4. srpen 2020
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián
DISKUSE K ČLÁNKU


agfor:Děláš dobře, Martine. Dobře víš, jak na rozeřvané a trucující spratky.

(01. 04. 2017 11:36)

MILLLIS:

(02. 04. 2017 03:01)

noram:Pan Písaříku, když uděláte chybu v práci, taky vezme na vás šéf vařechu?Jen srab si troufá na menší. Lidé, kteří jsou pro fyzické tresty by neměli mít děti. Fyzické násilí budou používat pak i vaše děti.....Vy jste se tatíkovi omluvil jen proto, že vám nakukali, že je to tak správné. Ale jako dítě jste tak vůbec necítil. Měl jste srach z ran. Tatík vám neuměl rozumně věc vysvětlit tak vás zflákal. Tatík byl srab a vy jím jste taky..... Prostě tenhle vzor se přenáší z generace na druhou, leda, že jste dost silný a řeknete NE.

(01. 04. 2017 00:06)

bizon_pepa:To je hloupost.

(01. 04. 2017 19:33)

MILLLIS:Rodice si pozvali navstevu. Dite psychicky neuneslo, ze neni pro tuto chvili stredem pozornosti a zacalo kopat tatinka do holene. Pritomna au-pair mile decko napomenula (slovne), ze se tohle nedela. Dite ji zacalo hystericky kopat taky a mila au-pair s modrinama na holeni ztratila zamestnani, nebot pry podle rodicu timhle napomenutim potlacila osobnost ditete a dite se pry nemuze rozvijet prirozene (pravdivy pripad). Vlastne malickost, ktera vsak konci tim, ze pubertalni vyrostci v metru napadnou dospeleho obcana tak, ze chudak neprezil (München). Na zaklade toho se rozvinula ve zdejsi odborne spolecnosti debata, jestli ma spoluobcan v takovych pripadech zasahnout nebo se napadeneho zastat. Vysledek byl: ne. Mili pubertaci, kteri nebyli v zivote trestani, toho samozrejme vyuzili, a kdyz jsem jen upozornil 11-ti letyho smrada, ktery se prohanel v metru na kole (zakazano) taky rychle, ze porazil starou pani o berlich, ze se na v metru na kole jezdit nesmi, bylo mi tim spratkem s usmevem sdeleno: "Necetl jste, ze si nas nemate vsimat a ze si muzeme delat co chceme?"
Muj zaver: na takovehle arogantni spratky fyzicke tresty!! Triskat a zase triskat (samozrejme jen za velke prohresky)... Jen domluvou se ne vzdycky vsechno spravi a pak se dospeli divi, co z jejich deti vyrusta...

(02. 04. 2017 02:58)

anka:A Martin Pisarik je odbornik na co

(31. 03. 2017 21:55)

plysovykozisek:Písařík je blbeček od pohledu.

(31. 03. 2017 20:32)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy