8. duben 2020
Svátek slaví Ema, zítra Dušan
DISKUSE K ČLÁNKU

Oscarito:Bezte uz do ***e se zenskyma jsou komplikovane uz od malicka a narocne!!! Lepsi zivot bez nich!!! Samej rev a buleni na facku! A na bliti umele siamska dvojctaa vetsina jak vyklonovane nechutne tranvestiti !!!!

(20. 11. 2016 22:46)

paralenka:Nevím, ale za dob studií jsem zažila vyskakovat holku z prvního patra na vedlejší koleji na 17. listopadu. Tehdy ještě baby vrátné hlídaly morálku a slečna se zapomněla na klukovské koleji. Věřím, že dnes báby přes morálku nejsou, takže důvod je asi jinde. Ale smutné to je, rodiče aby se zbláznili.

(06. 11. 2016 16:55)

alumno:Já jsem tam bydlela taky (pokud myslíte koleje v pražské Tróji a ne nějaké stejně se jmenující v jiném městě) a za mě už se tohle vůbec nehlídalo, dokonce bylo běžné, že páry bydlely spolu. Ale i tak jsem zažila dva skoky z okna budovy A, oba byly sebevražedné a ne z nešťastné náhody. Obojí byli kluci a podle toho, co se pak po koleji neslo, jedno bylo kvůli nešťastné lásce (ten kluk měl přitom těsně před koncem školy) a druhé bylo kvůli vyhazovu od státnic. Tam ovšem nebyla šance na záchranu, oba skočili z vyšších pater (budova A má 19 pater), takže to pak pro ty, kteří to viděli, bylo opravdu děsivé. K jednomu dokonce hned vyběhli medici, kteří se dole v přízemí zrovna učili ve studovně na zkoušky a slyšeli tu ránu, ale samozřejmě to bylo naprosto marné.

(06. 11. 2016 18:19)

tonny44: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 11. 2016 15:51)

borjar:Smutné . Asi nešťastná láska ?

(06. 11. 2016 15:15)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 11. 2016 15:40)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy