14. listopad 2018
Svátek slaví Sáva, zítra Leopold
DISKUSE K ČLÁNKU

sleepka:Jak zbohatla??? Lehce, když jim Bendl(hnusnej zloděj a kurevní-k z ódées) zacáloval z našich daní ustájení svejch kobyl a parchantovi vydrů milióny za týrání koní........ To se to šmíře bohatne !

(16. 03. 2016 22:11)

Ruudazvostravy:Nó,dřýf bili za dámu ženckí,kerí chodili f perzyjánu,ale tadle panička má doma rounou Vidru a ta je neska chráněná.

(16. 03. 2016 21:10)

1pravda1:Tvoje úvaha není správná, sice jsem dala jako příklad plat!! prezidenta - ne náhrady, ale klidně by to mohl být plat premiéra, ten má zodpovědnosti dost, tady jde o to, že nikdo VE STÁTNÍ SPRÁVĚ NEMÁ BRÁT PŮL MILIONU KORUN MĚSÍČNĚ, JDE TO Z DANÍ NÁS VŠECH A NĚKTEŘÍ TŘEBA OSAMĚLÍ DŮCHODCI CHCÍPAJÍ, JDE O ROZDĚLENÍ BALÍKU PENĚZ, KTERÝ STÁT MÁ.

(16. 03. 2016 18:10)

alumno:Jistě máme spoustu lepších hereček, ale ona podle mě těch pár věcí, které dělá, dělá docela dobře, resp. dělá je tak, jak se očekává, jaká je poptávka.
Nedávno jsem jí potkala u doktora, byla dost nastydlá, a musím říct, že byla příjemná i přesto, že jí zjevně bylo blbě. Pozdravila mě, snažila se usmívat, nikam se necpala. Jen jsem si uvědomila, že to ti herci taky leckdy nemají jednoduché. Třeba zrovna v situaci, kdy je jim zle, ale před nikým se neschovají. Já jim tedy hereckou profesi fakt nezávidím (ale jasně, vybrali si to sami).

(16. 03. 2016 17:03)

1pravda1:K diskuzi o platech - nejde přidat. Nejvyšší plat ve státní sféře v ČR by se odvíjet od platu prezidenta ČR!!! Proč bere např. ředitel Českých drah, ČNB atd. i půl milionu Kč měsíčně, když nejsou peníze např. na důchodce atd. Pokud jim nestačí plat prezidenta, tak ať táhnou, on se určitě najde i někdo lepší, kdo to bude za ten prezidentský plat poctivě a rád dělat!!!

(16. 03. 2016 16:01)

alumno:Taková úvaha je samozřejmě nesprávná, protože prezident sice bere plat, ale z toho platu nežije. Má plat necelých 200 tisíc, ale vedle toho má ještě dalších skoro 200 tisíc náhrady (na jídlo, oblečení, reprezentaci... Stejně tak dostává peníze na všechny své asistenty, paní, co mu nakupuje, uklízí atd. Jídlo si taky neplatí ze svého. Auto a výdaje s ním spojené si samozřejmě také neplatí, stejně tak jakékoli cesty kamkoliv letadlem atd. Jo a navíc se mu z toho platu ani neodečítá zdravotní a sociální pojištění, ani zvláštní daně, platí tedy jen základní daň.

Vlastně si tedy z toho svého platu neplatí vůbec nic, kromě cigaret a chlastu, a i tam bych předpokládala, že si to vykáže jako "občerstvení pro hosty", "dary" apod.
Takže i kdyby měl prezident plat nula nula nic, vyšlo by to nastejno, protože žije "zadarmo" (rozumějte ne z těch 200 000,-, co má jako plat).
Tím pádem samozřejmě nemůžete srovnávat plat takové osoby s platem člověka, jehož živí peníze, které vydělá.

Další věcí je, že jsme parlamentní republika, a prezident má mít pouze reprezentativní charakter (což tedy na toho zkouřeného hulvátského ožralu opravdu sedí ) To, že si Zeman hraje na boha, kecá do všeho a tváří se, že tu tomu má vládnout, je jeho problém. Jeho rozhodovací pravomoci (a tedy i odpovědnost) jsou minimální. Jakýkoli běžný ředitel průměrné firmy má fakticky větší odpovědnost než zrovna prezident ČR.

(16. 03. 2016 16:59)

ianka:alumno: Když závidíte, klidně kandidujte na prezidenta, ale jak tak vidím, tak stačíte tak akorát na pokladnu v supermarketu.

(16. 03. 2016 20:11)

horak47: A co dotace od Bendla na koně,na to se jí neptali?

(16. 03. 2016 16:00)

rego: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 03. 2016 15:00)

stalaning:Horší herečku těžko pohledat. A moderování Prostřeno se svým manžílkem, to se snad ani nedá komentovat. Dnešní "kultura" toho však asi snese ještě daleko více.

(16. 03. 2016 14:23)

smazan_20160509: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 03. 2016 17:09)

rego: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 03. 2016 16:39)

moiaza: Ona ještě žije? V televizi jsem ji léta neviděl. Možná to může být tím, že "populární" seriály nesleduji.

(16. 03. 2016 14:13)

Dnešní horoskopy