12. listopad 2019
Svátek slaví Benedikt, zítra Tibor
DISKUSE K ČLÁNKU

tomik007:Ten je zjevne z jednoho vrhu s Forejtem

(02. 01. 2017 17:17)

kobyla1:kecejte si tu co chcete.....on si to nějakej zas.ran z vlády stejně číst nebude.....a lidi....to je jen pár bezcenných kusů masa na špejli......

(02. 01. 2017 16:35)

flesch2z:Věřím Ti Jurečko. Ty nehorší paskvily máš v šuplíku, které vytáhneš hned po volbách. To ví přeci každý, každá strana to tak dělá, nejsi sám.

(02. 01. 2017 14:15)

zednik:Aha, takže oni mají každý nějaké povinné penzum předložených zákonů. To se mi snad zdá!
Pak tedy chrlí jeden paskvil za druhým a vypadá to jak to vypadá.Šílené !!

Normální by snad bylo, vytvořit zákon nebo novelu až ve chvíli, kdy je opravdu potřeba.

(02. 01. 2017 11:59)

lynx:Nechápu, kde se bere utkvělá představa, že každý ministr musí během svého úřadování vyprasit několik nových zákonů. Stačí se mi podívat na produkty Danťoka a chce se mi zvracet ihned. Není to nic jiného, než soustavná šikana občanů. Drtivá většina nových zákonů (prakticky všechny) neulehčuje občanům život, ale naopak jej ztěžuje. Vzorovým příkladem je např. stavební zákon, který otravuje život nejen občanům, ale i úředníkům. A to bylo keců, jak se vše zjednoduší. A kolik peněz ten výtvor stojí občana navíc! A co třeba české specialita - přílepky. Za ty by si třeba Benda zasloužil několik velmi kvalitních liskanců. Takže, páni ministři, přestaňte tvořit nové zhůvěřilosti a traději přímo některé zrušte! Platí to hlavně pro vás, pane Danťoku!

(02. 01. 2017 11:33)

nezadat1:To je dobře,už těch nesmyslů je tak akorát dost.

(02. 01. 2017 10:59)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy