19. listopad 2018
Svátek slaví Alžběta, zítra Nikola
DISKUSE K ČLÁNKU

aliali:Nová kriminálka Svět pod hlavou mě velmi zaujala a to právě tou kombinací sci-fi a retra. Těším se na další díly! Dobrý je i Trpaslík.

(03. 01. 2017 22:58)

rentierskej:retro bych bral; ale to "sci-fi" to celé zhatilo.
a pak: trojan kam se podíváš: seriály, filmy, reklamy...
že by byl už trojan i v kinder vajíčku?!

(04. 01. 2017 01:19)

aliali:rentierskej:
Popravdě, to sci-fi tam být musí, jinak může jít celý ten zajímavý nápad do háje. Trojan je dobrý herec a sympaťák.Mně nevadí.

(04. 01. 2017 08:58)

rentierskej:ale jistě, chápu, že "sci-fi" je v tomto seriálu nezbytné.
a co se týká trojana, tak by mi také nevadil, kdyby nebyl už "úplně všude;" (což asi není ani tak vina trojana, ale režisérů, kteří ho sázejí do VŠEH pořadů).
a že máme dost dalších herců, o tom asi není sporu...

(04. 01. 2017 11:45)

moiaza:Díval jsem se, poněvadž jsem byl zvědavý jaké to bude. Viděl jsem celý první díl. Zároveň i poslední. Takovo zhovadilost nemůže normální člověk vidět 2x.
Čekal jsem od toho daleko více. Velice mě táto slátanina zklamala.

(03. 01. 2017 21:39)

stalinovapravakoule: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 01. 2017 21:23)

janka69:No sama za seba môžem povedať , že väčšiu kravinu som už dlho nevidela ....chcel sa pozerať môj drahý , tak som to odtrpela , ani už nikdy viacej Trojan je jediný , na koho sa dalo pozerať ten polda z budúcnosti -- tak to je niečo hrozné nemastný , neslaný , ako Ken z vosku

(03. 01. 2017 19:17)

prycsnima: Další pí čovina.

(03. 01. 2017 18:54)

naidka:Svět pod hlavou připomíná na Primě vysílaný seriál Polda. Ten se taky probudil po dvaceti letech z kómatu, mozek hned bystrý na řešení vražd a měl taky "totalitní" móresy při vyšetřování. Hlavní hrdina včerejšího seriálu se octnul v podobné situaci, kdy už se dopředu ví, že další průběh bude nereálný, nevěřím v nadpřirozeno. A do všeho napletou politiku, to mi vadí ze všeho nejvíc.

(03. 01. 2017 17:15)

josef.cyrany:To bude stejně reklama na T-Mobile.

(03. 01. 2017 17:14)

vlasta1:Vydržel jsem se na to dívat asi 20minut a takovou šílenou slátaninu již nikdy.

(03. 01. 2017 16:38)

cito2:Tendenčné a prepolitizované. Skúste menej politiky a bližšie k pravde.

(03. 01. 2017 16:35)

agfor:Byl jsem zvědavý na oba seriály. Protrpěl jsem je až do konce a již nikdy více.

(03. 01. 2017 16:13)

nick55:Mně se to líbilo co jezdilo v roce 1982 v Ústí nevím a je mi to šumák a zedníku - V. Neužil se divil krásně, ty jeho minimalistické výrazy údivu byly boží - taky Trpaslík se povedl, Suchánek s Procházkovou plus Hofman byla dobrá volba - Prušinovský prostě umí

(03. 01. 2017 15:14)

zednik:Pokud je ti šumák dobové reálie tak jsi chudák.
I probuzení z komatu (a že o tom něco trišku málo vím) neprobíhalo tak, že by po pacientovi, který právě otevřel oko, hodila zdr. sestra tašku s tím, aby vypadl z postele, neb ona má hodně práce a on (pacient) není jediný...
Takže nějaké soudruhování, akční úderná hesla na fízlárně a Trojan v roli bachaře z koncentráku ale vážně bereš že? Kde máš hranice toho svého šumáku ?

(03. 01. 2017 15:23)

nick55:ježiš, nesmíš to tak prožívat, natočit dobové reálie s naší tv jde dost těžko, ber to trošku s nadhledem jo a v roce 1972 jsem zažila na Bulovce, na traumatologii sestru, mladého fracka, na kterou tahle ze seriálu nemá

(03. 01. 2017 15:45)

jesensky:začátek zajímavý ,těšil jsem se, že to bude něco nového -ouha -po nástupu celého mužského osazenstva na ulici začala komedie demagogického stylu pod taktovkou herce (jinak vynikajícího),který se propůjčil ke své dehonestaci svého herectví v roli vyumělkované a nerealistické době o které pojednává --uvidíme dále

(03. 01. 2017 15:00)

isabela:vzhledem k tomu, že "Trpaslíka" režíroval J.Prušinovský, který dělal i "Okresní přebor" - tak by to mohlo být dobrý. První díl tomu docela nasvědčuje.

(03. 01. 2017 14:53)

zednik:Mě nalákal Trojan. Podruhé se mě to už nestane.
Václav Neužil, po celou dobu s tváří pokera, se nediví absolutně ničemu.
Kdyby si alespoň scénáristé zjistili takovou maličkost, že v r. 1982 trolejbusy v Ústí n.L. zdaleka ještě nejezdily,natož tyhle moderní vozy.
Pro pražskou sluníčkářskou omladinu to je asi super, je to přeci licencovaná předělávka britské minisérie Life on Mars.
Ale skutečnost byla v roce 1982 poněkud odlišná.Zátah na vesnické chlapy aby vycenili chrup, kdy kriminalisté hledají chybějící zub byla prostě konečná...
Jedna pořádná vraždička zasazená do doby totality by byla určitě 100x lepší , nežli tohle nablblé posouvání se v čase

(03. 01. 2017 14:51)

jesensky:naprostý souhlas

(03. 01. 2017 15:03)

Dnešní horoskopy