Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU


tgbg:Je až neuvěřitelné co všechno komunističtí zločinci a hrdlořezové dokázali ukrást. Komunistickým gaunerům a lumpům se nikdo na světě nevyrovná. I fašisti by mohli blednout závistí. Jenom mně tak napadá. Kolik zaplatili komunističtí grázlové za více než 40 let používání nakradeného majetku pronájem? Proč to těm komunistickým krysám nenaúčtují také???

(02. 12. 2015 08:35)

mandat:A co cirkev ? Tan nekradla a nekrade ? Co inkvizice ? Zabijeli a upalovali nevinne lidi a zabirali jim majtek.Cirkev nema na nic pravo,je to banda pedofilu a zlodeju.

(28. 01. 2016 18:25)

kalina107:Tak už lidi víte proč byla ta "SAMETOVÁ REVOLUCE" ? Ta nebyla kvůli občanům . Ta byla proto , aby se ty největší krysy a ten nejhorší vyvrhel co se jenom mezi lidmi vyskytuje mohly pořádně napakovat . A nejsrandovnější jsou ti , co se těch zlodějin a podvodů ještě zastávají . Jak dlouho si lidi nechají to lhaní a ty podvody líbit . Ta zločinecká banda okrádá nejen stávající občany , a to opravdu všechny , ale i ty kteří se ještě nenarodili .

(01. 12. 2015 16:19)

handgood:Kalina, o kom to mluvíš? Ty tvé nenávistné věty zřejmě patří komunistům a stb. Nevím o tom, že by církev ničila nějaké památky. Komunisté si z kostelů a klášterů po roce 1948 nadělali sklady, kasárna, kravíny a vepříny. Některé památky zničili tak, že je nebylo možné opravit. Církev v dnešní době pomáhá potřebným a chudým po celém světě. Knězi a řádové sestry nežijí v přepychu. Také se divím, že ten majetek vůbec chtějí. Vždyť je to jenom přítěž pro jejich práci, pokud se nedá proměnit v pomoc potřebným. Církev, stejně jako celý svět je složena z lidí různého druhu, a nikdo na světě nevidí tomu druhému do svědomí, pokud se nějak neprojeví. Nelíbí se mi vaše nenávistné osočování. Co jste pro své bližní udělal vy? Pomohl jste někdy někomu v nouzi?

(01. 12. 2015 19:17)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy