17. listopad 2018
DISKUSE K ČLÁNKU

antispacek:Jen by mě zajímalo proč se ne kontrolují medy i od jiných výrobců? Antibiotika byla nalezena už v roce 2005 v medech firmy xykomerc nebo je v tom něco jiného pane šéfredaktore?

(30. 11. 2015 20:52)

pepen:V Česku podvody jenom kvetou!!!!Není dne,aby nevyšel napovrch nějaký podvod.Táhne se to od sametové revoluce-tj.26 let.Tato země je totálně vytunelovaná,rozkradená!Navážel se sem odpad ve velkém.Rozkradl se státní majetek-fabriky,pivovary,lukrativní budovy,hotely-rekreační budovy.Lihová kauza,pohonné hmoty.Církevní restituce-podvod století!!!Jsou to biliony rozkradené!!!Soudy nefungují tak,jak by měli.Zákony jsou šitý na míru podvodníkům.Velké daňové úniky.Na jedné adrese- klidně 200-500 firem!!!Stát dává stovky milionu na neexistující firmy.Hádejte proč to tak v Česku je .Protože Český národ je strašně hloupý-nic neřeší-vše nechávají být!!!!Jsme pomalu nejlevnější pracovní síla v EU.Nejnižší platy!!!Vozí k nám do řetězců potravinový odpad a to ještě předražený!!!Myslíte si o sobě,že jsme inteligentní národ??????Trochu o sobě přemýšlejte!!!Stačí jenom to,že důchodcům přidají 40kč na měsíc-to je ten největší hnus co si mohli politici dovolit!!!!Víc ž psát nebudu-mám vysoký tlak!!!!

(30. 11. 2015 19:09)

fotrpjotr:Každopádně by měli být pro firmu tresty likvidační.

(30. 11. 2015 18:19)

zdma:Pane Lain velké díky za to,že jste tuto podvodnickou kauzu ČSV otevřel.Ukazuje se kdo řídí ty tisíce včelařů v ČR.Včelpo je pochybná firma řízená ústředím ČSV a těm papalášům jde především o prachy.Včelařím 4O let a takovou prasárnu s medem bych si nedovolil.Jsem zvědav kdo za to bude potrestán a Vy pane šéfredaktore do toho šijte nadále,nenechte to uspat a jistě poctiví včelaři vám drží palce.Patří vám dík a včelaři nyní vědí,kdo nám radí a řídí-fuj.

(30. 11. 2015 18:02)

jabulim: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 11. 2015 17:05)

Dnešní horoskopy