14. srpen 2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana
DISKUSE K ČLÁNKU

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 03. 2016 09:20)

pekaaaros:A co? Byla taková doba. Už mě štve ta tendence všechny trestat za to, že uvěřili dobové ideologii! To bylo za dementních nácků, za vypatlaných a zlých komoušů i za kretenské EU. Akorát v tý době bylo ještě lehčí získat ovečky, protože bylo maximálně tak noviny, rádio a později ještě televize. Takže se nedivme, že tolik lidí si myslelo, že nendělají nic špatnýho. Nedávno jsem viděl filmovej týdeník z roku 1939. Pohádka, jak nás sem přijeli Němci chránit, byla tak krásně nastylizována, že být obyčejnej kluk z vesnice a nemít o tom nadhled člověka žijícího v roce 2016, tak fakt věřím tomu. že ti Němci jsou vlastně hodní. Takže dělat tady tedka rozsudky, kdo jakej byl v minulých režimech, to je vymletost a generalita po bitvě. Nikoho neobhajuju, nemám v rodině žádný bývalý nácky ani komouše, jen se vcítím do těch lidí a štve mě, jak ted každej nesnáší toho a toho, že v něco uvěřil! A nejvíc takhle ukazujou na ty "zlouny", co v něco uvěřili, právě ti "zlouni", co v něco uvěřili dneska! čus!

(20. 03. 2016 07:36)

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 03. 2016 09:26)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy