22. říjen 2019
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
DISKUSE K ČLÁNKU

Silurus:Výživový poradce, trend dnešní doby,to je práce hodná chlapa. Myslím, že by pan Havlíček měl plácat svá moudra s respektem k manuálně pracujícím lidem.Rád bych ho viděl po devíti hodinové šichtě ve fabrice po tom, co se ráno našťouchl kašičkou ze zrní..... jinak za mě

(01. 07. 2017 07:32)

Gerys:Lidé si budou jíst co jim chutná a myslím si že žádnej pi*us jim nebude říkat co si k tomu řizku dají jestli chleba Nebo salát nebo řízek a čokoládu tyhle chytrolkove by si měli koukat především samy k sobě do talíře

(29. 05. 2017 06:27)

Akari:Takove keci to plati mozna tak na ti co sedej celej den na ***i v kanclu a nic poradneho nedelaj . Bych chtel videt jak by jim stacilo nejake " zrni " kdyz by mneli delat neco poradneho . Pracuju jako Mechanik motorovych lokomotiv a rizek se salatem je skoro pro mne zaklad dne . Tohle proste muze pronest nekdo kdo nic nedela ....

(02. 04. 2017 12:39)

dohlib:Pane Havlíčku, to se mi vůbec nelíbí, jak diskriminujete milovníky dobrého masa a řízků tím, že je nezaměstnáte. Kolikrát jsem byl pane H. na nemocenské já, milovník steaků a řízků za 30 let práce na nemocenské ? Ani jednou...A Ti, co tlačí do sebe dusičnany, pesticidy, herbicidy geneticky modifikované a pak sedí asi u Vás v práci na WC se srajdou hodiny, tak ty si asi platíte, že ? Bežte někam s tou Vaší pseudozdravou výživou !!!!!

(24. 03. 2017 10:53)

JanaJ:Já bych zase doma nechtěla chlapa, co snídání zrní a řeší jenom zdravou výživu, nicméně sám hulí. Jeden čas se můj muž denně vážil a kňučel, když 20 dkg přibral a to měl 183 cm a 80 kg. Myslela jsem, že se z něj zcvoknu. Takže za mě všeho s mírou a to i ve zdravé výživě.

(24. 03. 2017 10:45)

pavel.rychnovsky.9:

(22. 03. 2017 22:28)

victor1:Však zdravotnictví má být dostupné všem a zadarmo,ty blbé prase!!!Snad platíme zdravotní pojištění,ne ty hovado?Co se ti na tom nelíbí,dobytku?

(22. 03. 2017 20:04)

sores:Havlíček je slušný sympaťák oproti hrubé Cajthámlici!!!

(22. 03. 2017 17:11)

wp3t:Mně na něm a na Cajthamlový vadí, jak zakazují lidem chlast a radí,že se musí naučit omezovat(v jídle) a oba hulí jak tovární komínky. Měli by si oba zajít k nějakému panu doktorovi , aby jim vysvětlil jak to kouření omezuje tělu množství zpracovaných živin. Jen doufám, že klientům neradí,aby začali kouřit, že tak můžou víc zhubnout.

(22. 03. 2017 15:23)

bagdadi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 03. 2017 14:21)

spania:Petr Havlíček své práci určitě rozumí,ale v některých věcech s ním nesou­hlasím­.Říkat­,že by nezaměstnal lidi,kteří si dají k obědu řízek a bramborový salát je dost hnusné.Proč by si ho nemohli jednou za čas dát?Proč by si nemohli dát knedlíky s omáčkou?Každý není na to cpát se salátama,taky to nepovažuji za hodnotné a vyvážené jídlo.Dávat si k obědu bage­tu,po­lévku,­apod. a nacpat se až na noc vydatným jídlem...?Pane Havlíčku,to snad nemyslíte vážně!Mít jako hlavní součást svého stravování hlavně ovoce a zeleninu je blbost.Každému to nemusí dělat dobře.Jíst se má zdravě,ale nic se nemá přehánět.Pokud se někdo bude cpát jakýmkoliv jídlem,nebude o tom přemýšlet a nebude se nijak hýbat,je to špatně a bude tloustnout.Pokud ale někdo bude jíst jenom salá­ty,vloč­ky,o­vesné kaše,apod.,je to taky špatně,to není vyvážená a hodnotná strava a chybí v ní mnoho dalších důležitých vitamínů.Takže ve zkratce asi tak.

(22. 03. 2017 13:40)

balika:Pan Havlíček ten řízek se salátem také jedl, než šel na operaci se střevama a teď dělá machra.

(22. 03. 2017 13:42)

VincenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 03. 2017 13:32)

votomtoje:Je to akorát tak velký šašek a hlupák. Na jedné straně tvrdí, že je každý individuální a platí na něj něco jiného a na druhé straně paušalizuje, že by nestrpěl zaměstnance obědvající řízek se salátem, protože by mu spali po obědě v práci. Je vidět, podle čeho posuzuje pojem práce, asi klimbání u počítače sem tam mejl sem tam telefon.
Jo a podle jeho fotek mi připadá spíš vykrmenej.

(22. 03. 2017 12:27)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 03. 2017 13:08)

mirkazam:Říze­ček.­....mň­ammmm­....

(22. 03. 2017 11:52)

sekina:Satriani:Přesně jste to trefil, kouří a požívání alkoholu se vůbec nebrání.
Havlíčku na Tebe sedí jedno přísloví: "káže vodu a pije víno".
Jsi velký pokrytec, jelikož o svých klientkách hovoříš, jako o "tlustých bábách".
A v článku kritizuješ řízek se salátem, jako nějaký nepatřičný český nešvar, přitom sám se nacpeš vším, co Ti přijde pod ruku.
Nedělej ze sebe něco co nejsi, trocha pokory by Ti neuškodila, ale pro Tebe to zřejmě znamená vulgární slovo.

(22. 03. 2017 11:24)

joudajoudovy:hazet vsechny do jednoho pytle neni fer.
havlicek ve svych reality show pouze prezentuje nenazrane a line osoby, ktere si odpusti mlsnou slinu, zvednou se z kanape a hejbaji se. to se pak hubne, klesa cukr, mocovina, cholesterol, upravi se tlak, odvrati se cukrovka, infarkt i mrtvice.
ale nikdy jsem od nej nevidel ci neslysel, aby "badal" nad osobou, kdy nadvaha je povahy nasledne a ne pricinne.
to pak havlicek svym tvrzenim o zdrave strave a pohybu popira vedecka badani predniho ceskeho endokrinologa Prof. MUDr. Broulika,DrSc., ktery se s problemem hormonu a stitne zlazy pere cca 50.let, vede vyzkum, publikuje, leci, vyucuje a je clenem mnoha lekarskych spolecnosti, a proto si havlicek misto lekarske kapacity zaslouzi Nobelovu cenu za lekarstvi.
jiste nam odbornik na vyzivu rad sdeli proc tloustne kacka cajthamlova?
proc nektere zivotapotrebne leky drzi vodu v tele, rozhodi hormony i psychiku?
proc lekari zanedbavaji kontraindikace jednotlivych leku a pacient odchazi s igelitkou plnou jedu?
proc se zena spravi, postupuje-li hormonalni lecbu k poceti?
proc se po cernobylu enormne zvysil vyskyt nemoci stitne zlazy?
atd.
a pritom tito oplacani dodrzuji zdravy zivotni styl a odpusti si i ten salat s rizkem.
dokonce se havlicek nezminuje o prijmu potravy obeznich lidi z pohledu mozkove cinnosti, kdy vedci zjistili, ze se nesmi jist v pravidelnych casech, nebot si mozek tuto informaci zakoduje a telo prestane spalovat, nebot ocekava dalsi prisun potravy. cas krmeni ma byt klouzavy, aby telo stale spalovalo.
media havlickovi slouzi k jeho PR a slusnemu jobu.
http­://www­.petrh­avli­cek.cz­/cenik
skoda, ze lide nemaji 4zaludky jako krava, ktera se nazere freesh, cely den je na cerstvem vzduchu, hlavu si nicim nazatezuje, neb vi, ze bude podojena i dokrmena do odpovidajich zivin, bude mit strechu nad hlavou a v zime neumrzne, jak to havlicka na hnojarne ucili.

(22. 03. 2017 11:01)

JanaJ:Naprosto s Vámi souhlasím. To se to hubne, když žerou tuny sladkého, pijou Colu, nehýbou se, jedí lupínky apod. Těm to stačí sebrat a poslat je na procházku a kila jdou dolů. Ale když se někdo stravuje normálně, nic nepřehání a i přiměřeně sportuje a přesto má 20 kg navíc, takového člověka do pořadu nepozvou, protože by si s ním nevěděli rady, event. by efekt nebyl takový bombastický.

(24. 03. 2017 10:50)

Silurus:pohyb dělá mnoho, adoptoval jsem fenku z útulku a po každodenních procházkách mám po 4 týdnech 6kg dole a to se stravuji jako před tím....

(01. 07. 2017 07:38)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy