5. prosinec 2019
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
DISKUSE K ČLÁNKU

lisakusak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 03. 2010 12:31)

singhaja: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 03. 2010 13:41)

rafael:je niečo úplne neprirodzené. Lenže prečo je? Predsa kvôli majetkom. Im ide len o majetky a nič iné ich nezaujíma. Ja sa čudujem, že sa neboja Boha. Je mi z nich zle. Faloš a samá faloš. Koľkí farári majú deti. Aj Sokol-bývalý trnavský arcibiskup má 2 a nič sa nestalo.

(15. 03. 2010 10:58)

kozelch:... tento článek je účelový ve snaze rozpoutat společenskou diskuzi na téma "církev x zneužívání dětí". Děláte si pouze dělostřeleckou přípravu pro sérii skandálních článků typu Kulínský..
.
.
...ale jak tak koukám, nic z toho nebude, co?

(15. 03. 2010 00:40)

roval:není bezprostřední příčinou sexuálního zneužívání dětí. Někteří si myslí, že kněží trpí kvůli celibátu sexuálním přetlakem a uspokojují se nejdostupnějším způsobem - na dětech. Myslím, že je to jinak: Celibát je zástěrkou pro sexuální devianty, kteří tím, že nesmějí žít sexuálně - čímž se rozumí logicky soužití se ženami - nemusí vysvětlovat, proč nemají normální sexuální vztah. Jsou vlastně celibátem kryti a své úchylné choutky - většinou homosexuálně pedofilní - mohou uspokojovat bez zbytečné pozornosti okolí. Navíc, a to je hodně sprosté, jsou děti pralyzovány "vznešeným nebo chceme-li svatým" postavením prasáka.

(14. 03. 2010 19:50)

josef:Něco podobného jsem chtěl také napsat, takže souhlas. Nebyt celibátu, tak tam jsou normální chlapi a ne tito exoti.

(14. 03. 2010 20:00)

e.44:V podstatě s tebou souhlasím, ale myslím si, co se zneužívání dětí týká, že se nejedná jenom o homosexuálí pedofily, ale i o normální hetero, kreří si kvůli celibátu nemůžou normálně užít se ženou a děti mají jako náhražku ( dost zvrhlou náhražku) normálního sexu.

(14. 03. 2010 22:04)

anelam:NĚKTEŘÍ I TAK ALE K TOMU MĚLI VĚTŠINOU HOSPODYNI ATD...

(15. 03. 2010 08:12)

anelam: BEZ KOMENTÁŘE!

(15. 03. 2010 08:11)

znojmacka:roval, přesně souhlasím. Včera jsem psala něco podobným smyslu. Taky mají snažší přístup k dětem, stejně tak jako pedofilní vychovatelé a nebo pedofilní dobrovolníci na táborech. Ti tam taky nejezdí proto, že mají rádi táborák. Tihleti v sutaně navíc ještě vzbudí dojem viny na obětech, než na sobě samých blahořečených. Celibát jako takovej s tím nemá nic společnýho. Mohli porušit jenom celibát s dospělou osobou, ale ne celibát + zákon úchyláctvím. Do kostela přece taky chodí dospělý ženský, se kterýma by si mohl zašmajchlovat, když už by to nemohl vydržet. Nedostatek sexu neznamená, že z toho někdo zúchylačí a přeorientuje se na děti. To by musel být jinak krajně podezřelej a nebezpečnej každej vdovec, vdova nebo samotář. Tvůj příspěvek je opravdu suprově napsanej a srozumitelnej, takhle dobře podanej argument jsem už dlouho nečetla

(15. 03. 2010 11:26)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy