18. listopad 2018
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta
DISKUSE K ČLÁNKU

OlHepnarova:Tahle byla vygumovaná, Olga byla normální (nebyla psychopat ani schyzofrenik), inteligentní a věděla co jí za to čeká .... Tahle trans. to udělala podle mě aby byla zajímavá a aby se sexuálně ukojila (což řekla), dále chci říct, že trans. jež psala masochistické a sadistické básně a říkala lidem jak jí je. Měli to lidi řešit a ne nad tím mávnout rukou.. To, že obě spaly s muži i ženami je jen náhoda, ale u trans lidí je to běžné, že spí s obojím aby věděli na čem jsou, když se mění. Olga spala s muži i ženami, protože si nechtěla přiznat, že je homosexuální, přitom byla... Nic víc mě nenapadá co bych dodala... Asi jen to aby lidi, když vidí někoho kdo potřebuje pomoc aby pomohli a ne aby ho nechali samotného aby mohl spřádat vražedné plány a pak je i naplnit.

(12. 03. 2017 17:22)

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 03. 2017 10:39)

VincenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 03. 2017 10:27)

Rakosnick: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 03. 2017 09:51)

dfghjk:Obě jsou bulvární celebrity. Dá se na nich parazitovat tj. vydělat.

(09. 03. 2017 09:50)

kajman1:Odpovědní a dokonce i soužení by měli být i lékaři!Když věděli co a jak je její zdravotní stav a on mi pustí tak to je zlihali na 100%a tak by se měl někdo nad tím už konečně zastavit !Lékaři dovolili vlastně zmařit lidské životy !Oř?OVA blázen a doktoři nic teď tohle a kolik jich je co o tom nevíme!

(09. 03. 2017 07:46)

Dnešní horoskopy