4. srpen 2020
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián
DISKUSE K ČLÁNKU


sores:bobou: máš pravdu, koho to zajímá! Stejně byla hodně nešťastná v manželství, žili nějaký čas odděleně a chtěla se vrátit k filmu. On byl arogantní b.beček nesympatický! Bohužel na ní zapůsobilo že byl princ. Jejich manželství byl velký omyl!!!

(19. 04. 2016 15:03)

bobou:Proč o tom vůbec píšete? Vždyť oba jsou již mrtví. To se nyní budete zabývat blbostmi, které nikoho ani nezajímají! Pokud si dobře pamatuji, tak o svatbě století jste nedávno psali o Dianě a Charlesovi?
Raději místo těchto blbin pište pravdu o dění jak u nás, tak ve světě?

(19. 04. 2016 13:25)

steelheart:Grace na tenhle sňatek z nerozumu tvrdě doplatila! nakonec byla nepohodlná, když si chtěla zase zahrát ve filmu, tak se jí zbavil - prý "autonehoda"!!!!

(19. 04. 2016 12:47)

majojo:Naopak, byl to sňatek z rozumu. Monako krachovalo, tak Rainier vymyslel, že pojme za manželsku americkou milionářku. Ve hře byla i Marylin Monroe, ale ta furt potrácela, takže by bylo těžké založit dynastii. Grace sama neměla malý majetek, ale rozhodující bylo, že její taťka byl miliardář a dcerunce za titul připlatil. Asi to nebylo správné rozhodnutí. Manželství nefungovalo, děti se nevyvedly.... Vždyť ani současný kníže neprožívá to správné manželské štěstíčko, nebo ano?

(19. 04. 2016 15:22)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy