26. červen 2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
DISKUSE K ČLÁNKU

flesch2z:Jsem za zrušení povinného očkování. Stát za případné následky a smrt způsobenou očkováním odškodné platit nechce. Kroutí se jak had a dítěti zdraví nebo život nevrátí. Nechte to naa rodičích!!

(20. 03. 2016 19:36)

11karel11:Lidé by to měli nechat na lékařích, protože tomu nerozumí. Měli by se starat o výživu dětí a o výchovu. Posadí je před televizi a k počítači, aby měli pokoj, místo aby se jim věnovali . Očkování by mělo být povinné, tak jak to bývalo.

(20. 03. 2016 18:53)

amaliana:my máme těžce postižené dítě právě po očkování - když dávají pokuty za neočkování, kdo nám zaplatí poškozené zdraví našeho dítěte? - nikdo, takže za mě - jsem proti povinnému očkování!

(20. 03. 2016 19:44)

balika:žádné zdravé dítě nemůže být po očkování postižené,dítě muselo mít něco v nepořádku, možná rodový gen a očkováním to bohužel propuklo

(20. 03. 2016 19:55)

flesch2z:Co má televize, počítač a výchova společného s očkováním? To jako, dejte všechny děti do školky, proto ta povinnost všech předškoláků, že? Proto to Valaška takhle vymyslela. Já už bych z důvodu vychcanosti vlády a zdravotnictví, dítě do tý školky nedala.

(20. 03. 2016 21:59)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy