19. srpen 2019
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
DISKUSE K ČLÁNKU

Seve:Jste vy vubec normalni tak psat o Ivetine mamince?Padli na hlavu.Pani vychovala tri deti dve krasne dcery a syna vsichni hodni lidi z Frenstatu ,pracoviti.A vy tady budete buzerovat hodne lidicky a sami jste nestastni jen sedite a komentujete .Jaka byla byla a kdyz clovek uz tady neni tak ten druhy zije s nim naporad ,usmiruje se jak se da aby dale tady.zil.To muze jen clovek ktery nekoho mel rad tak pro neho ten druhy porad existuje a veri v to ze tady s nami nekde je.Ale to se vam neda vysvetlit ponevadz jste primitivni vy.

(01. 05. 2017 04:21)

19jirka74:Stějně si myslím, že počátek jejího konce byl muž kterého měla moc ráda, protože sním měla syna! Pak se chtěla osamostatnit a šlo to z kopce. Dům,­hypo­téka,­všeli­jací muži atd.

(30. 04. 2017 22:29)

Rosi1:Ja si myslim , ze ji kazdy jenom vyuzival a ta holka zacala chlastat protoze se s Tim psychycky nemohla vyrovnat. Kdyby mela v Rychtarovi oporu urcite by to vsecko dopadlo Jinak. Ted ma. Rychtar akorat plnou hubu kecu aby pred lidma vypadal jako nice guy!!

(30. 04. 2017 16:47)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2017 16:27)

montevideo:Maminka je stará žena, která neměla lehký život. Tak by bylo dobré jí neurážet.

(30. 04. 2017 16:53)

montevideo:Mám problém mít úctu k někomu, kdo si vzal život dobrovolně. Co by dali těžce nemocní, umírající, mnohdy mladí, lidé, kdyby mohli žít? V minulosti nebyl sebevrahům dopřán ani slušný pohřeb.

(30. 04. 2017 15:30)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2017 16:18)

montevideo:Vím, že to je nemoc a mám s ní osobní zkušenost v rodině. Proto Ivetino chování pár let před smrtí nedokážu pochopit.

(30. 04. 2017 16:23)

K3vin:Ivetka si vzala život pac byla hnusna jak *** a už o ni nikdo nestal krome impotentniho Rychtáře

(30. 04. 2017 14:45)

ivuska1:Pred poslednim rozloucenim s dcerou a matkou dala rodina prednost k nenavisti a pomste Rychtarovi. Jak ubohe.

(30. 04. 2017 13:57)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2017 14:10)

ivuska1:Na posledni rozlouceni s I.B. neprisla jeji mama , Artur a cela jeji rodina. Vubec to nema co delat s Rychtarem na ktereho se vsichni vymlouvali. Toto posledni rouzlouceni totiz nebylo o Rychtarovi ale o poslednim rozloucenim s Ivetou. Je neomluvitelne , ze jeji nejblizsi se s I.B. nesli rouzloucit na jeji posledni ceste. Nebylo podstatne, ze tam byl Rychtar nemuseli se ho vubec vsimat. Neprijit na pohreb vlastni dcery a matky je neodpustitelne.

(30. 04. 2017 13:53)

(30. 04. 2017 14:05)

zkratik:vinu na její psychice má v prvopočátku její "maminka",pak už se to jen nabalovalo.Nechala jí vláčet bulvárem a nic proto neudělala ani ona ani sourozenci

......Celý život je pro ni jeden velký boj a matčina výchova měla za následek její nízké sebevědomí a neustálý pocit viny...
....„Jednou měl Artur těžkou chřipku, já musela na koncerty, ale ona řekla, že má ve skleníku rajčata a že by je neměl kdo zalívat. Rajčata byla přednější.“...

(30. 04. 2017 12:10)

1pravda1:Iveta Bartošová byla nádherná žena a její hlas byl také nádherný. Bohužel, osobně si myslím, že ji nejvíce zničilo, kromě smrti Sepešiho, když byla zamilovaná do Štaidla, on ji i přes protest lékařů donutil ve čtvrtém! měsíci těhotenství k potratu, protože ON už tři děti měl. Pamatuji si tu dobu, kdy se říkalo, že Iveta upadla do velkých depresí, a kdo by ne, první dítě a rostoucí bříško. Za toto svinstvo by se měl Štaidl smažit v pekle a ti lékaři, co to provedli, ačkoliv věděli, že je to velmi nebezpečné taky, ale Štaidl byl v té době někdo a Iveta ho poslouchala na slovo, tak jako jeho žena a ostatní lidé.

(30. 04. 2017 10:36)

(30. 04. 2017 11:00)

montevideo:Vztah se Sepešim bylo pouhé Ivetino zbožné přání. On vztah měl, ale s někým jiným !

(30. 04. 2017 14:44)

1pravda1:Já nepíšu, že měli vztah, ale jejich práce byla založena na společných písničkách, ty asi truchlíš jen po tom, s kým chrápeš, ale oni byli pracovně spojeni a byli kamarádi. I hodně cizích lidí náhlá smrt Sepešiho zasáhla, tak proč by ne Ivetu.

(30. 04. 2017 15:03)

montevideo:Proč tak zbytečně útočně? To neumíš přijmout, že různí lidé mají různé názory? Myslíš, že máš právo posuzovat, po kom truchlím? Jsi opravdu ubožák

(30. 04. 2017 15:22)

1pravda1:Já jsem vůbec nepsala, že měla se Sepešim vztah, takže ubožák jsi ty, nerozumíš psanému textu! smrt Sepešiho ji dost zdrtila, takže pravdu mám já, vztah jsem neřešila, o vztahu jsi začal psát ty.

(30. 04. 2017 23:30)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy