7. červen 2020
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
DISKUSE K ČLÁNKU


cotonice:Preventivní prohlídky jsou černou dírou zdravotnictví. Pouze si lékaři vylepšují platy. Proto nás tak rádi na tyto prohlídky zvou , někteří dokonce i vyhrožují pacientům pojišťovnou. Průběh těchto prohlídek už ale nikdo nehlídá a nekontroluje. Kašlu na preventivní prohlídky - já bych chtěla obvodniho lékaře , který když se mi něco stane , nebo je mi blbě , tak se mi bude věnovat a pomůže mi. U nás v ordinaci vázne velmi silně i etika k pacientovi.
Jsem onkologický pacient - léčený a kontrolovaný pravidelně na onk.klinice. Při jednom z odběrů právě pro toto pracoviště - obvodní lékařka konstatovala , že moje játra jsou na to velmi zle a musím do jaterní poradny (mimochodem nevěděla , kde ta poradna je). Co tím způsobila na mé duši ji bylo zcela jedno. 14 dní do kontroly jsem se loučila a uklízela, protože jsem byla přesvědčena , že mám metastázy v játrech a končím !!! Příjemné bylo sdělení, jak jaterní poradny , tak onk.pracoviště , že jsem zcela v pořádku !!! Samozřejmě , že k takové lékařce už nikdy nepůjdu !!!

(08. 03. 2017 11:57)

rockyshowman:Byl jsem na preventivce, byl jsem zdráv. Lékař mi zjistil tolik nemocí, že jsem již chtěl napsat testament. Napsal mi léky, ztratil jsem málem zrak, šla ze mě krev. Byl jsem psichicky na dně. Rozhodl jsem se přestat polykat jím určené tablety, vše se pak vrátilo do normálu. Asi zkoušel lobby distributorů léků. Nyní neberu žádné prášky žiju zdravě, nemám žádné potíže, ani příznaky nemocí. Budu si příště moc rozmýšlet, kdy a ke komu na prohlídku půjdu.

(08. 03. 2017 11:37)

cotonice:Pokud Vám dali léky na cholesterol (jedno z největších svinstev)- farmaceutické firmy toto velmi rádi dávají lékařům přímo v ordinacích , ten vám to dá a účtuje pojišťovně, tak se nedivte. První lék ,který mi vysadili na oční klinice (roztržená sítnice) byl právě lék na cholesterol. Já obvodní lékaře přímo nesnáším - vzala bych jim ty peníze ,které mají - nezaslouží si je a dala bych je těm , kteří jsou fakt dobří na klinikách a nemocnicích - ti si zaslouží naši úctu . a né tihleti pilulkáři!!!

(08. 03. 2017 12:02)

zednik:Tak my už to tedy víme, jak má správně vypadat preventivní prohlídka.
A kdo to řekne těm doktorům ??

(08. 03. 2017 07:29)

honza54: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 03. 2017 06:47)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy