13. prosinec 2018
Svátek slaví Lucie, zítra Lýdie
DISKUSE K ČLÁNKU

atakdale:jděte s těmi hrubkami do zádele a hlavně zpátky do školy, pokud jste tam vůbec chodili, dementi

(21. 03. 2016 08:51)

kukuku:Nějak mě to sem znovu zavedlo. Markete80 se omlouvám za to, co na ni padlo, snad už je dobře
Jinak si nemůžu pomoct "Bouraly jsme podruhé" může myslící člověk napsat jenom pokud ty děti ukradly autobus, samy s ním jely a bouraly. Pokud to bylo s dospělým řidičem, pak se nutně musí napsat "Bourali jsme podruhé".

(17. 03. 2016 13:13)

marketa80: Musím sem dodat jen jedno, na školu se nezlobíme bylo jich hodně a paní učitelka měla dost práce s tím nás všechny obtelefonovat.Děti máme relativně v pořádku a my co je máme ještě v nemocnici takse o ně opravdu dobře starají.Velké poděkování za děti a mou dceru patří všem hasičům, policii i záchrance o skvělou práci a lidský přístup.DěkujiMarkéta

(09. 03. 2016 21:28)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 03. 2016 22:02)

stacho:Sjízdnost silnic je celoroční problém.Silničáři jsou vždy připraveni se na práci vys..ra..t......

(09. 03. 2016 20:57)

(09. 03. 2016 22:14)

zkratik:v osm ráno ještě nebyla namrzlá vozovka posypaná?Pokude se nemýlím je to silnice I.třídy

(09. 03. 2016 19:38)

pekaaaros:tak aspon že ta učitelka stihla zakřičet. občas by se ve školách mohlo probírat něco jako bezpečnostní pásy. hej upřímně, já bych ani pořádně nevěděl, kde pod sedadlem mám ten pás v buse hledat. vždycky s tím mám dobrej problém. jen ve student agency mně to letuška sama od sebe vysvětlila. nikde vám to neřeknou. nebo dveře v těch klasických rychlíkách jsem taky měl ze začátku problémy otevřít. Kde by se takovýhle věci mohly probírat, jsou právě školy. My tady vylezem základku s tím, že víme, jak se jmenuje nejvyšší hora Afriky, na kterou v životě nepolezeme, ale chceme vystoupit z vlaku a jsme úplně nemožní. chceme se v buse připoutat a absolutně netušíme o co běží. Škola základ života v praxi.

(09. 03. 2016 18:06)

marketa80:Upřímně tím, že jsem tam měla dceru a byla jsem tam tak si myslím, že spoustě dětí zachránilo život, že pásy neměli jelikož dětičky máme drobné tak si taky mohli zlomit vaz.

(09. 03. 2016 21:33)

(09. 03. 2016 18:22)

kukukuu:Tak tak, učitelka musí být zásadně hysterka, aby v případě autonehody řvala jak trhlá.
Naznač, kde Tě mám odchytit, já najdu vhodný výtah a bude od Tebe pokoj.

(09. 03. 2016 19:08)

marketa80:sorry názor debila našim dětem pomohla tím, že zařvala a oni se chytily sedaček, možná by to dopadlo hůř

(09. 03. 2016 21:39)

(09. 03. 2016 19:30)

lync:je mi dětí moc líto, ale tady je vidět jaké mají rodiče na prdlačku, přece je samozřejmostí, že se v autě, či autobusu musí připoutat, to jim musí někdo říkat? Na všechno musí být zákony, či předpisy, aby lidi používali mozek? Zase tak malé nebyly.

(09. 03. 2016 17:40)

faaic:"Děti popsaly vteřiny před nehodou: Zachránila nás paní učitelka. Bouraly jsme už podruhé".

"Děti popsaly ..." - (Ty) Děti popsalY ... - je to správně.
"Bouraly jsme ..." - (my VŠICHNI jsme bouralI ... - je to špatně.

(09. 03. 2016 17:32)

marketa80:jo všichni co tam byli byli i v autobuse před měsícem a půl

(09. 03. 2016 21:42)

kukukuu:"Děti popsaly vteřiny před nehodou" je vyslovení názoru někým úplně jiným než jsou ti kluci - to je věta uvozovací. Až pak následuje samotné vyslovení toho, co říkali kluci a to mělo být v uvozovkách:
"Zachránila nás paní učitelka. Bourali jsme už podruhé." - toto řekli kluci, kteří se za děti vůbec nepovažují, po kapsách cestou na výlet měli drogy a prezervativy.
Howgh. Tolik prezident Ústavu pro jazyk český i těm všem blbkám dole.

(09. 03. 2016 18:47)

naidka:Tys na to kápnul . Klíčové je, jestli to byly/i děti nebo kluci a co měly/i po kapsách.

(09. 03. 2016 20:01)

kukukuuu:Blbkám jako jsi Ty a Ganzanie uniká podstata věci. V nadpisu článku
'Naidka s Ganzanií slyšely výkřik kluků "UřezalY jsme si pytlíky!!!"' byste určitě psaly tvrdé Y, protože podmět je podle Vás "Naidka s Ganzanií",
ale je jasné, že ti kluci museli vykřikovat s měkkým, protože je bolely jim řezané pytlíky a Naidka s Ganzanií jim byla šuma fuk.

(09. 03. 2016 20:39)

(09. 03. 2016 22:25)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy