2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU

hihihi:takovejch žaludů,aspoň budou mít prasata co žrát.

(19. 12. 2009 11:57)

capoturno:Žaluda je ***,ale někdo mu ty jeho prachy schvaluje a to je ještě větší *** než Žaluda.Ať jdou všichni do ***e nebo ať chcípnou.

(18. 12. 2009 21:46)

gogo:Žalud je jen bílý kůň jedné z mafií, která mu tyto zisky umožňuje, ale on má z nich jen zlomek a za to musí ještě pro ně věrně a odanně "pracovat". Veškeré zakázky, veškeré provize, veškeré možné rozkrádačky v této černé díře ČD atd... To vše jen tato loutka poslušně koná. A protože je současně méně chytrý, tak to co má hloupě staví na odiv. To je můj názor ...

(18. 12. 2009 16:12)

sakra:Co kdybysme jim ( vyžírkům ve státních firmách, politikům atd.) konečně šli dát pořádně na kušnu. Byl by to dobrý dárek do roku 2010, no a mohlo by se to spojit s 20. výročím "sametové revoluce". Janota by okamžitě získal do rozpočtu balík a obyvatelstvu by se ulevilo.

(18. 12. 2009 13:40)

gogo:

(18. 12. 2009 16:13)

smrk:Jsem pro, kde se sejdeme - vezmu sebou vidle !!!!

(18. 12. 2009 17:01)

xman1:Opravdu je tento clovek (Zaluda) vice nez 10x lepsi a dulezitejsi nez ja? Platove by to sedelo. Takze kdybych se 9x naklonoval a rozdelili bychom si jeho praci, ani nas deset dorhomady by to nedelalo lepe nez on.
Jo, no, tohle je ta potiz v rozdilech platu. Me muj bohate staci, vetsinou ho ani cely neutratim, takze zavist neni to co citim. Jde jen o to, ze si neumim predstavit, co tak sloziteho pan Zaluda dela, ze za to musi mit takovy plat? Nese napriklad osobni zodpovednost za dluhy CD? Uvali na nej nekdo exekuci, kdyz CD nebude splacet pujcky? Nebo snad pujde do vezeni, kdyz vinou nedostatecne zabezpecenych prejezdu zemrou lide? Proste nevidim co vlastne dela tak zodpovedneho, tak nesmirne duleziteho aby dostal takove penize. Muze mi to nekdo vysvetlit?

(18. 12. 2009 13:00)

bersimalinecka:tak tohle se fakt povedlo.Pan Žalud bude žalovat a chtít odškodnění anebo už má dost?

(18. 12. 2009 12:26)

ondatra:Proč bychom se měli skládat na pracháče, kteří naši zemi zadlužují? Ať se oni složí na české občany a zaplatí státní dluh ze svého.

(18. 12. 2009 11:05)

gogo:Pracháči v této zemi a nezaměstnaní, bezdomovci a žebráci jsou spojené nádoby. Bez jedněch by nebylo druhých ...

(18. 12. 2009 16:15)

ondatra:Proč bychom se měli skládat na pracháče, kteří naši zemi zadlužují? Ať se oni složí na české občany a zaplatí státní dluh ze svého.

ylatouf:šéf státního podniku za to zodpovídá stát tedy vláda,­parla­ment,s­enát­,snad i prezident, které jsme volili.Tak co máte proti Žaludovi, každej na jeho místě by jste byl stejnej,když to stát nedovolí tak si Žalud ani neprdne.

(18. 12. 2009 11:03)

karelsmutny:jak uvažujete.Proč pořád vláda.Ptám se jaká vláda.Stát jsme já, vy a další.A pokud budeme uvažovat jako vy, tak si tu budou moci tihle pr...ta dělat co chtějí.Žebrat o 30 korun u důchodců a na druhé straně vyžírat kasu. Chci razantní šetření státního rozpočtu na úkor všech a ten kdo to nepochopí nechť jde z kola ven.

(18. 12. 2009 10:53)

kakapo:nevěstí nic dobrého, svoje zájmy povyšují nad zájmy firmy, která je trvale ve ztrátě a přežívá pouze pomocí dotací ze státního rozpočtu. Nejsmutnější je to, že jediný člověk, který se v dozorčí radě vzepřel tomuto rozhazování, byl okamžitě odejit.

(18. 12. 2009 10:29)

peko:Ja bych nedal kritiku na hlavu reditele....kazdy jiny by se na jeho miste choval stejne,proc by si nemohl doprat luxus?!on nedela nic nelegalniho,kdyz mu to nase vlada umozni,meli by se zamyslet a ve statnich podnicich udelat poradek a vice dohlednout na platy a odmeny manageru,pokud se tak nestane,tak my ostatni jim muze jen tise zavidet a doufam,ze se na takouvou pozici dostane.Takze at si zije v luxusu dal,proc ne,kdyz ma tu moznost.

(18. 12. 2009 10:25)

evita2:Tento článek mi přijde jako na objednávku nějakého rivala Petra Žaludy. Asi za nějaký hodně vysoký poplatek, že?
Už mám dost jak Blesk hraje na základní český rys, ZÁVIST.Příspěvky jsem si nečetla, ale už vidím jak kdejaká prodavačka a kdejaký dělník z Horní Dolní se tu budou pohoršovat nad stotisícovým platem jednoho VZDĚLANÉHO člověka.
Kolik by za to bylo pivíček, co?
Závistiví redaktoři a čtenáři Blesku, možná jste se měli lépe učit, třeba byste měli lepší plat a tolik nezáviděli.
Už vidím, jak státní rozpočet vysává plat pár jednotlivců, to spíše špatné hospodaření s ním.
Připomíná mi to agitaci jako u Velké Francouzské revoluce.
Ať žije rovnost, volnost, bratrství, na gilotinu s ním!
Hnus.

(18. 12. 2009 10:19)

peko:SUPER!!!!Tenhle prispevek se mi moc libi!!!!Mohlo by se zacit setrit i na socialnich davkach,kolik lidi se vali doma a my ostatni na ne pracuje!z tech je nejvetsi pocet tech zavistivcu!

(18. 12. 2009 10:27)

joel:Jenze pipinko, ty nejenze jsi necetla prispevky, ty jsi necetla ani clanek. Neni to o jeho platu (ten ma samozrejme vyssi, cca 250000) ale o prispevku 100tis na kapitalove pripojisteni. A to je opravdu HNUS. A nejsem delnik od vas.

(18. 12. 2009 11:09)

evita2:Ne, píše se v něm "že ke všem megapožitkům (obrovský plat, stravování v přepychových restauracích na neomezenou osobní kartu, nejluxusnější auto) mu navíc ztrátové státní České dráhy platí téměř stotisícové životní kapitálové pojištění měsíčně!A Blesk má originální recept, jak zařídit to, aby šéf měl dost a český stát tak netrpěl....."
Takže to POJIŠTĚNÍ je jen jakýsi "bonus"pro závistivce.Věřte, že tyto "sumičky" náš po uši zadlužený stát z nouze nevytrhnou...to už snad jen nějaká progresivní politika. Což je vzhledem k levicovým preferencím velké části našeho obyvatelstva a sklonům nekriticky věřit určitým populistickým prohlášením našich politiků čirá utopie.

(18. 12. 2009 11:46)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy