23. leden 2020
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
DISKUSE K ČLÁNKU

amaliana:A není zcela jedno zda pan Gott přepíše dům na maminku svých nejmladších 2 dcer? Já zcela chápu proč, kdyby zemřel a je jasné, že nikdo není nesmrtelný, byl by dům v dědickém řízení a mohl by nastat problém, všichni víme, že ač před smrtí milovaného majitele se celá rodina tvářila idylicky, mohli by poté začít válku a všichni pamatujeme na dům jeho kamaráda Karla Svobody a boj dětí s vdovou, prostě nedovolí, aby jeho malé dcery vyrůstaly v boji a v jakýchkoliv dohadech o jejich domově. Smekám před panem Gottem.

(02. 02. 2016 10:16)

editta111:Ivana proste jen prisla vcas - kdyz uz byl Karel tak stary, ze zpohodlnel a klidne se i usadil. Navic tehdy kamaradila se znamou carodejnici Kocsanovou, ta ji urcite radila, jak ma postupovat.
Samozrejme, ze Marika byla hezci a jiste Karla vice milovala, ale: nebyla tak vychytrala a studena jako Ivana, ktera si proste sla tvrde za svym. Asi prave proto je nyni ve vile Ivana a ne Marika. Vychytralym spousta lidi naleti, Karel neni zadna vyjimka.

(02. 02. 2016 00:55)

bleeesk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(02. 02. 2016 06:20)

anna1234:..citace ze starého idnes.cz:

"Přesto se v jednu chvíli zdálo, že se Gott přece jen ožení. Nebylo to tak dávno, několik let chodil s nyní pětadvacetiletou Marikou Sörösovou. Jejich vztah vydržel asi tři roky a ztroskotal především na tom, že Marika dost žárlila."

Zřejmě Marika dělala Gottovy scény, takže nešlo vůbec o to, která z těch dvou byla vychytralejší, ale která mu víc vyhovovala.

(02. 02. 2016 09:10)

tesarl:A dělá děvucha správně, já bych to starý linoleum taky vyhodil a nechal tam udělat pořádný parket. Holka má vkus a jen at si to tam užívá, vila je to docela slušná, ujde noo. Já mám sice větší a novější i modernější, ale co, to holkám stačí.

(02. 02. 2016 00:31)

janetazahro:moje reakce je na 1pravda1 .

(02. 02. 2016 00:28)

janetazahro:Hmm.... tohle napsala asi panī Gottová, že má tak dobré znalosti jak to vlastně všechno bylo. Jinak se ale vůbec nedivím, že mistr učinil tento krok. Chytrý člověk řeší tyto záležitosti za života, ptz předejde nedůstojným tahanicím v pozdější době..... Pokud uznal za vhodné, že nastal ten čas, je to v pořádku, jen by s tím měly být srozuměny i jeho starší dcery.

(02. 02. 2016 00:25)

mopsamanda:Ivana je sice jeho žena, ale není v pořádku, že všechno shrábne sama. Ty starší 2 dcery to musí mrzet, že je takhle vyšachovala. Od tatínka sice dostaly vše, co potřebovaly, ale mělo by to být spravedlivé, a všechny holky by na tom měly být stejně. To nikdy nedělá dobrotu. Navíc takhle utřou prozatím hubu i ty 2 mladší. Ivana si jedou narazí jakožto bohatá panička nějakýho mladého zajíčka, a holky budou muset vypadnout.

(01. 02. 2016 23:42)

mandat:Mistr ma 4 deti.Tady jde o to, ze jeho prvni dve dcery strdaly od malicka,mozna ne financne,ale citove.Ivana si poridila umele oplodneni,mozna,ta prvni je jeho biologicka dcera,ale ta druha je takova koby­la,hra­nata,­netec­na,ja­ko jeji matka.Bez tech zkumavkovych deticek by se Ivana nikam nedostala.Tady je jen videt,jak egoisticka je to baba.Ta jeste vybehne s Dominikou i Lucii,az Mistr nebude.

(01. 02. 2016 23:29)

qwertina:

(02. 02. 2016 00:44)

1pravda1:Zase kecáte, Ivana tam roky nedělala nic, nejdříve odstranila červenou deku, na které Gott spával s ostatními ženami, až po letech si dovolila vyměnit stůl v kuchyni a sedačku. Teprve až se narodilo první dítě, tak se začalo trochu přestavovat. A nevím proč to pořád řešíte, že na ni přepsal vilu, až budete mít 76 let a rakovinu tak snad budete taky přepisovat na manželku, se kterou bydlíte, máte s ní dvě děti, pokud máte co přepisovat.

(01. 02. 2016 22:45)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy