15. říjen 2019
Svátek slaví Tereza, zítra Havel
DISKUSE K ČLÁNKU


zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 09. 2016 18:10)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 09. 2016 15:06)

Hranicak:Tak koukám, že JaqenHghar už zase chce kádrovat děti, podle rodičů, to tu dlouho nebylo. Nejspíše je to syn nějakého starého bolševika, od kterého zdědil tuto normalizační mluví.
JaqenHghar bude nejspíše sám politik, možná ČSSD, nebo bývalý ODS, který když to šlo s ODS z kopce, utekl do TOP09.
A proto ta nenávist. Kdo neví ý tak u nás sice ANO vyhrálo volby, ale skončilo v opozici společně s KSČM. Ostatní strany a hlavně pořád stejní lidé, které u nás vládly od sametové revoluce, vítěze vyšachovali. Po necelém jednom rice od voleb, ale jedno hnutí zjistilo, že než být v koalici s dinosaurami, šli do koalice s ANO a KSČM.
Pan Kudláček zařídil vítězství ANO v Hranicích, stal se starostou. A ano, chtěl do kraje, aby Hranice měli poprvé zastoupení v kraji.
Hranice sice nejsou okresní město, ale to přece neznamená, že budeme někde úplně na samotném konci. Že nemáme nárok. Mít svého představitele na kraji. Kudláček je v Hranicích daleko úspěšnější než jiní politici ANO v okresním městě v Přerově. Máme to chápat, že se krajská kandidátka sestavovala s neúspěšných lidí?
Takže za mně, voliči z Hranic, naše volba je jasná. Ano Kudláček.

(15. 09. 2016 12:22)

JaqenHghar:abych to shrnul, je to šmejd co před pár lety přivandroval do Hranic, manželku má v ODS, založil v Hranicích buňku ANO do které "sehnal" i synáčka hlavního hranického komouše, po jeho "prozření" buňka zanikla a někteří členové přestoupili do nového seskupení za které teď kandiduje, jinak jako starý protřelý "podnikatel" nic nevlastní, nedá se mu vůbec věřit, jeden den žvaní jedno a druhý den druhé a tak bych mohl pokračovat dlouho a proto ho nevolit, nevolit, nevolit

(14. 09. 2016 21:54)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy