23. leden 2020
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
DISKUSE K ČLÁNKU

Kaca:Měla jsem úplně to též, jen mi na místo jednoho tamponu nechali dva a 14 dní po porodu následovala revize dělohy pod narkozou.... Primař oddělení se lékařky jenž to způsobila ještě zastal, že za to nemůže...Stížnost jsem nepodávala, neboť jsem po těch bolestech fakt neměla náladu se tahat po soudech....

(31. 12. 2015 23:03)

veronika25:Mně se stalo přesně to samé v Sokolovské nemocnici. Můžu říct, že to bylo hodně moc nepříjemné, taky mi to vytáhli asi až po 14 dnech, opravdu jsem jako prvorodička nevěděla, že takhle silné bolesti být nemají. Malá měla 4,5 kg tak mi každý říkal, že mám hodně stehů a bolesti jsou od toho. A to jsem si stěžovala každý den než mě propustili z nemocnice. Ikdyž jsem byla hooodně moc naštvaná nikam dál jsem to nehnala. Zanadávala jsem si doma a byla ráda, že si můžu konečně na plno užívat malou. Co bych z tahání po soudech měla? To je můj názor a moje zkušenost.

(31. 12. 2015 09:53)

hp14:Nikdo není nikomu povinný se spovídat tý Vaše debilní komentáře pokud nevíte o co jde a jak to ve skutečnosti je hodnotit mužete tak za dveřma Vaších bytů a ne na veřejnosti.Tady jasný dúkaz jak se postavila nemocnice k celé záležitosti.
Dobrý den,
ve dnech 21. - 23. 12. 2015 vybírám řádnou dovolenou. V případě potřeby odešlete svou zprávu paní Evě Popovičové: eva.po­povi­cova@­onmb­.cz.
děkuji
Marcela Šurovská
sekretariát
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.
nemocnice Středočeského kraje

(31. 12. 2015 05:26)

oxygene.p:Postavila se zcela normálně. Podle Vás si nesmí nikdo vybrat dovolenou? Vy jste uplny magor , clovece. Kontaktní e-mail na jinou , zastupující osobu byl zjevně uveden , takže žádný problém. Naopak by nemocnice měla zažalovat matku , protože to , že po dobu cca 14 dní nechtěla jít k doktorovy , tak to hraničí se sebepožkozováním a okamžitě by takové labilní matce mělo být odebráno dítě. Její argument , že jako prvorodička to nevěděla , u žádného soudu neobstojí , naopak ji ještě přitíží. Co když miminku něco bude? Bude plakat? Všechno podcení a řekně , že to jako prvorodička nevěděla? Takový zme.tci by vůbec neměli mít právo vychovávat děti.

(31. 12. 2015 12:07)

hp14:Tak podle Vás je to nezodpovědnost rodičky?? Když nevíte co vše je zatím a co jak probíhalo myslím , že Vaše hodnocení mladé ženy není na místě!! Všichni jsou dokonalý všichni vědí o celé záležitosti všechno i o celým postupu nebyla jste náhodou u toho? Je snadné někoho komentovat kdo nemá ani páru o tom co se dělo či nedělo. Asi něco pravdy na tom bude když se to zveřejnilo asi jsou dost podstatné věci na jejich zveřejnění a nikdo by nemocnici neprávem neobvinoval...

(01. 01. 2016 08:48)

rumungro:Tak jako tak má plny právo žádat satisfakci plus peněžitou náhradu za neúmyslny poškození zdraví.Odpustit by mohla snad jen ovce.

(30. 12. 2015 22:41)

oxygene.p:Aby se z toho neposra.la . Proč to jako dává do novin? Asi chce s fotříkem vytřískat z toho prachy a tučné odškodné. Hnusná je jak noc a k tomu ještě parazit.

(30. 12. 2015 21:51)

balika:Je to tak trochu divné, slečna měla jít k lékařce okamžitě, když zjistila, že není něco v pořádku a ne až po 15 dnech.

(30. 12. 2015 19:16)

tigrusenka:Jasně, rodila už po desáté, měla mít zkušenosti a doktorům neměla důvěřovat! Strčí si tam tampón a chudák doktor!

(30. 12. 2015 19:19)

balika:máte potíže zřejmě pochopit psaný text, tak ještě jednou, pokud rodila poprvé a tudíž neměla žádné zkušenosti, měla okamžitě navštívit lékaře, když cítila, že ji něco bolí

(30. 12. 2015 19:35)

tigrusenka:Takže si vlastně za to může sama? O tom to totiž je. O tom, kdo zavinil její potíže. Zřejmě máte potíže pochopit situaci

(30. 12. 2015 19:39)

Kaca:Já prodělala to samé, též jsem byla prvorodička a jsem zdr.sestra, ale též jsem netušila, co mě čeká...Bolesti byly z prvu normální snesitelné, ale po několika dnech jsem začala zase krvácet, nemohla jsem chodit, sedět, ležet a tehdy jsem zjišťovala, jestli to tak má být.... člověk totiž, když odchází z porodnice, tak předpokládá, že je vše v naprostém pořádku...A do dnes si nemyslim, že bych si za to mohla sama...

(31. 12. 2015 23:15)

bizon_pepa:A jak ho vlastně zfušovali?

(30. 12. 2015 19:16)

moiaza:Rozhodně nechci házet všechny doktory do jednoho pytle. Mi také zfušovali v krajské nemocnici operaci a nyní všichni jen krčí rameny. Naštěstí mi to neohrožuje život. Je to asi jako v každém povolání. Vždy a všude se najde fušer.

(30. 12. 2015 18:00)

jarunkapd:vždyť se nic tak hrozného nestalo,tomu povedenému manželovi jde jen o peníze.Darebák

(30. 12. 2015 17:13)

tigrusenka:Tobě by měli strčit tampon do mozku, a nechat trčet z palice, možná by ses kapku vzpamatoval. Vždyť o nic nejde

(30. 12. 2015 18:23)

fikusek11:Už to nehul, ty pyčo. Ukaž mi, kde se v článku píše o manželovi.

(30. 12. 2015 18:56)

oxygene.p:Ne manžel , ale fotr. Jinak s Vámi souhlasím. Jde zřejmě o to , aby to mělo pěkný mediální základ , pak se buou tahat o prachy. Proto do ted nekontaktovali nemocnici.

(30. 12. 2015 21:55)

sandra:Dobrý den, pane / Vážená paní,
Sandra Kelly Jsem tajemník kabinetu o půjčování peněz mezi zvláště.
Musíte půjčování peněz mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi, aby konečně prolomit patovou situaci vyvolalo ze strany bank, a odmítnutí vašich souborů aplikace úvěrů? Paní sandrana firma je schopna provést půjčku částku, kterou potřebujete, a s podmínkami, které činí váš život jednodušší. Pak kontaktujte mě se dozvědět více o našich velmi výhodných podmínek.
Zajišťujeme € 10,000 € 5 milion na splácení období 5 let do 25 let v míru 2% na an.Vous mě prosím kontaktujte na:
sandra­na_cre­dito@­hotma­il.com
sandra­na_cre­dito@­hotma­il.com
děkuji vám

(30. 12. 2015 16:24)

balika:Lékaři zfušovali porod - tak to je nadpis, za který by mohl být Plesk žalován.

(30. 12. 2015 15:19)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy