3. červen 2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
DISKUSE K ČLÁNKU

01gabriela:Věřím že se to mamince Lucii stalo ,, jelikož jsem též rodila v nemocnici v České Lípě Rodila jsem též sama bez přítomnosti lékařky na nemocniční postely .
Naštěstí jse mému Radečkovi též nic nestalo , ale jak se říká
"tak dlouho se chodí se džbánem až se ucho utrhne ,,,"
Mamince Lucii gratu­luji­....­....­...

(15. 09. 2010 01:03)

belber:Nechápu, co má společný vzhled s tím jak se chovají doktoři k pacientům? Tak přiblblé články, které napsali znalec a vinnetou poukazuje na IQ bublajícího bahna.
Rodiům přeji vše nejlepší a hodně zdraví miminku. Sama mám špatnou zkušenost s porodem, kdy jsem měla po termínu. Marcela

(03. 05. 2010 08:45)

kateee:nemocnice na Severu mají velice málo dobrých doktorů,a když je někdo vstřícný,je po zásluze potrestán.

(29. 04. 2010 08:19)

zirafa:a) pánovi se nedivím, že tu záležitost "rozmázl" v médiích - já bych těm zdravotníkům ještě nakopala pr.del! Mlžit, zatloukat a dělat ze mě pitomce, to bych taky nerozdejchala....

b) každá z nás ví, jak byl člověk vykulený, když rodil svý první dítě, k provorodičkám by měl být personál obzvlášť vlídný....

c) odsuzovat někoho podle vzhledu a igelitky (!!!) je ubohost a svědčí o sociální inteligenci pisatele

d) příspěvky o tykání na diskuzích mě pobavily - asi těm netýkavkám budu psát VY, MILOSTIVÁ PANÍ nebo snad MADAM?! na co si to hrajete, trapky?!

ahoj všem slušným a normálním!

(28. 04. 2010 16:15)

nikko:vse nej miminku i rodicum...........a ty tato uz nic nepis a koukej aby dcera uz nikdy v tom "hajzlu" nebyla. Dopadlo to nahodou moc dobre! Preju hezky den vsem!

(28. 04. 2010 04:30)

3041:Dobrý večer všem diskutujícím.Byl jsem za manželkou v porod­nici,­zapla­tˇbůh,­žena i dcera jsou vpořádku.Rád bych ještě přidal pár větiček.Pokud posíláte spíše negativní příspěvky,vizte,že jsem zcela nad věcí,a že mne ani mou ženu neurazíte.Dále bych vás rád informoval,že porodnici v České Lípě jsme si vybrali sami-bohužel.Rodili by jsme v Děčíně,ale tam se maluje a tak jsme dostali na výběr z několika zařízení.Nebylo nijak cíleno dojít až ke skandálu.V Českolipské porodnici dvakrát rodila má sestra,naposledy před třemi roky a navýsost si tuto porodnici vychvalovala.To také promluvilo do našeho rozhodování se o náhradním místě porodu.Do této doby jsem se Českolipské nemocnice před každým nespokojencem zastával,dnes se můj názor poněkud změnil.Nejhorší pro mne ale bylo,že sestra na porodnici mne po mém příchodu uvítala slovy. "no pojdte pojdte,ono to s vaší paní bylo tak nějak divně komplikované".Šly na mne i ty nejčernější myšlenky.Když jsem se domáhal dalších informací o stavu miminka i manželky,slyšel jsem jen "my nic nevíme" a "nikdo tady není" !nikdo se se mnou nechtěl bavit,cokoli mi vysvětlit.Věděl jsem jen co mi mohla říct žena a té věřím úplně vše.Víte,ona není schopná nikomu ublížit,dokonce ani lhát.Je křehká,ale ne blbá,ani retardovaná,ale její zdravotní stav jsem zde již komentoval.Jde mi o to ,že když i primář se přede mnou zapíral a nikdo mi nechtěl dát bytˇjen základní informace,musel jsem najít způsob,jak nemocnici donutit komunikovat-tedy média.Bylo mi také řečeno,že malá Kristýnka je v pořádku a že jí žádná vyšetření dělat nebudou,že stačí 24hodinové sledování na JIP.Pokud k takovému jednání jsou někteří zde diskutující lhostejní,já k nim nepatřím.mne zajímá zdraví našeho miminka a bojuji a bojovat ohledně péče o ně,budu!No a dnes,den po zveřejnění,se ledy hnuly.Kristýnka má za sebou všechna možná vyšetření a je opravdu zdravá a v pořádku.No a dnes se mnou dokonce i mluvil zástupce primáře.Takže medializace přeci jen pomohla,i když nemocnice popírá jak

(27. 04. 2010 21:29)

anka:Gratuluji a preji vse nejlepsi vam i vasi malicke. Mozna, ze po "vasem skandalu"....se uz k pristi budouci mamince budou chovat zodpovedneji...a za to to stalo. Preji hezky den.

(27. 04. 2010 22:50)

mrdinek:3041

(28. 04. 2010 16:03)

znalec:matka divná 23 let , prostinká až retardovaná, tatík divný o 17 let starší, dítě se narodilo do hajzlu, s takovou výbavou bude ve škole otloukánek a šikanované, jinak budoucnost nevidím....

(27. 04. 2010 14:17)

katykate:a znalec který "masturbuje" na chatech fakt zvrácený

(27. 04. 2010 14:51)

anasyi:jak tak koukam znalec,tobe asi taky zadnou moc kvalitni vybavu do zivota nedali vid?

(28. 04. 2010 20:14)

znalec:hele anasyi, komu tykáš, moje výbava je v pořádku, rozhodně nepůjdu při začínajícím porodu tlačit na klozetovou mísu. I ta gorilka Kijivu v zoo by si řekla sestře o mísu na lůžko....

(01. 05. 2010 19:41)

vinnetouvi:Přesně tak - matka má výraz retardované socky, "tatínkovi"L bych řekl 56 let, co je to za divný pár? Dítě takových rodičů bývá fakt obětí šikany, protože je "nějaké divné". A ještě medializovat případ, že si na něho budou pak ukazovat, takhle by třeba splynulo s šedým davem.

(29. 04. 2010 12:20)

beruska111:řelka bych, že musíte být hodně nešťastná, když vyplodíte a zveřejníte takový výrok

(03. 05. 2010 12:53)

smazan_20140613: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 04. 2010 13:47)

vaclavzaor:Sherit Ty tak toho vis o zdravotnictvi v USA! Opravdu hlavne ze shaneji sestry po celem svete! A co se tyka urovne mam sve skusenosti. Tva znama mela jen stesti ze natrefila na lidi kteri meli zajem o pacienta. Vetsina doktoru v USA ma zajem jen o prachy! Co se tyka porodu, nekdy je opravdu tezko odhadnout dobu, kdy se dite narodi. Znam pani co porodila ve vytahu a dalsi co dokonce doma protoze sama neodhadla stav, myslela si ze ma cas a najednou tu bylo dite. Jo a doktoru je u nas malo protoze vsichni po skole utecou za prachama do sveta, tak se neni co divit.

(27. 04. 2010 18:50)

anka:ono nejde o to, jestli to doktori vcas odhadli nebo ne....ale jde o to, jak se k pacientovi chovaji.....a v tom je opravdu velky rozdil - nejde jen o doktory, ale i sestry a pomocny personal...

(27. 04. 2010 23:19)

cernyv.pdp7:kde si ma zjistit ze je povoleno tykani?

(27. 04. 2010 13:26)

cernyv.pdp7:tralala

(27. 04. 2010 13:35)

znojmacka:ohledně toho tykání zde- to si nikde nepřečtete, je to tu totiž tzv. nepsaný pravidlo. Stejně tak, jako si nikde nepřečtete, že při osobním kontaktu byste měl lidem naopak vykat. Přes počítače jsou si lidi vzdáleni- ( díkybohu), tak se tímto tykáním přibližují.. No a naopak- při osobním kontaktu z očí do očí jsou si lidi hodně blízcí, takže se vyká, aby se udržela nějaká hranice. Poslední dobou si říkám, že začnu všem tady vykat, protože to je čím dál častější, že někdo považuje tady tykání za urážku Ale že paní vista, kvůli který se řeší tykání a vykání je natolik slušná a označí jiný lidi za socky, má největší morální právo cítit se dotčená Nevím, jestli s těma sockama taky husy pásla ?

(27. 04. 2010 14:08)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy