22. květen 2019
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
DISKUSE K ČLÁNKU

singhaja: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 07. 2016 07:11)

parma49:Jezdil jsem celá léta na tábory jako vedoucí. V dnešní době bych dítě neposlal na tábor který pořádají soukromé agentury z důvodu, že zde nejde o děti ale o zisk. Za mě musel vedoucí projít týdením školením aby dostal celtifikát nemluvě o zdravotních prohlídkách a jiném prověřování. Jak může nezletilý vedoucí odpovídat 24 hodin denně za zdraví svěřených dětí? Poslat čtyřleté dítě na tábor je narozum jak od rodičů tak od provozovatele tábora. Cením si táborů např. od Junáka, Pionýra nebo zájmových organizecí popř. příměstské tábory. Tam se alespoň děti něčemu naučí. Rozhodně bych na táborech zakázal mobily, tablety a noutbuky.

(14. 07. 2016 10:23)

JaroslavDv:Zdravím. Odpovědnost za nezletilé děti má vždy vedoucí ( vedoucím se může stát jenom plnoletý občan, který musí mít potvrzení od lékaře. viz. zákon o zdraví lidu 372/2011 Sb. ...), Praktikant (instruktor) je osoba, která se připravuje na činnost vedoucího, většinou jsou to děti, které již delší dobu jezdí na LDT. Ale to jistě víte, když jste takovej táborník. V jíné době, Junáků či P ionýrů bylo vše jinak... Dnes, kdy zažíváme pokrok, kolem krku nemáme červené šátky, neučíme se recitovat básně oslavující komunismus... Doba pokročila a to, že LDT provozují agentury, které chtějí i vydělat se nemůžeme divit, protože zadarmo a pro lidi dnes už nikdo nic neudělá. Souhlasím s Váma, mobil, tablet, nebo notebook na LDT nepatří.

(17. 07. 2016 08:27)

eva666:Ještě se zapomněli vyjádřit k těm lahvinkám... za to asi taky nikdo nemůže. A chudák pejsek, co musí sr.át po chodbách, to určitě není jejich miláček, asi na něj se..rou, stejně jako na čistotu... a kdo ví, čím ho krmí, když má takovou hnačku. Ta noc před focením musela být ale veselá. Přesně prostředí, pro čtyřleté děti.

(14. 07. 2016 09:57)

putinovaprdel:Matka, která pošle čtyřletý dítě na tábor, je u mne kráva .

(13. 07. 2016 23:27)

lesni.vila.samecek: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2016 20:46)

lesni.vila.samecek: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2016 19:53)

janadruhou: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2016 18:53)

Pulca:Je divne,ze bych svou 4letou dceru neposlala na tabor?!?!?!

(13. 07. 2016 18:36)

putinovaprdel:Není

(13. 07. 2016 23:32)

xviktorie:Taky si myslím, že fotky jsou vytržené z kontextu, jak tvrdí vedoucí tábora. Pokud totiž bude plně zveřejněno, že se tábor jmenoval "Vyzkoušejte si pobyt v Gulagu", pak jsou podmínky naopak nadstandardní.

(13. 07. 2016 18:22)

nemocna:na každý tábor by měli být rodiče vpuštěni at si mohou prokontrolovat kde jejich dítě tráví prázdniny bez nich at mají jistotu že je o ně dobře postaráno a nic jim nehrozí, ne zakazovat vstup a vyhrožovat je jasné že to otce dítěte naštvalo a začal se podle toho chovat, žádný rodič by v klidu nezůstal, jaký bazén děti měly v těch parných dnech když ten se špinavou vodou nebyl v provozu?? to je problém jej vypustit umýt a vydesinfikovat místo chlastání po večerech? Na táboře kdou jsou děti nemá alkohol co dělat, vedoucí jsou tam pro děti ne aby chlastali

(13. 07. 2016 17:36)

petrin:Proč by chodili do bazénku, když mají kousek Orlickou přehradu? A posílat 4 letý dítě na pobytový tábor je kravina.

(13. 07. 2016 20:41)

ellenic:nemocna Ještě si pamatuji, že už vloni měl tento tábor podobné problémy . Divím se, že rodiče vůbec svoje děti na takový hororový tábor posílají. Já jsem si v době, kdy jsem dcery na tábor poslala zjistila, o jaký tábor se jedná, byla jsem přítomna přípravě tábora před otevřením a bylo vše v pohodě . Do Varvažova s takovým vybavením a personálem bych dítě nikdy neposlala. Byla jsem i jako vedoucí na jiném táboře se specializací pro děti se zdrav. problémy a musím říct, že nic, co je popsáno v článku se na tomto táboře nedělo, naopak pohoda, nadšení a spousta zajímavých akcí .

(13. 07. 2016 23:54)

poletucha:Přesně,tento provozovatel ma stejné problémy již NĚKOLIK LET!! Hrubá nezodpovědnost kontroních orgánů!!!! A jako rodič, v době internetu,kdy si najdu cokoliv,jsem hlupák,pokud svěřím vlastní dítě takto profláknuté agentuře!

(14. 07. 2016 11:16)

janadruhou: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2016 16:59)
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy