8. prosinec 2019
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
DISKUSE K ČLÁNKU

gioconda:A lůza zpanštěla, a chová se jako lůzy 3. Je poučená a snad pochopí, že než nějakého automechanika, raději nic. Lůza zůstane lůzou, viz ta naše co furt volí socany a komouše!

(08. 04. 2010 17:35)

mujboze:...šeptanda tvrdí, že Sandry Bulokovic Džesí byl v Práglu na večeři s Vítěznejm Únorem z RáJe, Myrdou Lampasákem, Letuškou Arogantem, Mackem Fackovačem a Radkem Johnem Čuk Norisem....

Atmosféra byla velmi příjemná, vínko vlažilo hrdlo, prasátko na rožni jen tak křupalo - a naši kluci se rozpovídali....

A tak si doma Džesí Džejm řek, sakra, co mohou kluci v Práglu, proč ne i já?

The Ček Sun

(18. 03. 2010 22:30)

slemrovar:Myslím že ví přesně koho si vzala. Tahat ho na natáčení není řešení.Stejně na něj celej den nemáš čas, večer si musíš přečíst opravy na zítra...a rozhodně nechceš poslouchat partnera že na něj nemáš čs....ale co ji štvát musí že je to na každým rohu..že si o tom lidi poovídají...a za to může ta pipka..no jak jinak se zviditelnit?

(18. 03. 2010 16:23)

gotzur:tak co čekala?

(18. 03. 2010 15:45)

mandat:Presne tak !!!!

(18. 03. 2010 15:50)

gevi:Jesse James chlapík byl, hodně lidí odpravil, vlaky přepadával rád...

(18. 03. 2010 20:50)

cinderella: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 03. 2010 15:11)

mandat:Sandra si poridi mladeho chlapa a necha ho samotneho.A ted se divi.Jsem realista,kazdy druhy chlap je neverny,kdyz ma prilezitost.Nechci nikoho omlouvat ani litovat.Jinak jsem v nejlepsich letech !!!!!!

(18. 03. 2010 15:50)

mandat:Rika se,ze mel s dotycnou jen sex v garazi.Mozna se citil osamocen,muzi tezce snasi samotu.........mela si sveho manzela vzit na nataceni sebou.Pro jejiho manzela to urcite nebylo nic zvlastniho,jen takova biologicka vymena informaci.Sandra je ve veku,kdy zeny uz nemaji iluze o vecne lasce a mela by byt trochu tolerantnejsi......

(18. 03. 2010 14:33)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy