8. srpen 2020
Svátek slaví Soběslav, zítra Roman
DISKUSE K ČLÁNKU


Samo:Volba českých voličů při krajských volbách přípomíná chování malých dětí, které aby zjistily zda plotna skutečně pálí, tak si na ni musí sáhnout. Voliči naprosto neuvažují nad tím, kdo to s nima myslí dobře a kdo je vodí jak se říká za nos. Počínaje těmi staršími - důchodci, kteří Babišovi nespočítali jeho počínání v křesle ministra financí, kdy přidal všem státním zaměstnancům, t.j. neproduktivním, ale vynechal ty nejpotřebnější - důchodce. Kdyby 3 miliony důchodců volily kohokoliv jiného než Babiše, pak by nemohl vyhrát volby. Z toho důvodu nepochopím, že může jediný důchodce Babiše volit. Takový člověk je zralý na zbavení svéprávnosti. Už jenom Babišovo prohlášení - Všetci kradnú. Podle této logiky on kradne nejvíce, protože má největší majetek ze všech politiků. A kradl v době , kdy politikem nebyl a krade i teď, kdy je ministrem financí, kdy si nechá připravit a odsouhlasit ve Sněmovně zákony, díky kterým plynou dotace pro jeho firmy. Potom ovšem nemůže mít peníze pro ty, kteří je potřebují nejvíce, aby důstojně přežili tu nejtěžší dobu v lidském životě - stáří.

(12. 10. 2016 06:00)

zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 10. 2016 20:56)

maumau: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 10. 2016 12:39)

agfor:Nevím, čemu se Babiš diví. Volby v Česku byly vždycky podvod na voliče. Kdyby volby měly něco změnit, tak je zakážou.

(10. 10. 2016 16:20)

Andrej_Babis:Vážení přátelé,
rád bych vám moc poděkoval za aktivní účast v našem projektu Chceme lepší Česko. Projekt vás zaujal víc, než jsem doufal. Je vás přes 24 tisíc, kteří jste se stali jeho součástí. Sdíleli jste s námi přes 430 tisíc odpovědí a 5,5 tisíce vašich vlastních návrhů a názorů.
Díky vám máme ještě lepší a autentičtější představu o tom, co potřebuje naše země, váš kraj, město či vesnice. I díky vám se nám podařilo připravit krajské programy, které povedou ke kvalitnějšímu životu ve všech koutech naší země.
Za dobu, co jsme ve vládě, se ukázalo, že řídit finance jako firmu funguje. Posíláme krajům nejvíc peněz v historii. Chtěl bych vám poděkovat za vaše hlasy v krajských volbách a zvolení našich lidí. Jsou to profesionálové, kteří jsou úspěšní v reálném životě, a ne žádní papaláši.
Zároveň vás chci ubezpečit, že v projektu Chceme lepší Česko s vámi i nadále počítáme a brzy se na vás obrátíme s dalšími tématy.
Díky moc za vaši podporu.

Andrej Babiš

(10. 10. 2016 15:27)

babamotorkarka: Vivat ANO ! Sobotka prohrál nás, jeho mnohaleté voliče, neboť :

1) instaloval jako vzor policistů pana Chovance, jenž je kontraproduktivním vzorem, a to jako údajný podvodník na plzeňských právech. Práva měl vystudovat, aniž by tam vůbec jezdil, a místo za x let jen za pár měsíců, a dále Sobotka nejenže neodsoudil podraz pana Chovance, když p.Chovanec obratem udal p.Haška a spol. svému guru Sobotkovi po prezidentských volbách, že byl s Haškem atd. u prezidenta Zemana, ale navíc p. Chovance vzal na post ministra, kde mají působit čestní nekřiváci, nepodrazáci, neudavači,

2) Sobotka hájil muslimské přivandrovalce, budoucí možné vrahy našich dětí.

(10. 10. 2016 14:07)

bohatymrdnikateI:3) ti to doplním - Sobotka je sliz

(10. 10. 2016 14:16)

ivoadller:Po každých volbách dochází k taktizování za účelem udržet si koryta. A je jedno, o kterou stranu zrovna jde. Podstatné je to, že my z ANO, budeme mít převážnou většinu krajů pod kontrolou a díky tomu budeme mít i lepší postoj u parlamentních voleb.

(10. 10. 2016 14:05)

bohatymrdnikateI:Ostatní strany mají rozum - 3,4%

(10. 10. 2016 13:59)

zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 10. 2016 13:55)

Iunatic:To není o rozumu, ale o nechuti vzdát se po tolika letech privilegia beztrestně krást.

(10. 10. 2016 14:00)

noacojezase:Takový hejtman má větší politický a ekonomický vliv, než kdejaký ministr.
Prakticky ve všech krajích fungovaly koalice a každá strana z těch koalic má máslo na hlavě, není divu, že tam nechtějí někoho, kdo by mohl vidět do karet a hlavně nakouknout do hospodaření, veřejných zakázek a apd.

(10. 10. 2016 15:32)

erisieIka:Rizika u spodního prádla: Textil může být rizikový z hlediska chemikálií i zraněni. Nejrizikovější je spodní prádlo. Přichází totiž do přímého styku s citlivými partiemi těla. Nevhodné spodní prádlo vyvolává nejen alergické reakce, ale je i faktorem zvyšující pravděpodobnost vzniku rakoviny.

Chemikálie ve spodním prádle: U spodního prádla jsme testovali přítomnost azobarviv, disperzních barviv, ftalátů, formaldehydu, kadmia, chlorbenzenů, toluenů a dalších chemikálií. Jak naše testy dopadly?

Podprsenky: Při testování dopadly nejhůře. Dokonce jsme nalezli i nadlimitní obsah kadmia, což je toxická a rakovinotvorná látka. Nedostatky jsme objevili také u dalšího spodního prádla.

dTest je tu pro vás. Tentokrát se zaměřil na spodní prádlo. Víte, že prádlo, které nosíte, je pro vás zdravotně nezávadné? Předplaťte si dTest a budete vědět, na které výrobky se lze spolehnout.

(10. 10. 2016 13:49)

aaobcanka: POZOR ! Všechna nově vzniklá HPP = Hnutí pro Prahu jsou většinou přeběhlíci z ODS.

Volme ANO, Válkovou, tj. Babiše. Je ten a osamocen bojuje s 26 let parazitující koalicí ODS/TOP/ČSSD, jejichž ničemovití nenažranci mu ještě házejí klacky pod nohy. My, lid, již 26 let živíme tuneláře, které nechaly ODS/TOP/ČSSD tunelařit z našich daní.

Doma voliči TOP nezůstali, jen se vrátili ke své mateřské tunelářské ODS, která proto nyní u voleb získala kolem 10 % hlasů.
Voliči ČSSD přešli k ANO.

(10. 10. 2016 13:26)

erisieIka:Časté otázky: vložky a tampóny
Přečtěte si nový dTest
Aktuální číslo časopisu dTest 10/2016
Vydáno: 30.9.2016 Publikováno v časopise 10/2016
Několik otázek ke správnému používání vložek a tampónů jsme položili odborníkům z řad gynekologů.
Jaké jsou z odborného zdravotního hlediska výhody a nevýhody používání tampónů a vložek?
MUDr. Jaroslav Mach, Litomyšl: Tampóny důrazně nedoporučuji ženám s poruchami imunity, alergiemi, opakovanými záněty pochvy, změnami na děložním čípku, se zavedeným nitroděložním tělískem, eventuálně gravidním.
MUDr. Vladimír Mulač, Beroun: U vložek je výhodou snadná kontrola intenzity krvácení, jsou vhodné pro mladé dívky, u nichž není zavedení tampónu možné nebo se obávají potíží s jeho zavedením a vyjmutím. Nevýhodou je možné podráždění pokožky genitálií či viditelnost vložky přes oblečení. U tampónů je výhodou, že jsou „neviditelné“, nedráždí sliznici a pokožku zevního genitálu, mají vysokou savou schopnost a jsou vhodné při sportovních aktivitách. Zmíním ještě jednu (pro někoho výhodnou, pro někoho naopak) věc související s používáním tampónů. Protože je stále více používají i úplně mladé dívky před zahájením sexuálního života, dochází u nich opakovaným zaváděním k rozšíření otvoru v hymenu (panenské bláně), takže následně při prvním pohlavním styku nejenže nedochází ke krvácení, ale zpravidla styk není ani bolestivý.
MUDr. Jana Palásková, Unhošť: Dle hygienických návyků pacientek necháváme na jejich rozhodnutí. Výhody a nevýhody jsou z mého pohledu srovnatelné.
Jak oba typy těchto hygienických potřeb správně používat, například jak často je měnit?
MUDr. Jaroslav Mach, Litomyšl: Jsem proti primárnímu používání tampónů místo vložek, tampón jen příležitostně, na pár hodin.
MUDr. Vladimír Mulač, Beroun: Z medicínského hlediska nejsou tampóny vhodným prostředkem v době silnějšího krvácení. Stanovit dobu, po níž má být tampón vyměněn, je velmi nesnadné, protože záleží zejména na síle menses. Každopádně není vhodné používat tampón

(10. 10. 2016 12:25)

noacojezase:Váháš a chceš poradit?

(10. 10. 2016 13:03)

aaobcanka: Pražská psychiatrická nemocnice Bohnice volá! A to i s údajným lhářem v čele, ředitelem, panem Hollým, který nechává (údajně) umírat Alzheimery pod koňskými dávkami sedativ, aby netušili, že umírají v bolestech = hlady, záměrně vyzáblí na třeba 30 kg, neboť je sestry nekrmí ??????????? Aby PNB (údajně) měla fluktuaci, jelikož za každého Alzheimera (údajně) nenápadně tamní socky (sociální pracovnice) vytáhnou z příbuzných Alzheimera tzv. dobrovolný sponzorský dar ???? Aby pak jejich Alzheimera utýrali v PNB (údajně) i neléčenými infekčními nemocemi (kašlem, chřipkou, angínou, zánětem spojivek i svrabem), nepřebalováním demencí postižených pacientů, ponecháním je dlouhé hodiny ve výkalech, aby močovou kyselinou rozežraná kůže přispěla k jejich úmrtí ???

Aby si (údajně) sestry odnášely hermeticky balené jídlo Alzheimerů domů ????

Tzv. tupí kriminalisté z Prahy 8, vidíte ty otazníky na konci vět, abyste nás zase nestíhali za tázací věty. Ptáme se na všechno, jelikož nemáme čas a chuť se přít s vyučenými policejními tzv. ***y z kriminálky. Omlouváme se všem, vč. kriminalistů. Chytří pochopí a tzv. zakomplexovaní *** začnou udávat (jako nedemencí postižený ředitel PNB, p. Hollý) a jiní tzv. imbecilové stíhat nevinné občanky, že, hovádka Boží ???????????????????

Budoucí st. zástupkyně, jež dostanete tento zkopírovaný text od tzv. udavače, p. Hollého, a jeho poskoků a rádoby kriminalistů, vyučených tzv. trotlů z Prahy 8, naučte se jako technici správně číst text a pak, laskavě, navrhujte obžalobu.

(10. 10. 2016 13:46)

honzazchaIoupky:muscula asi stejný debil jako honza54

(10. 10. 2016 12:22)

zkratik:....Odměnou za hlasy měla být pracovní místa pro nezaměstnané Romy a mejdan. Bažo hovořil i o penězích, 200 až 300 korun za každý volební lístek předem vyplněný ve prospěch určené kandidátky. To se podle Baža děje v Chánově při každých volbách. "Chánov ovlivní kdokoliv, kdo přijde s penězi," řekl u soudu Bažo...

http­://www­.denik­.cz/us­tecky-kraj/politicka-hana-jenickova-celi-obzalobe-z-mareni-komunalnich-voleb-v-roce-2014-20161005.html

i takhle se dělají volby a dneska se dáma rozčiluje,že prohráli a obviňuje všechny okolo jen sebe ne

(10. 10. 2016 12:20)

tvujosudzmrde:Babiš a Zeman jsou jedni z mála,kteří to s ČR myslí dobře a nekradou a nepodvadí,protože to nemají zapotřebí.Pouze neořejícny zloděj z pravice a volič TOP09,ods a podobné strany zlodějů se čertí...

(10. 10. 2016 12:18)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy