13. listopad 2019
Svátek slaví Tibor, zítra Sáva
DISKUSE K ČLÁNKU

odlisny:sto tisíc, paráda, doufám, že bude muset pan pytlák pod aliasem myslivec prodat zbraně. Myslivci jsou jen obyčejní zabijáci, je to největší nepřítel zvěře, vše co se hýbe musí střílet, jinak by nedosáhl orgasmu

(10. 07. 2015 17:58)

wmojko:myslivci su len pytliaci vystupujuci pod inym nazvom... chrania iba zver, ktoru neskor sami zozeru, ci predaju nejakemu uchylnemu Nemcurovi. Aby si mohol pripnut dalsiu trofej ku svojej zvrhlej zbierke...
A myslivci maju potom ya co chlastat a robit party

(09. 07. 2015 17:45)

chaticka:Konečne sa podarilo dokázať že strieľal neopráv­nene­....Sk­láňam sa pred tými, ktorí zariadili rekonštrukciu prípadu. Obyčajnému smrteľníkovi by totiž ostali len oči pre plač.....Dúfam, že to bude výstraha pre všetkých vychcaných a nadutých poľovníkov, ktorí strieľajú beztresne všetko živé a oháňajú sa pritom láskou k prírode....( nemám inak proti tým normálnym poľovníkoml nič) Viem si predstaviť, aká je to nevyčísliteľná strata pre majiteľa, ako sa musí bezbranne cítiť...aspoň takto je to zadosťučinenie pre neho.... .....

(18. 12. 2009 11:48)

artas:Naprosto s vámi souhlasím.
Začínám mét pocit, že se u nás myslivcem může stát kdejaký debil. Takovým lidem nepatří vůbec zbraň do ruky! Kdyby tímto způsobem zastřelil mého psa, tak bych mu udělala ze života peklo!

(18. 12. 2009 21:50)

sharka:třeba se trefí někdo do něj....

(17. 12. 2009 10:23)

0135:ano souhlasím s Váma, ale ovčaky bych spíš přirovnala ke sportovcům v atletice například desetibojaři. Záleží opravdu na dobrém vedení od člověka , mám takové rčení jaký pán takový pes, za tím si stojím . Někteří lidé by si měli pořídit plyšovou hračku a né živé tvory ,ale v tomto případě Bax měl využití a byl poslušný, narozdíl od mysliveckých psů . Ty musejí mít od myslivců nad sebou proutek ,aby měli aspoň nějaký respekt u pes , poňevač jinak to neumí a myslí si, že každý pes je takový jako jejich. Pustího a pak tam čeká 4 hodiny než se pes vrátí
Bax byl zastřelen neoprávněně a myslivec ,doufám ,bude dostatečně potrestán a do smrti si už nevystřelý a bude platit jak mourovatý.

(16. 12. 2009 13:58)

baudy:Dobrý den
tupci se najdou všude,takže i mezi myslivci jich pár bude nebo spíše je ( možná i více než dost ). Ostatně není to tak dávno co postřelil myslivec svého kolegu ( což mi tolik nevadí jako pokud zastřelí psa )... co postřelili důchodce na okraji pole ( spelt si ho s divočákem - jak k tomu dojde to je mi záhadou ? Nebo co si postřelí a zabijí psy navzájem ... asi bude někde chyba ??? Z jakého důvodu zaběhnutého psa postřelí ? Z jakého důvodu střílí na volně pobíhajícihi psa, který je na procházce se svým pánem ? .... že by mohl napáchat škodu na zvěři ? že prožene srnu, zajíce ? A Vaši psi to nedělají ? Není to v jejich pudech ? Pokud můj pes napáchá škodu na zvěři rád ji uhradím,ale se zastřelením psa se nesmířím a velmi tvrdě to dotyčnému oplatím, téměř by jsem dodržel zub za zub - oko za oko. Pokud divočáci na soukromém pozemnu zničí plot, sadbu, úrodu jdu a zastřelím myslivce, ne mohu po nich pouze vymáhat náhradu škody...pak tedy vymáhejte náhradu finančně a přemýšlejte hlavou a ne prstem na kohoutu své zbraně. Myslím a doufám, že jsou i dobří myslivci kteří používaji vlastní rozum dříve nž střílí. Psy,kočky, koně a další zvířata NEJSOU VĚCI, jsou to živé bytosti a chovají se k přírodě ohleduplněji než mnozí z nás. Což je ,ale problém našich zákonů. Zdar

(15. 12. 2009 15:56)

janys123:naprosto s vámi souhlasím, taky mě víc vytočí když slyším že myslivec zastřelil psa, ještě k tomu schválně, než když postřelí svého kolegu. Nechápu jak si může splést člověka s divočákem (možná tak po flašce slivovice-vesele se nalejou a jsou největšími pány světa, s chlastem že?!!!). A také naprosto souhlasím s oko za oko, zub za zub. Kdyby mi nějakej takovejhle blbeček přímo přede mnou zastřelil mojí čubu tak bych mu snad tu jeho flintu strhla z ramene a vystřelila po něm (po psovi bych mu nestřílela, ten za svého ,,pána" nemůže).

(15. 12. 2009 18:46)

djaba:V lese nemá jakýkoliv pes co pobíhat,natož vlčák , jako tele.Nikdo neví , co ho popadne , jsou to nevyzpytatelní zuřivci .Já sám jsem byl ohrožován už dvakrát .

(15. 12. 2009 21:52)

janys123:proč ,,natož vlčák"? Každý pes může zaútočit, i ty podělaný štěkající kočky jorkšírové, ty jsou nejzákeřnější jenže to je malinkej pejsáneček že jo, o tom nikdo nepíše když někoho napadne protože to není zajímavý, ale chudáci vlčáci aby to všechno odsrali. A přitom narozdíl od těhletěch malejch raťafáků poslouchá vlčák, samozřejmě ten co má toho správného pána, na slovo. Tak tady laskavě nepište že to jsou ,,nevyzpitatelní zuřivci", nic o té rase nevíte pokud toto napíšete. Proč by asi jinak byli u armády, policice, atd??? Jsou to nejlepší stopaři a výteční společníci.

(16. 12. 2009 10:49)

hruza:Djaba byl ohrožován už 2 x - che, che. Poprvé to bylo, když byl nálet na blbce, podruhé ho chtěla pokousat přerostlá myš. Jak může někdo napsat tak stupidní příspěvek, to nechápe nikdo. Proč by v lese nemohl pobíhat vlčák, když tam může chodit Djaba ?

(16. 12. 2009 22:48)

zirafa: já jen doufám, že si to s tím de*bilem v zeleným beze svědků vyřídí majitel toho nebohého pejska, až se vrátí domů......

(15. 12. 2009 20:57)

anncz:chtějí bejt jediný predátoři v lese, aby mohli sežrat všecko ale všecko jenom voni!!

(15. 12. 2009 10:51)

zirafa:doufám, že si to s tím zas*ra*ným vrahem psů vyřídí!!! Já bych mu prostřelila
obě kolena, haj*zlo*vi!!!

(14. 12. 2009 22:23)

pleskac: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 12. 2009 14:25)

nbvcx007:A kolik chodí po světě lidských úchylů? Řekla bych, že daleko víc než nevychovaných agresivních psů... Taky mám rovnou každýho člověka, kterýho potkám v lese zastřelit, co kdyby chtěl něco udělat dětem? Taky dobrá prevence, ne? Ne každý pes měl tu smůlu, že ho majitel neuměl vychovat, takže Váš názor rozhodně nesdílím. Je vidět, že ke zvířatům máte pokřivený vztah.

(14. 12. 2009 17:43)

zirafa: prvního sejmi pleskače, ten je určitě nebezpečnej!!!

(14. 12. 2009 22:26)

zirafa:No ty jsi ale de*bil!!!!

(14. 12. 2009 22:14)

anncz:Ty Pleskač, už to nehul, meleš kraviny a p l e s k á š pátý přes devátý!!

(15. 12. 2009 10:47)

mouse:myslím to-zabití-psa, ne to-psa.

(14. 12. 2009 14:01)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy