4. srpen 2020
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián
DISKUSE K ČLÁNKU

Vlastimila Rikov:Já mu rozumím a to nejsem z Brna..Mně naopak přijde jeho projev ohromně pěkný, srozumitelný ,vtipný ,lidský..Vždycky jsem si říkala, že musí být moc inteligentní a to už při sledování Comebacku,kde hrál Tomiho Paciho skvěle..
Jediný,co mi zpočátku vysílání vadilo, bylo ,,jako,jako,“které opakoval,ale i to jsem chápala,musí to být extrémně náročné mluvit na lidi,vést podle pravidel každý den soutěž a do toho poslouchat pokyny z režie.Já učím děti, a kdyby mi hrozilo,že mě bude na dálku organizovat p.ředitel,sledovat tisíc lidí,tak se mi podlomí kolena a budu ráda,když řeknu to jako..A on vypráví historky,vede lidsky rozhovory se soutěžícími,je vždycky dobře naladěn.Zkrátka pan Mattonoha už způsobil svým vystupováním moc úsměvů a výborné nálady.Comeback i Co na to Češi jsou prostě zárukou dobré zábavy,kdy nehrozí nic špatného.A ačkoli se asi někdy musí p.Mattonoha divit,co za nelogické odpovědi vypadne ze soutěžících,nikdy nikoho neztrapní,nanejvýš z toho udělá milou srandu, kterou si ale často umí dělat i ze sebe..Zkrátka jako si neumím představit jiného moderátora Tvojí tváře než O.Sokola, tak si neumím představit jiného moderátora v Co na to Češi,i kdyby měl tu nej artikulaci.Ale fakt mu rozumím a ve své pokoře na sobě očividně pracuje.Komu jsem jeden čas opravdu v Tv nerozumněla,byl p.Stropnický v Krimi Anděl,ale to jen nějaké díly.Říkám si,že i herci mohou mít rýmu,něco se zuby atd.Já je ale obdivuji a děkuji za jejich velikou snahu nám vnést do života i jiné příběhy a plno radosti.
Hezký den..

(17. 11. 2019 13:26)

zvukar:Soudružka J.Postlerová nosí z ostudy kabát.Dobře si pamatuji, jak se chovala v listopadových dnech 1989 v Ostravě,během stávky herců.

(04. 01. 2017 10:53)

ivoadler:Není to jediný herec, kterému není rozumět. Platí to i pro herečky. Nějakou dobu jsem učil i na vysoké škole. A tak vím, že pro člověka oslovujícího veřejnost, platí, že mu musí být rozumět a musí ho být slyšet. To to ti blbci neví?

(04. 01. 2017 10:49)

sukin.se.vraci: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2017 09:58)

chachris:Frndis a ty máš rád Zemana?

(04. 01. 2017 11:50)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy