18. listopad 2018
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta
DISKUSE K ČLÁNKU

frantaklika:těžko bral všechny love do letadla, ale stopa na letišti mohla být nafingovaná. Podle mě pravdu měl Polívka, že love jsou zakopané a vzali si jen co se vleze do báglu takových 20-30 mega. A taky mohli být tři, někoho ta mačeta musela rozsekat.

(16. 02. 2016 09:38)

meverickx:Krev nebyla lidská ,, zabil s tím nějaké zvíře ,, Říkají to tam ke konci ,,, což je taky trošku mimo ,,proto že až víc jak do půlky filmu řeší ,že je Procházka asi mrtvý ,že ho komplic zabil ,, A v ostatních dílech jim trvá určení původu krevní stopy maximálně den ,,, To je taky pro mně trošku chyba režie

(16. 02. 2016 13:38)

xxxx666:Jen by mě zajímalo co asi tak dělá v karibiku s českou měnou,kterou nepromění žádná jina banka než naše.A pochybuju,že měl čas proměnit pul miliardy na dolary než odjel.Takže sice měl 500 mega,ale co s nima už jako nechápu.Pokud by komplic nosil denně do nějaký bankly nebo i do víc bank prachy na výměnu,jistě by si toho kriminálka všimla.Takže nechápu z čeho by tam asi tak žil.Ten někde prdí do hlíny,jako každej bílej kůn.

(16. 02. 2016 05:46)

meverickx:No nevím,, měnil jsem koruny v Rumunsku,, Madarsku a Německu ,,, Tak on už si nějakou cestičku určitě našel ,,.., S takovým balíkem to asi nebude problém ,,,.,. To nějak pořešit

(16. 02. 2016 08:24)

meverickx:Seriál mně celkem baví ,, Jen jsem vám v dnešním díle našel jednu chybičku a to Když už jste měli vytipované tři podezřelé s černým Mercedesem na které jste nasadili sledku ,,proto že jste nevěděli který z nich je tím komplicem .,.,,., Stačilo jednoduše ukázat fotky těch tří tomu kolegovi který byl s procházkou na výcviku v Israeli a poté jej s tím komplicem viděl v té kavárně v obchodním centru ,.,. Takže menší chyba v logice posloupnosti vyšetřovací praxe ,,ale jinak dobrý ,.,.

(15. 02. 2016 23:43)

flesch2z:Machr, který si ty prachy zaslouží, doufám, že si je pořádně užívá.

(15. 02. 2016 22:04)

rentierskej:tak pravda: nikoho nezabil a zaměstnavatele odškodnila pojišťovna.
i když: je otázkou, kdo všechno se u toho napakoval, (aby procházka NEBYL NALEZEN).
i ta odměna 52 mil. kč je směšně nízká, (sám procházka může vysázet poněkud vyšší sumu, aby ho nikdo neodhalil).
a tak: jen si užívej procházko, žijeme jen jednou!

(16. 02. 2016 01:07)

Dnešní horoskopy