8. červenec 2020
Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava
DISKUSE K ČLÁNKU


Lukas_Holub:Šikana a násilí mezi mládeží je nepříjemným fenoménem. Mladí lidé se také stávají tím nejsnadnějším cílem pro násilníky a loupežná přepadení.
Více zde: http­://www­.ewto­.cz/pr­even­ce-sikany-a-nasili-mezi-detmi-a-mladistvymi.html
Lukáš Holub, lektor sebeobrany WingTsun www.ewto.cz

(07. 09. 2016 19:21)

Desterz:Nebojte se nepřátel, mohou vás nanejvýš zabít.
Nebojte se přátel, mohou vás nanejvýš zradit.
Bojte se lhostejné většiny, neboť s jejím mlčenlivým souhlasem se děje většina zla na světě!

(10. 05. 2016 16:19)

byvalyvoliccssd4:Inkluze začíná.
Ať žije ČSSD a podobná svinstva!

(10. 05. 2016 14:42)

anka:To, ze je v ceskych skolach sikana by nemelo nikoho prekvapovat - podivejte se jak se lide chovaji v diskuzich, proc by to melo byt na skolach jine. Je dobre, ze si ucitelsky sbor vsiml sikany - jen se divim, ze vsech tech 5 kluku nevyhodi ze skoly. Vsechny skoly v Cesku by se mely verejne snazit o 0 toleranci sikany, vzdelavat deti o tom, co sikana je, a jak se proti ni branit - a spolecne s detmi vytvorit 0 sikane na svych skolach.

(10. 05. 2016 12:52)

pekaaaros:to je nemožný. kdybyste tohle zavedla, tak zítra bude zase druhej extrém. Chceš se někoho zbavit? Štve tě, že se tvýmu idolu líbí spolužačka? Co může být lehčího, než ji obvinit ze šikany, že tě záměrně pořád vybíjí ve vybíjené v těláku a nehází do nikoho jinýho a druhej den ji vykopnou. a ty máš volný ruce. Vsadte se, že by se toho zneužívalo. Všimnete si, jak po aféře v pražské střední škole se hned všichni začali v ČR litovat, jak jsou šikanováni. I na ministerstvu. Proč? protože našli novou cestičku, jak odstavit nepřátele z cesty. Tohle není řešení. Řešení jak bojovat proti šikaně je, buď že začne každej sám u sebe a nešikanovat už jen z principu. Což je utopie a pěkně nemožná. A se s ní naučit žít. Protože tohle čemu my říkáme šikana, je úplně normální uspokojování přirozenýho pudu někoho ovládat, mučit ho, tyranizovat ho. Jsou takoví někteří. Proč takoví jsou a co tím chtěla příroda říct, že jim do vínku seslala takovou věc, to nevím. Možná to myslela dobře, ale v našich podmínkách, kdy zavřete partu pubertáků do jedné místnosti, se ten jejich pud trošku zvrtl. a nedivím se.

(10. 05. 2016 13:27)

balika:Melete sr*ačky.

(10. 05. 2016 13:40)

Velemak:Toto všechno jsme převzali z SS!!!! Nebude trvat dlouho a fagani začnou střílet učitele!!!!!

Když budou v SS jíst lejna, budeme to dělat také!!!

(10. 05. 2016 12:47)

zkratik:...Psychicky několik měsíců týrali svou čtrnáctiletou spolužačku...

může mi někdo říct,co dělaj učitelé ve škole,,když nepoznaj začínající šikanu?Na vejšce se učí psychologii a s dětma sou dost často v kontaktu,tak by měli poznat změnu jejich chování.Nejni vina jen na rodičích

(10. 05. 2016 12:10)

mazd:Kdy už pochopí,že šikana je těžký zločin,ze kterého se postižený neoklepe do konce života i kdyby si to myslel.Kdo to nezažil,neví, co za hrůzu to je,zvláště když je ve třídě jediný kterému se to děje.Přísnější tresty.

(10. 05. 2016 11:42)

hadaja:Hlavně že mají preventisty a poradce😪, to musí být dobrá funkce, učitel Hnízdo by s tím poradil

(10. 05. 2016 11:36)

pekaaaros:zavřete 25 mláďat do místnosti třídy 8,0 x 7,2 metrů mezi čtyři stěny a bude 99,9 % pravděpodobnost, že se mláďatům začnou aktivovat primitivní pudy a touha po panování a ovládáním někoho. Je to přirozenost myšlení jedince, kterou si mnohdy neumí odpustit ani dospělý člověk. Na to tu máme zákony, ale děti jsou jaksi díky věku z obliga, že ano? Ale hlavně co nedělá dobrotu a není pro mládě přirozený, jsou školy. Je to zastaralá forma přípravy lidského mládě na život a já z vlastní zkušenosti vím, že napáchá víc škody než užitku. Mládě se má učit životu mezi dospěláky. Ne nahnat smečku třiceti mláďat do jedné "cely" a naivně čekat, že je jeden znechucenej nízko ohodnocenej učitel (často naprosto bez respektu) bude zvládat tvarovat jejich osobnost správným směrem. Z třiceti mláďat v jedné učebně se okamžitě ale OKAMŽITĚ stává smečka a dav nevyzrálých tvorečků. A dav ve smečce přechází do primitivního chování, často takového, do kterého by se to samostatnému jedinci mimo smečku nikdy nepřeplo. Pak se rodiče kolikrát diví, jak je možné, že jejich andílek se takhle choval? no odpověď je jednoduchá. Smečka! bejt součástí smečky znamená přepínat do jinýho režimu chování a často s tím maj problémy dospěláci. Natož děti, puberťáci, co mají zvýšenou touhu zalíbit se kolektivu a tím pádem udělají cokoliv, co chce dav. Opakuju znova, škola napáchá víc škody než užitku. Dneska je doba, kdy má spousta lidí antidepresiva. Já jsem si stoprocentně jistej, že za původ jejich psychické stránky může škola.

(10. 05. 2016 11:18)

adalberta: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 05. 2016 11:07)

alisy:Nechutný, ty Češi to je hnusná rasa, vždy když překročím hranice zježí se mi vlasy hrůzou, si člověk připadá jako v prasečáku mezi prasaty. Slušné chování př. v obchodech na ulici - nula. Smrdí a vypadají většinou jak prasata, prostě hrůza děs. A když už to takto jede od základní školy tak se člověk vlastně nemá čemu divit, z takových to morálních poměrů nic jiného než prase pro jiné národ na odstřel jako škodná, nic jiného vyrůst nemůže. Měli by jste se zamyslet a zaměstnat pořádné učitele, ne takový xindl líný neschopný zákroku . Ona by pak ta vaše země začala zase i evropsky vypadat.

(10. 05. 2016 10:34)

anna1234:citát:
Drazí přátelé, nepohrdejte nikým. Pohrdáním si pomáhají povýšenci, pozéři, ohyzdové a hlupáci, je to maska, za kterou se skrývá nicotnost, často i darebáctví, zbavuje člověka ducha, soudnosti, dobrotivosti.

(10. 05. 2016 10:47)

alisy:Drahý občane, nejsem ohyzda, ničema, pózer, hlupák ... apod. ... Právě ta zmíněná dobrotivost, dále ohleduplnost, slušnost, morálnost a výchova v člověka vám zde neskutečně chybí. Díky bohu jsou mé děti v německé škole, kde je to max. o postrkovačkách u malinkých o pauze, něco takového co se u vás děje, co si ty děti dovolují a provádějí snad jako normální, by byl neprostej skandál..... a tady by to ani neprošlo, zárodek takového chování by neměl šanci se vůbec nějak rozvinout. Je to prostě nechutný, nechutný, a smutný, jste strašne zdregradovanej a primitivní národ. A přeji vám z celého srdce aby jste se jednou z té podlahy zase zvedly. Do té doby budete pořád špindíry a póvl pro ostatní západní země. Druhá Úkrajina... vožralý demnti co se třískají i v parlamentu

(10. 05. 2016 12:54)

anna1234:..když už píšeš že nám chybí slušnost atd., přečti si co jsi napsal/a ty ve svých příspěvcích, jsou to samé naprosto hnusné urážky!!! Oč jsi tedy ty lepší, než nějaký póvl o kterém píšeš? Naprosto nesnáším VYVYŠOVÁNÍ, však ani šikana není nic jiného než vyvyšování. Chudáci Češi, kteří by se ti dostali "pod pazoury" Ti by s tvými názory zkusili, to by byla panečku šikana jak vyšitá.

Citát jsi evidentně nepochopil/a. Ani jsem nic jiného nemohla čekat. Hezký den nadčlověku

(10. 05. 2016 15:01)

balika:Jdi do pr*dele Gertrúdo!

(10. 05. 2016 13:46)

an.manchester:Dutka coby napomenuti je vysmech pro ne,ale rakove napr.propspesne prace misto volna,to uz by si zapamatovali lepe co je neni vhodne chovani..

(10. 05. 2016 10:18)

anka:za sikanu by mel byt vyhazov - prospepesne prace misto volna za mensi preciny

(10. 05. 2016 12:55)

ivoadler:Humpolec - takové milé městečko a tohle se tam děje. Co si budeme povídat, fyzické tresty na školách chybí.

(10. 05. 2016 10:09)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy