28. leden 2020
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
DISKUSE K ČLÁNKU

bobrnautus:Podle mě šlo o toto: 1. Peníze byly na léčbu omezeného okruhu lidí, 2. když chtěl někdo další, musel peníze na kultivaci buněk sehnat. Viník: Zdravotnictví, které způsobem svého fungování zakrnělo někde v dobách hluboké totality - musí být vše zadarmo, že se potom dostane jen na někoho, to nevadí, ti další ať klidně "zdarma" umřou. Se schválně poptejte v nemocnicích - pojišťovny limitují i počty transfuzí, přičemž spousta pacientů by si ráda zaplatila o krevní konzervu denně více, aby mohli jít o den dříve domů. Tady se argumentuje tím, že ta konzerva navíc má být zdarma, ale tu vám nikdo nad denní limit nedá a připlatit nelze. Ve zdravotnictví by mohlo být mnohem více peněz ať už za lepší klouby, ortézy, nebo třeba kardiostimulátory s baterií navíc, spousta lidí by si ráda připlatila a potom by bylo i na drahou léčbu, jako je tato.

(01. 06. 2016 18:08)

tonny44: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 06. 2016 16:37)

majojo:Dobrá, paní Syková má průser. Ale jistě to není tím, že je členkou ČSSD. Když už "chcete" být objektivní, uveďte i stranickou příslušnost ostatních aktérů.

(01. 06. 2016 16:27)

havran2:Zatím jsme se nedozvěděli kde skončily peníze o které si řekli naši vědátoři a taky o kolik nemocné okradli ! ! !

(01. 06. 2016 15:38)

istyl:ani jsem ještě nebyl prijat, a sedel jsem na tocici zidli zady k doktorovi a sestra na me vola : sponzorsky dar, sponzorsky dar...a ja : proc jako? vzdyt jste mi ještě nic neudelali a uz chcete "sponzorsky dar" ...nic jsem jim nedal...tak je zdravotnictvi samy sponzorsky dar... ale tak asi rikaji uplatku?

(01. 06. 2016 15:37)

necekany_vystrik:Hořejší má botu 1 mld v BIOCEUVu a taky na něj cifršpioni nic nenašli. Je to komedie. Mimochodem zákon placení za účasr v klinické stiduu nezakazuje.

(01. 06. 2016 14:56)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy