26. červen 2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
DISKUSE K ČLÁNKU

e.44:Šťouchni si do jehly

Opakuješ se a jseš nudnej, jako zaseknutej gramofon!!!

(07. 04. 2010 12:04)

e.44:Dík za omluvu, i když kvůli tomu jsem ti nepsala. Jenom jsem chtěla, abys věděla, jak to skutečně bylo.
Taky ti přeji hezký den.

(07. 04. 2010 11:57)

sakra:Chovejte se slušně, neřvěte, neroďte děti po deseti a více, nezneužívejte dávky a podpory, nekraďte, udržujte čistotu a pořádek doma, v domě, i v okolí bydliště ................... a nebudou se dít takové věci.

(05. 04. 2010 09:52)

e.44:

(05. 04. 2010 17:39)

georg-stuttgart:jak si muzes bejt tak jistej ze jses cech, asi neznas dejiny, tak kde ses narodil CESKO,tak to uzemi objevil v 7stoleti,Benatsky kupec, byl to ITAL; po staleti proslo uzemim mnoho najezdniku ruznych narodu, tak z ceho vznikl ceskej narod, a co germanske narody a co rakousko uherko, jeste se citis ze jses CECH, znas sve predky, :-D :-D

(05. 04. 2010 08:46)

e.44:Jedinej, kdo tu nezná dějiny a stále plácá kraviny,jseš tady TY

(05. 04. 2010 17:43)

gevi:"Kupec benátský" je hra W.Shakespeara. V sedmém století toto území neobjevil, protože bylo už předtím dávno osídleno už v době kamenné, později gremánskými kmeny, Kelty a později Slovany- v podstatě Čechy(a sem sahají naše kořeny), ale založil zde státní útvar, všeobecně zvaný Sámova říše, francký kupec Sámo, takže žádný Ital. Vysvětlovat postavení Čechů v Rakouské říši (až od r. 1867 Rakousko-Uhersko), národní osvobození a boj o samostatnost, člověku s takovými znalostmi jaké máte vy, je marná snaha. Takže úhrnem řečeno - napsal jste veké nesmysly.

(05. 04. 2010 21:00)

arcaben:Nechápu PROČ mě napadáte??Tak jste si oprášili dějěpis,ale o ten tady vůbec NEŠLO!!Přečtěte si můj příspěvek znovu!!Pouze píšu svůj názor na c.i.k.á.n.y.Nesmysl je podle vás to,že c.i.k.á.n.i ani neví odkud pochází??Vždyť nechtějí chodit ani do škol,tak jak by to mohli vědět??Respektuji váš názor gevi a e.44,rovněž mám svůj,ale tentokrát fakt nechápu proč mi podsouváte něco o čem nebyla zmínka?!

(06. 04. 2010 07:38)

e.44:Marně jsem hledala příspěvek, ve kterém bych tě napadala.
Pod nadpisem Re: pro ARCABEN se posmívám inteligenci georga- stuttgart a i v jiných příspěvcích vyjadřuji podobný názor jako ty.
A pokud jsem si dobře všimla, tak je to stejné i s gevim, ale jeho příspěvky jsem tak nezkoumala.

(06. 04. 2010 23:37)

georg-stuttgart:ja jsem zil v cesku, a moje inteligence mi postaci na to, abych vjedel jaka je ceska mentalita, o to vice se vase mentalita projevily po roce 1990,sve deti vychovavate v duchu xenofobickych nalad, neonacizmu a rasizmu, vuci narodnostnim mensinam, ale ja se nedivim, po staleti jste sami jako cesky narod bily ponizovani a utis­kova­ni,znas­lnova­ni jinimy narody, tak se 20 roku mstite mensinam zijicim na uzemi ceske republiky, proto ze se stale citite jako cesky narod mensinovim v europje,

(07. 04. 2010 09:24)

arcaben:Velmi se Ti omlou­vám,ne­ukazo­valo se mi Re:,proto to vypadalo,že reaguješ na můj příspěvek!Už je vše v pořádku,na mém PC,takže už vím co a jak!Ještě jednou se Ti omlouvám a na negramotného hňupa již nereaguji,to je omezený provokatér ani bych se nedivila kdyby to byla galuska!!e.44 a gevi přeji hezký den

(07. 04. 2010 11:09)

anasyi:gevi

(06. 04. 2010 22:15)

georg-stuttgart:urcite se nemuzete pokladat ze jste aryjskej narod, mam za to, ze ceskej narod neni aryjskym narodem, tak jak to provolavaji u vas v cesku neonacisti,vim ze na uzemi ceska zily germanske narody, a posleze bily vytlacovani narody z vichodu,tak ze kdo je cistym cechem v cesku, . napadate ROMY,a jen ukazujete jak jste slabim narodem, jen zbabjelec si troufne na slabeho, jen Topolanek vas jasne vistizne definoval jste narodem KNEDLO ZELO VEPRO vrazdite a znaslnujete sve deti, soulozite nehlede na rodinnem c pribuzenskem vztahu, jste atejisti, co muze mit narod za horsi vlastnosti nez jsou tito, zadnymu romu se nemuzet v nicem vyrovnat, rom, je ve francii povazovan za symbol svobody, to asi nevite, existuje svetovi den romu, a od romu se muzete priucit co je to hudba a cit pro rodinu,ale ono toho je hodne, co by jste se mnely od romu priucit,a ne si hrat na neonacisty a rasisty, xenofobiji mate ve sve mentalite, a v zapadni europje nejste jako narod uznavani pro vase xenofobni projevy vucim romum,

(07. 04. 2010 09:13)

anelam:pravda že si to dělají sami.A nic se s tím nedělá protože když jsou zatlačeni do kouta,tak vyhrožují.A na úřadech ,soudech,ve školách všude se jich bojí.

(05. 04. 2010 06:23)

paralenka:proč mám pořád pocit,že si to tam házejí sami?Jak se o nich málo píše,musí připomenout tu svoji údajnou diskriminaci.A Ind to samé-strká do toho nos,aby si své prachy zasloužil.Proto se tu už tolik roků drží,samozvaný spasitel nepřiz­půso­bivýc­h.Za­jíma­lo by mě,jak dopadla vesnička soužití,kterou tak propagoval?ještě se tam nepomlátili bílí s barevnými?

(04. 04. 2010 17:51)

3090:

(05. 04. 2010 00:42)

dattatutaskin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 04. 2010 17:51)

guleman: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 04. 2010 15:07)

3090:

(05. 04. 2010 00:43)

m.bizon:Dejte mně glejt a já jedu do Kanady.Tady jsou rasisti.

(04. 04. 2010 14:46)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy