9. srpen 2020
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec
DISKUSE K ČLÁNKU

hops.1:Co je tohle za bordel? V ČR už se nemůže svobodně vraždit? Chudáci Dahlgren, Kramný a Nečesaný

(31. 05. 2016 21:52)

setroseuros:tolik cirkusu s jednym vrahem!! Bude se odvolavat snad donekonecna, aby nesel naostro do basy. Vzdyt ve vazebni veznici je lepe! No a zase si povolal na zachranu opravdove kapcity

(31. 05. 2016 21:33)

marcela47:Proboha proč se s ním pořád tak se... rou.Zavřít až bude černý. Co už to stalo financí. VždyŤ většina národa je přesvědčena, že je vrah a to mu do konce života nikdo nesmaže. Proč se takto nejedná a nejednalo i s Kajínkem. Tomu já osobně věřím, že nikdy vraždu nespáchal. Proč? Protože je v Kajinkovém případě zapletano mnoho vyše postavených lidí. Proč se novinaři případu Kramného tolik věnují, vždyť už to nikoho nezajímá.

(31. 05. 2016 18:27)

allahakbar: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2016 17:10)

kajman1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2016 16:31)

verka1:PK pustí z vazby a 24 hod. bude pronásledován bulvárem a drbnami.
Všechno už je domluvený a PK nemá šanci, jedině by se muselo něco stát.

(31. 05. 2016 14:27)

kdoasi:Kudláčková promluvila

(31. 05. 2016 15:38)

mirkazam:verka1­....­.nevím­,proč by ho měli pouštět s vazby...a co by se mělo jako stát ?? jedině to,že mu napaří trest,který si zaslouží.

(31. 05. 2016 16:25)

starsisestra:Bohužel nemám čas číst dnešní průběh jednání, ale ta kauza vypovídá o nedostatečšné legislativě i kvalitě některých soudů./ ulehčování si práce, někdy úmysl,kdy se jen soudce snaží pouze nalézat důvody k damému rozhodnutí/ To se ale nestalo ze dne na den, takto je to směrováno dlouhé roky, a po Sametu se nic nezměnilo/.Soudy vyšší instance by neměly tak často jakoby "držet basu" s nižšímu soudy. Dlouhá mluva/ dlouhé psaní/, alechybí někdy reálná kvalita zždůvodnění. procesní vady, dokonce i někdy je v obsdahu textu výmysl, o kterém se dříve během dlouhého řízení nikdy nemluvilo./??/ Občan zákonitě ztrácí důvěru k justici. někdy je žádoucí větší kontrola dokonce i vlastních advokátů/ Také znalci nepracují vždy kvalitně, a zřejmě jdou někomu na ruku.V současné době je v mém případě nová kauza, takže jsem zvědava, ale už sei tentokrát rýsujínějaké podivnosti, což pro mne není příliš překvapivé / bohužel/ Mám opakované a velmi smutné zkušenosti za posledních dvacet let.Někteří advokáti seč vyjádřili, že je to na zvracení a při pokračování u jiných institucí mne zastupovat dále nechtěli./ ti lepší z nich, ti horší vás rádi podvedou/ Jsem opravdu taková vyjímka, a jinak je to vše OK? Zřejmě sotva.

(31. 05. 2016 14:07)

joldh:Přehmatů je mnoho, souhlas! ALE V KAUZE KRAMNÝ!????? Pokud by nebyl odsouzen, bylo by to plivnutí spravedlnosti do tváře!

(31. 05. 2016 14:25)

Eivaa:Bylo to jen shrnutí dosavadního průběhu. Rozhodující verdikt padne zítra. Obhájkyně podala celkem sedm návrhů na doplnění dokazování!!!!!

(31. 05. 2016 14:40)

Eivaa:Předpokládám, že odv. soud nařídí doplnění dokazovaní, aby obhajoba nebyla krácena na svých právech

(31. 05. 2016 14:47)

tgbb.:Podle předpokladů tenhle zkorumpovaný soud zamete dokázané falšování dokumentů pod koberec.

(31. 05. 2016 14:02)

zednik:Pšt! Tady se nic nezametá, ale jen se řádně vyhodnotí, že není třeba nic objasňovat.
Příště tam může sedět s poutama kdoliv z nás. Tohle bude mustr jak postupovat, aby to odsejpalo a bulvár a totální ***i byli spokojení.

(31. 05. 2016 14:10)

zigzag:Chteli to hned smèst ze stolu, ale nakonec se shodli, ze ty snìmky spadaj do nàvrhu o dokazovànì.

(31. 05. 2016 14:49)

tymitaky:Zajímavé je, že Rejžková se o tom ani slůvkem nezmínila, ale naopak státní zástupkyně..

(31. 05. 2016 15:14)

zigzag:K znalcum se vyjadrovala, ale samozrejme pleskàci nàm neodcitujou vse co bylo receno, ale vse si upravì dle vlastnìho vedomì a svedomì.

(31. 05. 2016 15:21)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2016 14:00)

eiva:Právě proto by soud měl vyhovět obhajobě a vrátit na Krajský soud k novému projednání s jiným senátem.

(31. 05. 2016 14:05)

jancibobo64:Ten si robí piču nielen z Policajtov a sudcov, ale predovšetkým zo sprostého Českého národa ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D

(31. 05. 2016 14:00)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy