17. září 2019
Svátek slaví Naděžda, zítra Kryštof
DISKUSE K ČLÁNKU


pruxas: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 03. 2017 16:17)

adref:Meli by do kotce zavrit i Kotta,kdyz se mu to zda tak mirumilovne!!

(29. 03. 2017 16:00)

zdenek43:Partnerka ministra financí Andreje Babiše (62) si potrpí na opravdový luxus oligarchů. Jak už jsme psali, paní Monika Babišová (42) miluje luxusní značku FENDI, její zaměstnance a hlavně módu. Miluje tohle místo tak moc, že zde slavila i Mezinárodní den žen.

Pro Moniku je ale už malý dvoupatrový butik v Pařížské ulici málo, a tak se vydala přímo do světové módní Mekky značky FENDI, Říma. A právě tam spatřila jeden módní skvost přímo z přehlídkového mola, kožich Fendi Floral Intarsia Mink. Norkový kožich s našitými norkovými květinami různých barev Andreje nestál zrovna málo. Tento kožich, který se vyrobil jen v minimálním počtu kusů, stál 38 000 dolarů. V butiku cenu zaokrouhlili na rovný jeden milion korun!

“Jsem tak šťastná, holky, VIVA Roma!” pochlubila se Monika svým kamarádkám skrz fotku v onom předraženém kabátku.

(29. 03. 2017 15:47)

zdenek43:jo,jooooo - volby - volby - volby .......
skoda , ze nejsou volby kazdy rok ........ to by se politici u h n a l i ....
++takze po uplatcich pro zvysovani mzdy - samo, ze jen a jen ve stani sprave .........
takze ted se soudruh - StBak jako pusti do boje za zachranu lisek-norku.........
no vidite, ja myslel, ze to byl hlavni o b l b o v a k na konci 20.stoleti ....a ejhle ono je rok 2017......
jin -- Světový den bez kožešin
Světový den bez kožešin (Fur Free Friday) je přejat z USA, kde se již stalo zvykem pořádat protikožešinové demonstrace každý pátek po dni Díkůvzdání. Tento den vyráží většina Američanů na předvánoční nákupy. První nenásilná protikožešinová akce proběhla již v roce 1985 před obchodním domem Macy´s v New Yorku a Sacramentu. Postupně se však nápad ujal po celém světě. V tento den proběhnou demonstrace proti kožešinovému průmyslu téměř na všech světových kontinentech......

(29. 03. 2017 15:45)

eda22:Vida, zrovna Monice koupil norkový kožich za milion a hned zase musí kvůli politickým bodům otočit. Ti jeho PRisti ho zničí
Tak hlavně aby se při lízání smetany nezapomnělo, že návrh na zákaz farem podali poslanci napříč spektrem a těch z ANO je mezi nimi nejmíň.

(29. 03. 2017 15:37)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy