12. červenec 2020
Svátek slaví Bořek, zítra Markéta
DISKUSE K ČLÁNKU


1pravda1:USA sto let za opicemi, nezmohli se ani na všeobecné zdravotní pojištění, nemáš peníze tak chcípni.... uprchlíky z Mexika řeší pět metrů vysokým plotem ale pořád budou poučovat ostatní země kromě SA jak se to má všechno v demokracii dělat.

(12. 05. 2016 22:28)

1912:ZLOČINECKÁ US ROZPOUTALA DALŠÍ VÁLKU V JEMENU A TAK SE BUDOU I NADÁLE HRNOUT ISLAMISTI DO EUROPY TAK ŽE JIM NESTAČILO ROZPOUTAT VÁLKU V AFGANISTÁNU ,IRÁK,SÝRIÍ,LYBIÍA NYNÍ ZAČALI VÁLČIT V JEMENU NO A JIŽ POSTAVILI DALŠÍ ZÁKLADNU V RUMUNSKU OPRAVDU TA ZLOČINECKÁ US CHCE JEN VÁLČIT A VÁLČIT A JEŠTĚ NÁS ZDE ZATAHOVAT A DĚLAT PROPAGANDU A OBLBOVAT LIDI ŽE NEJVĚTŠÍ NEPŘÍTEL JE RUSKO NE .NE .US ZLOČINCI !!

(12. 05. 2016 21:33)

1912:A NYNÍ BOJUJÍ I V SOMÁLSKU TAK LIDI NECHTE SE OBLBOVAT KOLIK TĚCH ISLAMISTU PŘÍJDE I Z TÉ AFRIKY DO EUROPY !A TO ŽE TI ZLOČINCI US VŠUDE VÁLČÍ A MAJÍ ZÁJEM SESAZOVAT JEJICH LEGITIMNÍ VLÁDY ABY DOSADILI TY SVÉ ZKORUMPOVANÉ KTERÉ JIM BUDOU SLOUŽIT A MOHLI DRANCOVAT JEJICH NEROSTNÉ BOHATSTVÍ A NÁRODY ZOTROČILI A VYHNALI JE ZE ZEMĚ TAK VYPADÁ TA ZLOČINECKÁ DEMOKRACIE US CO NÁM VNUCUJÍ A VŠICHNI TITO NAŠI POLITICI JSOU ZRÁDCI CO JSOU TAK ZKORUMPOVÁNY ŽE NA NÁS KAŠLOU A OPRAVDU MYSLÍ JEN NA SEBE A ZÁJMY US !
!!!!

(12. 05. 2016 21:45)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy