20. listopad 2019
Svátek slaví Nikola, zítra Albert
DISKUSE K ČLÁNKU

pleskac: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 12. 2015 12:10)

ginna15:Lidstvo jako takové je z 90% zmetek a ksindl!!!!

(27. 12. 2015 11:00)

victor1:A my dva jsme těch deset procent?Já bych řekl,že je to tak 50% na 50%.Já bych třeba psa nezabil (žádného i agresivního),ale islamistu s přehledem a mávnutím ruky.Musím též poznamenat,že nejsem žádný rasista,xenofob či dokonce fašista,jako abych nebyl stíhán,bo BISka monitoruje diskuse.Ne,to jsem přehnal.Tímto zdravím kluky a děvčata taktéž z BISky­.Zdar,­zdar,n­azdar.

(27. 12. 2015 11:50)

ivoadler:Iluze o "hodném" lidstvu nesdílím. Z toho důvodu je i náboženství na ***. Válkám zabránit nedokázalo. Paradoxně ale šanci na mír přináší zbraně hromadného ničení. Jsou ničivé, že si lidstvo nemůže dovolit je použít.

(27. 12. 2015 10:42)

sores:Kdyby příroda stvořila lidské samce myšlením jaké mají lidské samice nikdy by se neválčilo a žádné války by nebyly!! Mateřská láska by nedovolila aby přišla o své dítě hnusnou válkou. Vraž­dí,vál­čí,zná­silňu­jí,mu­čí z 90% jenom chlapi. U žen je to mizivé procento!

(27. 12. 2015 09:50)

moiaza:Co je lidstvo známo, vždy se jistým způsobem válčilo. Nikdy nebyl svět bez bojů a válek. O jídlo, o ženu, o území až po chamtivost a chorobnou touhu něco a někoho ovládat. Dnes jsou to především USA které z válek těží a války jsou pro ně alfou a omegou státní kasy. Další bojovou velmocí se Rusko. Každý z těchto státu však tvdí, že jde v podstatě o obranu proti soupeři.I kdyby nebylo těchto dvou válečných velmocí, objeví se jiné "bojechtivé" státy. Svět bez válek nikdy nebude. To by muselo vyhynout lidstvo. Ovšem i zvířata bojuji. Ale to už není o chamtivosti, ale o pudů sebezáchovy a přežití. Touhy po moci, majetku, penězích a nenažranosti bude u "lidí" vždy převládat. Proto musí válčit.

(27. 12. 2015 09:37)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy