12. červenec 2020
Svátek slaví Bořek, zítra Markéta
DISKUSE K ČLÁNKU

Olones:Vážení ***i, čtěte smlouvy co podepisujete. Standardní ceskej debil jako je ostatně tady většina jak tak koukam , nečte všeobecné podminky a pak se diví a kope kolem sebe.Do***e chci službu tak platim. Co je na tom?Přesně díky takovým ***um který tu jen remcaj jsme ve světě pro.smich.Nikdy to tu nebude jiny.Jste prostě ubozaci , a smejdi největší.Kdyby se smlouvy četli a za služby se platilo tak si exekutoři a ostatní můžou *** políbit.Ale to.ne.To si radši podepíší papír dobrovolně a pak budu nadávat že po mě někdo něco chce.Jdete do ***e.*** nenaž­raný­.Nev­zdela­ne tupé stádo hovad.

(12. 10. 2016 22:49)

jiznicechy:Vás je tady škoda. S Vaší inteligencí, noblesou a empatií budete jistě "ve světě" obdivován. Nechápu, co děláte na diskuzi v Blesku mezi stádem nevdělaný, tupých a nenažraných hovad - Vy patříte jinam, co takhle anglická královna? Byla by dost dobrá?

(13. 10. 2016 01:06)

Bocian:Na většího blba jak je "Olones" jsem tady ještě nenarazil.

(13. 10. 2016 12:58)

drakulina: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 10. 2016 22:43)

Bocian:Jenže oni to mají nastavené tak, že pokud neplatíte paušál ale kredit, tak zaplatíte ještě víc než neplatič paušálu i s pokutama. Nejhorší je, že si u nás v Exekutistáně nevyberete. A´t je to O2 nebo T-mobile, či Vodafon jeden větší podvodník jak druhý. A to je zde 2x dražší volání do všech sítí než třeba v Rakousku.

(13. 10. 2016 13:05)

..krakonos500:Také jsem měl jejich paušál a zjistil jsem, co je to za svoloč. Dnes mám už jen dobíjecí karty, dva mobily vodafon a jediný T-mobajl, který používám jen výjimečně. Ať jdou do (_!_) hajzlové zlodějský.

(12. 10. 2016 21:29)

bum-bec-bum:Stejně ti nikdo nevolá, tak na co, že jo.

(12. 10. 2016 22:26)

kiwi65:Taky se mnu vydrbali.Po ukončení pušálu na dobu určitou mi ho bez mýho vědomí prodloužili dál.Podal jse na pobočce řádnou výpověď a složenky mi chodily dál.Za měsíc jsem tam zašel znovu.Pikolík všechno zkontroval a potvrdil že výpověď je platná a solženku nemám platit.Tkhle to pokračovalo 10 měsíců.Samozřejmě začaly chodit výhružný dopisy jak od mafie.Pak jsem zavolal na centrálu nechal si dát k telefonu manažera a slušně mu vysvětlil že veškerou korespondenci předávám právníkovi a všem médiím.Od tý doby mám klid.

(12. 10. 2016 20:57)

tomik007:"DIVOKY VYCHOD"

(12. 10. 2016 20:51)

Rakosnick: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 10. 2016 19:47)

drazor:Dřív jsem měl paušál, po jejich inovaci že: ,, Neprovolaný kredit se nepřevádí,, tj. srozumitelně ,, Budeme vás okrádat,, jsem s paušálem skončil a mám jen předplacenou kartu. Pokud si nějaký debilní manager myslí že mu budu připlácet na jeho vysoký plat tak to leda hooooovno. Jsem v klidu co provolám to provolám, dobiju si a mám klid. Pokud tam budou takový nenažranci tak jim na paušál kašlu.

(12. 10. 2016 19:16)

surfer: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 10. 2016 21:03)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy