19. únor 2020
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich
DISKUSE K ČLÁNKU

panda82:Jo dej úředníkovi židli pod *** a hned něco vymyslí, co se všechno zničí, kolik stromů a zeleně padne při výstavbě toho centra, kolik provize jim spadne do kapsy z dotace EU, tak tam kvete korupce v HK

(08. 02. 2016 19:36)

jana49:Každopádně Magistrát se na jeho smrti podepsal,když jsem pána viděla v televizi s jakou láskou a péčí tam kameramany provázel a jak plakal nad nelítostným rozhodnutím úřednice Liškové,která člověka milujícího přírodu a zvířata chtěla nacpat do paneláková garsonky ne sídilšti,tak každému ho muselo být líto.Je smutné,když v demokratické zemi na kterou si hrajeme vítězí jenom peníze a chybí lidský přístup....

(06. 02. 2016 12:21)

babapsi:Pane Adler, ta hájenka nepatřila městským lesům, ale městu, asi o tom víte prd,ale pan Vojtěch měl nájem na dobu neurčitou a město, prý s ohledem na obecný zájem mu to změnilo na dobu určitou a dalo krátký termín vystěhování , prostě kapitalistický hnus,kdy si chamtivci vykládají zákony jak se jim hodí, takže byl uštván chladnokrevnými hajzly, tam totiž šlo o evropské peníze, víte, silnice a mosty se nám rozpadají, ale "vyplácat" miliony, a hodně jich ukrást, to jim jde,kdyby šlo o obecný zájem, tak se muselo přihlédnout k zájmu občanů HK, petice byla podepsána mnoha lidmi, někteří zastupitelé města také doporučovali postavit evnviromentální centrum jinde, nikoliv uprostřed lesů, ale nelidi na radnici,tušíce velkou finanční kořist, spěchali...já tvrdím,že se mělo i mohlo postupovat jinak, ale obecný zájem jim byl u ***,víte!

(05. 02. 2016 19:34)

tomik007:Psibabo - tohle neni kapitalisticky hnus, nybrz ten hnusny koczkopes co tam naordinoval KLAUS a jeho parta. Pod rouskou KAPITALISMU - predstiraji ze lze krast, loupit a vrazdit. V podstate totez co tiafricti uprchlici, kikani a podobna luza. Cesko je sice krasna a malebna zeme - ale ty vztahy mezi lidmi jsou jako v kanale.

(05. 02. 2016 22:29)

lobotom:Zavraždili jste ho, kapitalistický zrůdy!

(05. 02. 2016 18:55)

ivoadler:Komu ta hájenka patřila? Obávám se, že Městským lesům. A když je to jejich, tak taky mají právo o ní rozhodovat. Ctěte trochu kapitalistické pořádky, vy ku.rvy bolševický. Ostatně, byl to pošuk.

(05. 02. 2016 18:32)

babapsi:Znala jsem ho, patřil tam. On miloval les a přírodu. Hanba těm, kteří ho uštvali! Ať se jim to zlo brzy vrátí! Mluvila jsem s ním den před jeho skonem. Byl uštvaný a zestárlý. Už to nebyl ten energický muž. Myslím, že ho tam měli nechat dožít. Nebyl už nejmladší, zkazili mu život a dovedli ho do hrobu! Bude mi moc chybět! Takoví lidé odcházejí a *** zůstávají ! Příbuzným vyjadřuji svoji nejhlubší soustrast.A.K.

(05. 02. 2016 18:07)

adalberta: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 02. 2016 17:56)

maryjean:Čo ty tu robíš Kadlíčku. Nekecej nám do našich věcí když prdu rozumíš, jak je vidět. Viděli jste co tam chtějí postavit? V lese a takovou modernu?. Doufám, že se lidem podaří to zastavit, i když dnes jde všude jen o peníze do kapsiček tak nevím, ale držím palce. Jinak pána je mi líto. Jistě se tam těch 40 let jen neválel. Musel tu chaloupku také udržovat, aby se tam dalo bydlet

(05. 02. 2016 15:31)

jardavozembouch:kdyz se nekdo zepta na SELSKY ROZUM, tak nikdo nevi, co to je.

(05. 02. 2016 15:29)

belaa:tak toho pana co zil v lese mi je lito.se mu nedivim ze nemel rad lidi.mel rad zvirata..klidne tam mohl zit dal ta hajovna byla v dobrem stavu.mel to tam hezky.byl to dobry clovek.se stydim za lidi co ho ustvali.hanba vsem.je to hnus.

(05. 02. 2016 15:17)

pavel215_klafunda:Socky, to je prča sledovat jak pláčete.

(05. 02. 2016 14:06)

panda82:Tak běž mezi své narkomany a nepleť se mezi socky klafundo, to ti tady mozek už nebere je to pro tebe silné kafe, to pochopit

(05. 02. 2016 14:16)

pavel215_klafunda:Narkomany nemám rád stejně, jako špinavé socky. Obyčejně jsou to jedni a ti samí.

(05. 02. 2016 14:22)

panda82:No inteligence jste moc nepobral, na vás už jaksi nezbylo, máte v sobě víc zloby jak hov**, a to prosím chodí po světě,

(05. 02. 2016 14:48)

hidrantt:Tak tebe určitě tata dělal ve vaně,páč ti uplavalo kus mozku.

(05. 02. 2016 14:43)

hu11:kadlicku, upřimně vás lituji ci jste za dementa ubohého - blbečku

(05. 02. 2016 14:04)

kadlicek:No, to je tédák úrovňa, a tá gramatýka tiež o dačom vypoviedá, milé "HU11". Ešče, že tjé smajlíky se Vám tam podarílo dajáko vložíť

(05. 02. 2016 20:26)

pavel215_klafunda:Smraďoch se uchlastal a média z toho mají příběh.

(05. 02. 2016 14:02)

kadlicek:Je to smutná zpráva, keď dakto odýdě ná večnosť, tedák uprímnú sústrásť všetkým pozvóstalým.
No na druhú stránu sa domnievam, že zachovávať všeliké staré barábizně tiéž němá významu a v zájmu pokroká to ani nění rozúmné, najmá keď sa za tjé pastúšky postavija náhradú nové moderné stávby či sídliská.
To snád pochopítě a príkladom v tem móžu býť tý islámisti, čo konenčo po tisíčročjách odstránili v tej jejich púšti ty všeliké chrámy a rozpadajúce sa praveké stávby, čo stejnák dneskáj už němajú niakého významá a ibá by mohly ohrozováť prípádných turístov, keby sa na nich samovolno zrútíly.

(05. 02. 2016 13:59)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy