14. prosinec 2019
Svátek slaví Lýdie, zítra Radana
DISKUSE K ČLÁNKU


sores:Chlap který si udělá dítě a pak na něj kašle z vysoka a nechá vše jen na té ženě, by měl jít okamžitě do basy a makat aby měl na alimenty pro své dítě!!On si žije svobodným životem a vše je na té matce, starost a péče o dítě!Mělo by se to tvrdě trestat!

(28. 06. 2016 18:05)

mistr_yoda:Kráva musí dávat pozor na koho roztahuje nohy.

(03. 07. 2016 07:59)

tomik007:A to jesce nedorazili ti uprchlici z moravy

(26. 06. 2016 19:13)

majojo:Že by Češi rádi plodili děti? Spíš je chápou jako vedlejší produkt jiné příjemnější činnosti.

(23. 06. 2016 17:55)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 06. 2016 12:19)

bezejmenna:S tímto bojuji více jak deset let a boj považuji za ztracený. Bývalý partner má trvalý pobyt na obecním úřadě, je bez majetku, čeká nejspíš na třetí podmínku za neplacení alimentů, protože na předchozí dvě se vztahuje amnestie.. Má exekuci, řidičák mu nezabaví, protože exekuce je od roku 2012, kdy zabavení řidičského průkazu ještě nebylo v pravomoci exekutorů.Řeči o tom, že si za to může matka sama jsou tak trošku mimo mísu, protože charakter člověka se mění a vyvíjí a málokdo z nás je psycholog. Kde jsou děravé zákony a spravedlnost, tam je možnost se z toho vykroutit. Nechci alimenty po státu, ale pokud se nenajde síla, která na tento problém najde řešení, ženy se budou bát rodit děti, protože jistotu, tu nemá nikdo v ničem. Natož v tom,že člověk, kterého si myslíte,že znáte je skutečně takový jaký se zdá a bude takový po celou dobu dospívání dítěte.A ono živit dítě z jednoho platu a ještě vymáhat nevymahatelné, to je docela psycho..

(22. 06. 2016 08:53)

gecitka:"živit dítě z jednoho platu a ještě vymáhat nevymahatelné, to je docela psycho.."
- naprosto souhlasím - jenom bojuji o 2 roky méně = 8 let a je to opravdu nadliské úsilí a když už se po letech něco povede, tak přijde amnestie a jste zase na začátku a nikdo pořádně nepomůže - ani policie ani soudy.
Dluh je nyní víc jak půl milionu a je to neřešitelné, protože za těch 8 let zaplatil dohromady asi 2 tisíce a účinná lístost se taky počítá.

(22. 06. 2016 10:03)

bezejmenna:přesně tak, já si taky říkám,co všechno za ten dluh přesahující dvěstě tisíc by mohlo dítě mít..ano, tábory, lyžáky, to už se mu nevrátí,ta možnost zaplatit mu kroužky je pryč..A tak jak píšete, amnestie a vše od začátku. My na policii,abychom měli pocit,že pro to něco děláme, dvě hodiny, nedejbože nemít vše po kupě, on po tom, co ho trestně jakože dopadli, na policii půl hodiny, kafe, svačina...je to směšné. No jak mi řekli na soudu..právo je na mé straně,ale domoci se práva v tomto státě je věc skoro nemožná. Když toto vám řeknou na soudu, co si o tom myslet? Nejde mi o to, aby ho zavřeli, ať si lítá kde chce, jde mi o to, že je to maličká šance..že najednou ty peníze objeví, když bude odsouzený. Maličká naděje,ale co..a tak si představuji,že bych ty peníze dala synovi a řekla mu se slovy jsou tvoje,zkus si splnít po čem toužíš..To je zase můj sen..Proto bojuji už víc jak deset let.Patnáct?. Synovi bude tento rok osmnáct, nechci mu předávat štafetu..Hodně štěstí,aby se vám to povedlo..

(22. 06. 2016 10:19)

zdanekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 06. 2016 07:37)

zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 06. 2016 19:34)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy