23. srpen 2019
Svátek slaví Sandra, zítra Bartoloměj
DISKUSE K ČLÁNKU

blekyn2012:Stále čekám, kdy se vrah Rychtář vytasí se snímky mrtvé IB z márnice, snímky z kremace nebo se snímky rozsekaného Ivetina těla vlakem. Kdy se médiím ozve se soukromými snímky, když ji natáčel pod vlivem drog a chlastu, při sexu atd. Asi si je nechává do foroty, až bude nejhůř...
Jen nechápu, k čemu je dobré zveřejňovat tyto snímky? Iveta už neexistuje, a na tom se nic nezmění. Měli byste ji všichni nechat v klidu!

(01. 06. 2016 16:22)

marlen52:kdopak na ní chce zas vydělat ani po smrti ji nedáte pokoj

(01. 06. 2016 15:18)

Sandrana:Dobrý den, pane / Vážená paní,

Jsem Sandra Kelly Musculler tajemník kabinetu o půjčování peněz mezi zvláště.

Musíte půjčování peněz mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi, aby konečně prolomit patovou situaci, která způsobila banky tím, že zamítnutí svých žádosti o úvěr soubory? Paní sandrana firma je schopna provést úvěr na částku, kterou potřebujete a s podmínkami, které vám usnadní život. Tak mi kontakt se dozvědět více o našich velmi výhodných podmínek.

Po splatnosti 5 let do 25 let v poměru 2% ročně nabízíme 10.000 € k € 5.000.000. Můžete mne kontaktovat:

sandra­na_cre­dito@­hotma­il.com

(01. 06. 2016 13:36)

spania:Teď se najednou objevily fotky...Kde se asi vzaly,že?Nechte už prosím,Ivetku v klidu,je to nechutné zveřejňovat tu něco v době,kdy už tu dva roky není.Ivetka byla úžas­ná,nád­herná,­nenah­radi­telná!­Není tady zpěvačka,která by se s ní mohla srovnávat.Tak krásný jemný hlas,procítěný zpěv a nádherné písničky tady nikdy žádná zpěvačka neměla a mít nebude.Je mi moc líto,že tu už není...

(01. 06. 2016 12:29)

mazd:Ano,díky Ivetko

(01. 06. 2016 15:32)

cantre:***, velmi spolehlivé informace :

http­://***­.blog­spot­.cz/

(01. 06. 2016 10:55)

xcarodejka:Žaloby,protože se fakticky jedná o "tutéž věc", měly být spojeny a projednány pod jedním číslem jednacím. S jednou zřejmě ale zametli hned ,lprotože nedoplnila v termínu svoje podání/ nevyzvedla dopis na poště/ a na druhou si najdou taky "způsob"./možná bude nějaká bouda od vlastního advokáta, nebylo by to poprvé/ Žádné podání se ale nemůže zcela vytratit, mělo by být evidované, že vůbec bylo.Rozdělitž a oslabit je zřejmě cílem, ale není to férové. Jde i o byt, jhelikiož to bylo pozastaveno a čeká na odeslání až dle výsledku tohoto řízení. Ferstehen Sie?

(01. 06. 2016 10:17)

zamlzena:Tedˇjde už jen o to zachránit Artura, ale zase se to jaksi neděje, ba naopak,přikládá seještě do ohně. Jinak Soudy odsoudily Kramného, ač nebyl v pořádku znalecký posudek/ srdce Moniky byloposuzováno dvakrát, i jako srdce dcery/ Soudy potřebují jednoduše a pohodlně uzavřít kauzu, někdy i znehodnotí vyšetřování Policie. Nejhorší je, že politika vstoupila do justice, tak jak před časem oznámil pl.Ku­bice­./pro­růstá­ní mafií dos tátní správy/ Ubránit se tlaku není někdy vůbec snadné. Obsazování soudů / nejen přísedících/ ne podle rozvrhů, tak jak na to upozornil JUDr Petr Kočí napovídá.Tentokrát se mu "nepořádek" příčí, a tak to rozjel. Ovšem, neudělal to tak vždycky.Soudy nebývají často vyrovnané, jiný dostává více prostoru, a některé důkazy se ignorují,jakoby se sledoval kýžený rozsudek.Mám již mnohaleté zkušenosti a nejsou vůbec veselé.

(01. 06. 2016 10:07)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 06. 2016 09:16)

joudajoudovy:smuclerko, ty za pracha prodas i susene lejno a zkrystalizovanou moc.

(01. 06. 2016 08:10)

nicnezpravda:Kdyby měla Bartošová normálního chlapa,tak by nikdy nedovolil,aby se objevila v tv v tom stavu pod léky v jakém se objevila dva roky před smrtí..za to bulvár nemohl..to bylo v režii Rychtáře..

(01. 06. 2016 00:34)

nicnezpravda:Málokdo ví jak bulvár funguje..a ono je to přitom celkem jednoduché..v bulváru jsou lidi co tam být chtějí..ti co nechtějí tam prostě nejsou..viz Vašut..nikdo ani neví jestli byl ženatý nebo ne..

(01. 06. 2016 00:31)

nicnezpravda:Poslal to čtenář a expřítel Hanke V jedné osobě..nikdo jiný ty fotky neměl..

(01. 06. 2016 00:24)

janka174:Víte, vy už jí neublížíte. Ivetě je už vážně jedno, jestli ji milujete, fandíte nebo ji zatracujete. Její písničky byly krásně nazpívané a není druhé takové, která by je nazpívala lépe. Iveta byla jenom jedna a tu jste, páni novináři dohnali až na koleje. Nakonec není to tak dávno, co se objevil článek spratka Novotného, kde se k tomu, bez uzardění, bez lítosti, přiznal. A aby toho nebylo málo, najdou se takové sv*ně, které nedají pokoj ani Arturovi. Vážně je vám málo, čím si musel projít?

(01. 06. 2016 00:08)

nicnezpravda:Bulvár s ní nežil,i když to tak vypadalo..kdyby s ní žili,tak by jí v té sebevraždě zabránili..dohnal jí tam alkohol a Rychtář..

(01. 06. 2016 00:27)

blekyn2012:janka174: souhlas, protekční fracek Pavel Novotný, feťák a největší bulvární z.mrd široko daleko, je za smrt IB plně zodpovědný. Však on ho Osud potrestá, vždyť na každou svini se voda vaří... dříve nebo později. Viz Standa Gross a jiné ***, které jen škodili, kde se dalo

(01. 06. 2016 16:25)

Pinki33: kde najdu ten clanek

(13. 01. 2019 22:02)

victor1:No,i když jsem ji neposlouchal (nebot jsem metalista),tak je jí velká škoda a byla také dosti pěkná.Ovšem ten Artur je strašná tlama.Po kom to sakra má?

(31. 05. 2016 21:14)

rego: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2016 21:11)

hanka666:Nádherná žena, úžasná zpěvačka. Některé věci kolem ní byly ale na ni moc. Kolik hyen z branže se na jejím neštěstí živilo.

(31. 05. 2016 20:51)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy