18. srpen 2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík
DISKUSE K ČLÁNKU

elluan:jsem bývalá družka toho vraha,v podstatě to samé mi dělal taky,Naštěstí jsem měla kolem sebe spoustu lidí,kteří mě ochránili a moje děti,,jeho,,dcery taky.Byl by schopen je taky zastřelit.není nic příjemného,když máte pod krkem nůž a u hlavy hlaveň kulovnice.Za ublížení na zdraví tenkrát dostal 2 roky podmínku,a to jsem byla 3 měsíce na nemocenské.Přeji mu smrt,nic víc ani míň.

(19. 04. 2010 11:51)

alisen:nemám slov...znala jsem oběť i toho policajta...vraha naštěstí ne..

(18. 04. 2010 11:44)

arcaben:Nějaký čtvrtek jsem se domnívala,že žiji v Čechách....iritují mě cizí slova,která se zakotvují už i v úředních doku­mentec­h!!Sta­čilo obyčejné NEBEZPEČNÉ PRONÁSLEDOVÁNÍ a rozumněli by tomu všichni Češi!

(18. 04. 2010 07:21)

gevi:takové hovado odstranit navždy, třeba ho uspat jako psa. Mohl u soudu dostat tak řekněme rok, nadosmrti ho zavřít nemohou, takže po roce by to pokračovalo a pravděpodobně by ji stejně zabil. Bohužel před těmito zrůdami není natrvalo úniku. Leda snad odstěhovat se a změnit identitu.

(16. 04. 2010 20:11)

arcaben:gevi,uspat jako psa??To by bylo moc humánní pro takovou lidskou obludu!!On taky neměl slitování se svojí obětí.Venda to s tím zrušením TS nedomyslel!!Měla se udělat vyjímka a nezahrnovat do těchto trestů politiku a byl dnes klid od rozmnožujících se mordýřů!!!

(18. 04. 2010 07:25)

lisakusak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 04. 2010 19:51)

arcaben:Jsem ZA!!To je samá humanita,solidarita a já nevím co ještě a kdejaký zamindrákovaný hňup/ka si šmajdá po republice a střílí do lidí jak na střelnici do papírových růží!!Soud je na pár let schová do chráněného hotelu,pak je vypustí a jen se čeká kdy začnou pálit znovu...

(18. 04. 2010 07:15)

99nick:Jsem jen obyčejný člověk a mám bohudík jen pár zkušeností s policií. Za to všechny jen špatné. Došel jsem k závěru že policisté nedělají nic jiného, než že se vyhýbají práci. Po půlhodinovém čekání na služebně, kterou mi krátilo poslouchání vtipů co za dveřmi vyprávěl hlas, který mě potom oznámil že příslušný vyšetřovatel není přítomen tak abych přišel jindy jsem onomu pánovi zavolal na mobil, kde po drobném zadrhávání mi vysvětlil že na služebně je, ale byl na obědě. Vynechávám hodinové přestávky hlídek u kafe na benzince, které tam potkávám denně i průjezdy křižovatkou v noci na červenou se služebním autem. Zato vím, že pokud mě někdo ještě vykrade, na policii už s tím nepůjdu a ušetřené hodiny zapisování nesmyslných papírů věnuji vypátrání viníka (se kterým si to vypořádám sám, soudům nevěřím)

(16. 04. 2010 17:50)

sakra:Pomáhat a chránit. Který blb toto heslo pro pokicii "vymyslel"? Nebyl to náš "oblíbený a pro občany velmi drahý" Ivánek Langrů???

(17. 04. 2010 10:07)

wmojko:policajti, ktorí sú zodpovední za smrť mladej ženy, by mali dostať minimálne polovicu trestu vraha.
Boli totiž nápomocní pri vražde, pretože nebezpečného násilníka nechali volne sa pohybovať.Napriek tomu, že mali viaceré trestné oznámenia...
Lenže veľa z nich je úplne rovnakých, kryjú násilie a obete neochraňujú.

(16. 04. 2010 16:31)

xxyy:Vzhledem k tomu, že policie postupuje stejně liknavě i v případě mojí rozvedené dcery, kterou její bejvalej stále nevybíravě pronásleduje, budu asi nucen vzít spravedlnost do svých rukou a toho grázla odbouchnout.

(16. 04. 2010 15:52)

smrk:Držím ti palce, ale musíš to udělat pořádně, ať tě nezhafnou

(16. 04. 2010 16:54)

analog:souhlas

(16. 04. 2010 20:01)

gevi:Bohužel, to je jediná možnost, protože u soudu mu velký trest nehrozí (pokud vyhrožuje a týrá oběť psychicky), takže po roce je zase doma a bude v tom pokračovat.

(16. 04. 2010 20:14)

9030:Asi ti nic jiného nezbude, no, když budeš potřebovat alibi, dosvědčím že si byl u mě...

(17. 04. 2010 20:30)

leonae:Pak mi pisněte, pomohu vám ho zakopat....

(16. 05. 2010 23:17)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy