6. prosinec 2019
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
DISKUSE K ČLÁNKU

papik:Podle Vás každý, kdo podepíše reverz již doživotně ztrácí právo na první pomoc? A nemocnice by tedy měla být na základě tohoto faktu zproštěna jakékoliv zodpovědnosti? Super nápad, a zdarvotní pojištění by jste řešil jak?

(25. 04. 2017 13:01)

adalberta: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 04. 2017 09:55)

cotonice:"Rodiče podají na policajty stížnost..." Ti rodiče by měli dostat na pr... a maminka se doufám poučila a další maminky , kterým doslova změkl mozek a stále chtějí rodit doma se proberou. Jinak všechny "plánované" domácí porody bych trestala dosti vysokými tresty - je to nezodpovědné, sebestředné a hlavně debilní. Kdybyste se náhodou chtěli do mého příspěvku "navézt", tak jste gfakt hloupí. jen kretén si může zahrávat se zdravím svým a dítěte.

(23. 04. 2017 09:42)

krisie:Ty ženy, které si přejí rodit doma se bohužel neproberou. Ony hází vinu na všechny kolem a hlavně všechny věří pohádce o překotném porodu. Bohužel si nepřipustí, že UNIPA není nic jiného než banda feministických podnikatelek.

(23. 04. 2017 13:52)

platykodon:Pokud probíhá vyšetřování tak nesmí mluvit, to je přeci dané.
Matka podepsala reverz, ohrozila tím sebe i dítě a tak je jasné, že smrt dítěte si zavinila sama. Teď za to bude chtít ještě prachy?
Každý den bych jí místo pozdravu řekla "zabila jste své dítě".

(23. 04. 2017 09:40)

(23. 04. 2017 09:59)

karassidlo:Přečti si článek ZNOVA A LÉPE... pro negramotné, kteří NEUMÍ číst, prosím NEKOMENTOVAT!!!!

(23. 04. 2017 10:44)

(23. 04. 2017 15:02)

bac-bum-bac: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 04. 2017 09:22)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 04. 2017 10:15)

luppe:Nenadávejte na ženy, když nikdo netušíme, jak to skutečně bylo. Já rodila v.r. 1972 v nemocnici. Měla jsem tzv. nečekaný překotný porod. Bylo 5.10 ráno a ještě dnes slyším odpověď paní doktorky asistence do telefonu! Na sál už nejdu jsem po sprše vy si poradíte! Divím se, že jsem měla po pěti letech odvahu mít druhé dítě. Celé druhé těhotenství jsem proležela, abych o dítě nepřišla. S následky prvního porodu se potýkám do dnes! Druhé dítě mi v nemocnici málem udusili. A až v dceřiných 28 letech zkušený terapeut odhalil, že její problémy s bolestmi hlavy souvisí s jejím porodem. Dnes už je bez potíží. Tak nikoho nesuďte maminku,když víte naprosté prd! Každý z nás může narazit na blbce, kteří víc ublíží, jak pomohou!

(23. 04. 2017 08:29)

(23. 04. 2017 08:39)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 04. 2017 08:25)

skaara:Na místě ho neoživovali(pouze zajistli), bylo odvezeno do nemocnice. Na místě se snažili poskytnout pomoc matce, které téměř vykrvácela a po stabilizaci ji odvezli do nemocnice. To jsem četla já. A jinak je to samozřejmě tragické a ještě tragičtější je přístup matky, která ingorovala nařízení lékařů, kteří ji v nemocnici rozhodně nedrželi pro svoji zábavu, ale z velmi vážnáých důvodů. Prostě odchod té ženy z nemocnice a její ignoraci vůči lékařské pomoci (místo lékařů měla jen nějakou cizí bábu s rychlokurzem) považuji pro tuto tragickou událost za klíčový a policie by měla vše důkladně prošetřit. A k případu policii přizvali záchranáři, tudíž se tam muselo stát opravdu závažného.

(23. 04. 2017 13:11)

Miana:Máme spoustu pitomých žen. Některé chtějí rodit doma, jiné odmítají očkování dítěte a jiné zase chtějí pro dítě domácí vzdělávání.Ať žije svoboda, která je však pro některé jedince zhouba !

(23. 04. 2017 07:38)

(23. 04. 2017 07:47)

RendDa:Teda ganzanie, já tomu, co píšete, vůbec nerozumim .... co tím básnířka chtěla říct?

(23. 04. 2017 08:59)

(23. 04. 2017 09:11)

(23. 04. 2017 09:41)

manunu:Každý porod je riziko a proto by měl probíhat v porodnici.Domácí porody jsou hazard ze životem matky i dítěte. Nechápu matky, které chtějí rodit doma. Mám dvě děti a nedovedu si představit, že by se narodily doma. Škoda, že ty děti, jejichž matky chtějí rodit doma se nemůžou bránit.

(23. 04. 2017 07:16)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy