6. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

cotonice:Já si kladu otázku kdo, že v té Praze vládne ? Pražská radnice nebo zlodějský taxikáři a teď ještě nějaké společnosti segwey, které z toho mají ohromný kšeft?
To je tak neslýchaná drzost vůbec něco takového požadovat a vyhrožovat! Jen by mne zajímalo ,který podplacený úředník ty segweye vůbec povolil - to musel být úplatek,co? Povolit to mohl jedině ***, kterému je úplně jedno ,jak Praha vypadá a jak segweye ohrožují lidi. Já jen doufám , že primátorka je ženská s mozkem v hlavě a všechny je vyžene ........

(10. 02. 2017 00:03)

montevideo:Je dobře, že ty debilní stroje byly v centru zakázány. Vždyť to bylo o strach jít po chodníku. Člověk pořád musel uskakovat do silnice. Ať si s tím jezdí někde po cyklostezkách.

(09. 02. 2017 20:23)

3022:Podávat žalobu na Prahu je drzost. Docela by mě zajímalo, jakým způsobem v popíší důvod, který celou tuto problematiku vyvolal.

(09. 02. 2017 18:02)

settt:je to úplně jednoduché... Praha neměla vůbec nic proti seagway-ům... firmy nakoupily tyto stroje za dost veliké peníze a teď.­..ko­nec???­nebu­de to jednoznačné

(09. 02. 2017 18:13)

starypes:Táhněte v p r d e l, segwayové !

(09. 02. 2017 18:01)

3022:Chudák. Ale myslím, že by se to u něho dalo ještě léčit.

(09. 02. 2017 17:59)

martinmr:Jděte někam s těma zákonama co ubližujou českým občanům. Proč volíte zprominutím ču..áky, proč vůbec volíte? Policie a naše vláda ať jde do zádele. Takové lidi, kteří rozhodují, slibují a tak dál si tady volíte? Jsem bílej a jsem občan ČR a přeji si vládu ČR. zmlátit, vyhnat i třeba zabít včetně Bureše...Zničit personální agentury, zakázat Kalouskovi, Sobotkovi a jim podobným tady prosazovat nějaké výplody. Přeji si aby se konečně někdo zajímal o spodní lidi, kteří na ty naše blbečky musí makat. Policie to je státní sajrajt a náš prezident i jeho poddaní si umí pro sebe vyrobit takový zákon aby jim pasoval. Pro všechny zloděje i takovím co dokážou ublížit jiným a taky nenapravitelným si přeji obnovu trestu smrti. Jděte do hajzlu s trenkama a postihem za zničenou standartu. Jsem pro válku v ČR...

(09. 02. 2017 17:18)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy