2. duben 2020
Svátek slaví Erika, zítra Richard
DISKUSE K ČLÁNKU

rentierskej:1) rád bych se zeptal, zda je někde TRANSPARENTNÍ účet, na který lze JEN TĚMTO 4 sirotkům přispět.
2) pokud chtějí sousedky navařit, ať navaří - a dětem rovnou přinesou. proč hloupé otázky? dětem pomůže účinná a RYCHLÁ pomoc.
3) cio stát, KOLIK přispěje na 4 ČESKÉ SIROTKY; (když česko mohou dojít ILEGÁLNÍ gauneři)?!
5) čert vem husu, co ve 26 letech neumí řídit.
6) proč očekáváte SPRAVEDLNOST? kdo vám kdy řekl, že nějaká spravedlnost vůbec existuje?!
7) bůh?! co to je za "berličku?!" bůh, to bude asi ten..., co "nikdy není doma," když právě potřebujete...

všem 4 dětem přeji, ať to SPOLU zvládnou! (mají můj veliký obdiv)!

(03. 08. 2016 12:20)

ellenic:rentierskej Jak jsem u Vás zvyklá, hodnotný, lidský komentář . Správně řečeno, navařte, přijďte pomoct s úklidem, prádlem, buďte oporou, ale neptejte se, zda potřebujeme. Kde byl Bůh při většině nezaviněných tragédií? Kde je Bůh, aby potrestal zlo a odměnil slušnost, poctivost? Nedá mi to, abych se nezeptala, kde byl Bůh, když můj manžel onemocněl a není léku? Dětem i s jejich vážně zraněnou sestřičkou

(03. 08. 2016 13:05)

rentierskej:
no jo, bůh - asi měl dovolenou (a nebo vypnutý telefon)...; že by neplatil účty?
(život je "boj" a spravedlnost neexistuje; čím dřív to člověk pochopí, tím to má jednodušší).
p.s.: ale my si už určitě tykáme!

(03. 08. 2016 13:21)

ellenic:rentierskej Máš pravdu, tykáme, ale tak nějak v tom spěchu jsem si to neuvědomila. Promiň, už se to nestane . Jednou jsem si dovolila také na diskuzi tykat a jedné dámy s drsným slovníkem se to dotklo, od té doby si raději dávám pozor. Ale my slušní víme, jak jde život .

(04. 08. 2016 08:22)

rentierskej:
tak v běžném životě si to nedovolím; (ale na netu jsem byl mladšími poučen, že tykání je obvyklé); tak jsem se přizpůsobil.
no jo, někteří opravdu řeší ptákoviny!
a přeji krásné "prázdniny!"

(04. 08. 2016 20:58)

vseznaleksenior:Takhle to nemuzete brat...
Dle teorie sparavednost bozi neni z tophoto sveta..

(03. 08. 2016 16:06)

jastana: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 08. 2016 16:31)

rentierskej:co třeba sirotčí důchod, nic ti to neříká?!
obdivovat činy někoho, koho neznám nelze?! a to jako proč?!
jako ateista boha nepotřebuji a ani čerta jsem nevolal, ale jsem rád, že jsi se ozvala!

(03. 08. 2016 16:53)

soorry:Sirotčí důchod dostane opatrovník určený soudem, a pak může žádat sirotčí důchod, oboustranný. To je tak 3-5 měsíců než to bude vyřízené. Dobří sousedé a rodina, to je velká pomoc. Holčička ať se uzdraví a je v pořádku.

(03. 08. 2016 17:34)

stekavka:Sirotčí důchod dostanou nezletilé děti

(03. 08. 2016 17:55)

rentierskej:ale i zletilé, pokud ještě řádně studují.

(03. 08. 2016 19:18)

ellenic:jastana rentierskej napsal pravdu , jen inteligentní člověk umí jeho slova pochopit. Kde je asi chyba ?

(04. 08. 2016 11:48)

zdenekk_informatik: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 08. 2016 11:59)

ljubaa:V TV říkali, že spolujezdec Ukrajinky měl zákaz řízení a byl v podmínce... nesměl řídit... tudíž pokud řídil a způsobil by nehodu, šel by sedět - takže kdoví, kdo to BMV řídil.... Spolujezdec měl podmínku za drogy a řízení v opilosti...

(03. 08. 2016 11:52)

petrusaa:Všichni cizincxi by měli povinně absolvovaat přezkoušení v autoškole a šmitec,mimo občany EU kde se dá předpokládat neúplatnost u zkoušek

(03. 08. 2016 11:08)

petrusaa:Je jedno jaké byla národnosti,je jedno jaká to byla značka auta,je jedno jaký byl věk řidičky.Není jedno jestli přizpůsobila rychlost vozidla se stavem vozovky a počasí.Mimochodem ŘP lze v pohodě koupit na Ukrajině za 100 usd i když auto vidíte poprvé v životě a v ČR převést na Český mezinárodní ŘP..

(03. 08. 2016 11:06)

janejaneja: Je to tak smutné !! Dětem přeji hodně sil do života.. Život je k některým lidem tak strašně nespravedlivý.. A jiní se celý život jen prosmějí a proplují si jím bez jakékoli životní újmy.. Moc smutný životní osud.

(03. 08. 2016 10:33)

skaara:Tragédie to je a obrovská, jediné štěstí je, že dva ze sourozenců té holčičky jsou již dospělí a mohou se o malé sourozence postarat. Je to celé naprosto šílené.

(03. 08. 2016 10:26)

fugas77: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 08. 2016 10:23)

jastana: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 08. 2016 11:35)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy