3. červen 2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
DISKUSE K ČLÁNKU


prodia: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 04. 2016 13:41)

jabulim: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 04. 2016 13:41)

havran2:Takovým pankchartum dát přes jejich klepeta ! ! !

(20. 04. 2016 13:34)

salto:Silná sestava, opravdu silná, ty bych ani nezavíral, ale zbavil je majetku. To by byl trest...

(20. 04. 2016 12:54)

jarda304:je někde informace, že všichni ti Ištvánem stíhaní už byli obviněni nebo dokonce odsouzeni ? Nebo se stále i po několika letech/měsících jedná o "sprosté podezřelé" ?

(20. 04. 2016 12:45)

zdenek43:Babiš má svoji policii...
bezpečnostní divize Agrofertu, kterou už čtyři roky vede někdejší náměstek ředitele protikorupční policie (ÚOKFK) Jiří V e s e l ý a v níž údajně pracuje hned několik jeho bývalých kolegů z policejních složek.
Ředitelem klíčového finan­čněa­naly­tické­ho útvaru, který zkoumá ty největší a nejpodezřelejší finanční transakce v ČR, udělal Babiš bývalého Veselého kolegu z protikorupční policie Libora K a z d u , který vedl šest let plzeňskou pobočku tohoto útvaru.
Ještě do dubnového odchodu z ministerstva vedl tamní regionální audit na odboru kontroly další bývalý detektiv ÚOKFK Ludvík B í n a.
Od loňského podzimu je zase bezpečnostním ředitelem Státní tiskárny cenin patřící pod finance Ivan Č e r n í k , který osm let dělal náměstka pro změnu u policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.
Za ANO zase úspěšně kandidoval na radnici v Českém Krumlově jiný z bývalých kriminalistů protikorupční policie a spolu s Bínou někdejší vyšetřovatel kauzy Opencard Oldřich H l u s k o .
Přímo na pražský magistrát se zase za Babišovo hnutí dostal jako radní bývalý detektiv protiteroristického odboru Libor H a d r a v a.
Babiš ale personálně sáhl i přímo do centra bezpečnostního aparátu, na ministerstvo vnitra. Odtud získal dokonce prvního náměstka resortu Jana
S i x t u , z kterého udělal na financích státního tajemníka a následně ho dosadil do dozorčí rady ČEZ.

(20. 04. 2016 12:36)

zdenek43:a zase jste prekvapeni??? halooo, naivne si i v roce 2016 myslite, ze stale budujete? DEMOKRACII po Sametove revoluci...??

budujete MAFIOKRACII . . . .

Mafiokracie je unikátní společenský systém, který byl vyvinut v Rusku v devadesátých letech. Tento systém se podstatně liší od Demokracie i Komunismu. Jeho hlavními prvky jsou:
několik mocných skupin organizovaného zločinu má plnou kontrolu nad národním hospodářstvím;
zkorumpovaná vláda a bezpečnostní složky slouží jako nástroje organizovaného zločinu; formální vládci země nechtějí (a nemají možnost) bojovat proti organizovanému zločinu a korupci;
absence opravdově demokratických institucí a mechanismů, paralýza nezávislých soudů;
potlačení tržních mechanismů.

Komunisté si udrželi vliv, moc a hlavně majetek. Stále jsou pány v tomto státě. Pokračuje se v kultuře papalášství, kradení, úslužnosti policie a soudů k vládnoucí třídě.

(20. 04. 2016 12:31)

tramping: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 04. 2016 12:11)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy