9. prosinec 2019
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
DISKUSE K ČLÁNKU

janetazahro:psala jsem pokracovani prispevku, ptz jsem se uklikla na odeslat a ptz me to2x neproslo, tak treba zitra. Uz se mi to nechce psat znovu .

(04. 12. 2016 22:35)

janetazahro:REPELOS: fakt nevim co s tebou. Pisu ti , proc pises o Bangovi do diskuse o tanecni soutezi SD pod clankem o vypadnuti Romana Zacha ze souteze, proc byl Banga v divackem hledisti,proc davali zaznam s Bangou o pauze.... Ty mi tady pises o armade, ze neuhlidame hranice a o migrantech. Samozrejme, ze jsi nezapomnel na text skladby, kterou udajne napsal Banga. Schvalne pisu udajne

(04. 12. 2016 21:47)

sandokan500:zach (naschvál malý z)je normální slunickarsky hovado který se zastává toho ciganskyho negramotná bangy.Oba jsou stejní a zaslouží si to nejhorší rozkopat jim ty jejich priblbly rypaky.A ještě bych přidal to hovado Novotný bulvární ***.To je extra vůl.Takový se narodí jednou za sto let.

(04. 12. 2016 14:17)

cuciktojemoje:Furt lepší vypadnout ze soutěže,než být znásilněna a zabitá imigrantem v německu.(aktuální)

(04. 12. 2016 10:30)

topl:Hnusnej chlap , konečně je pryč

(04. 12. 2016 06:52)

reiner:

(04. 12. 2016 07:57)

santikxauz:Běžte dělat něco užitečného,místo poskakování na parketě.

(04. 12. 2016 04:59)

janetazahro:Jsem rada, ze divaci poslali namachrovaneho Zacha ze souteze ven. Jeho neustale radoby asi vtipne poznamky se uz nedaly poslouchat. Je dobre, ze postoupil sympaticky , prirozeny, skromny Ondra Bank. Je videt, ze je to sportovec a sve uspechy i pady bere s nadhledem a hlavne s usmevem ns rtech.

(04. 12. 2016 00:03)

rita20:Zacha jsem taky nemusela,ale včera tančil výborně a i celkově byl lepší než Bank. Nechápu, proč mu tolik lidí posílá hlasy, pro mě je takový nevýrazný, nemastný a neslaný. Možná je i skromný, jak píšete, ale do této soutěže se nehodí. Toť můj názor.

(04. 12. 2016 09:02)

janetazahro:REPELOS: proc vyuzivas diskusi o tanecni soutezi Star Dance pro vztekani se kvuli Bangovi a skupine ORTEL ? Nechapu proc tady pistis, ze nekdo pomlouva T. Ortela a jeste k tomu, ze to nekdo nekomu prikazuje, to je smesne . Kazdymu je uplne jedno jestli se umistili ve Slaviku na 2. miste. Vzdyt Slavika uz nebere nikdo vazne, je to zastaraly projekt, ktery by uz mel byt zrusen. O hlasovani v teto " soutezi " si myslim sve .... A. Banga byl ve SD proto, ze do publika chodi i byvali tanecnici z predchozich rocniku, nic zvlastniho. V prestavce pred vyhlasovanim vysledku vzdy davaji ten tanecni par, ktery v tom stejnem kole vypadl v predchozim roce, jasny ? Z toho, ze ho tam zminil Eben nebo Zach se prece nepo.se.res nebo jo ?

(03. 12. 2016 23:54)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 12. 2016 08:08)

(04. 12. 2016 08:31)

1pravda1:Ukázku na Banga tam dali proto, že vždy ukazují toho, kdo zrovna v tom kole vypadl minulý rok... a zrovna Banga se hodil, samozřejmě sluníčkářský Zach a Eben z toho dělali politiku proti divákům, kteří hlasovali pro Ortel - kdyby jich nebylo, tak by asi druzí ve Slavíku nebyli. Takže demokracie jen když se to Čt hodí. Banga má ty nejsprostější texty násilného sexu, ale protože je proti Ortelovi, tak to budou tahat ještě do pořadu Stardance? Banga se ve Slavíku neumístil vůbec!

(03. 12. 2016 23:21)

(03. 12. 2016 23:17)

prezny:Běž se repoláku už bodnou věčně nasejřenej trpitel.

(04. 12. 2016 01:22)

(03. 12. 2016 23:00)

zkratik:takhle se teď bude v pražský kavárně mluvit.Už vidím Šláfenberka jak bude s tím svým čírem tohle rapovat

http­://www­.par­lamen­tnilis­ty.cz­/are­na/mo­nitor­/Lide-si-mezi-sebou-rozesilaji-texty-pisnicek-romskeho-zpevaka-Bangy-ktery-vypiskal-Tomase-Ortela-A-nestaci-se-divit-464697

(03. 12. 2016 23:20)

reiner:repelos -

(04. 12. 2016 07:55)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy