15. listopad 2018
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU


kupredu-leva:Pleskáci zase lžou. Udání nepřišlo od pleskáčů, ale od Medokomerc, aby získal monopol na trhu a mohl si zvyšovat ceny.

(19. 10. 2016 08:42)

frantacizek:jo a testovali jste to na tom retardovi Turkovi z redakce a z toho mu narostly ty kozy

(20. 11. 2015 16:29)

hasickajana:to je takový bonus, med je ještě zdravější než se očekává

(20. 11. 2015 14:22)

honza54: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 11. 2015 13:14)

qor01: živo je jen u Zemana
Sobotka:
Prezident legitimizuje šíření xenofobie a nenávisti, naštval celou ČSSD
,
Miloš Zeman se podle premiéra projevem na pražském Albertově po boku představitelů extremistického Bloku proti islámu zařadil mezi populisty, kteří parazitují na obavách lidí z Islámského státu a migrační krize.
„Nejvyšší ústavní činitel země, která má hlubokou humanistickou a demokratickou tradici, by neměl vystupovat na shromáždění xenofobní sekty, které bylo naplněno šířením intenzivní nenávisti,“ řekl Sobotka deníku. Zeman podle něj legitimizuje šíření extrémní xenofobie a nenávisti.
,
„V současné chvíli jsme všichni v sociální demokracii na pana prezidenta strašně naštvaní za to, co udělal.“ Bohuslav Sobotka
,
Sobotka dodal, že prezidentovo vystoupení nerozzlobilo jen jeho, ale celou ČSSD, včetně levicově konzervativního křídla, které Zemana dlouhodobě podporuje: „V současné chvíli jsme všichni v sociální demokracii na pana prezidenta strašně naštvaní za to, co udělal.“
,
Jaroslav Foldyn (ČSSD), který na akce na podporu prezidenta pravidelně chodí. „Vystoupení Miloše Zemana se zástupci nacionalistických a fašizujících tendencí, skrývajících se za pláštíkem boje proti islámu, nás nemile zaskočilo,“ řekl Hospodářským novinám.
,

(20. 11. 2015 13:31)

Dnešní horoskopy