18. únor 2020
Svátek slaví Gizela, zítra Patrik
DISKUSE K ČLÁNKU

marcela47:Vážení p.Robejšek již před 2 roky upozorňoval na tuto situaci, ale nikdo jeho názory nebral vážně.Za vše může banda darmožráčů EU. Oni se vůbec neuvědomuji kdo je volil a za koho by měli bojovat. Do pr.... z celou EU.
Co nám přinesla DOBRÉHO?

(17. 11. 2015 10:57)

ivoadler:Nejvíc mně nas.ral Franta Hollandů. Celý roky nic a najednou začne pronášet mužné kecy, že Evropa je ve válce a Francie je samozřejmě v první řadě boje (za světový mír). Ve skutečnosti si jen ohřívá politickou polívčičku. Duka si vytahuje tričko, jak papež Pius XII pomáhal při bombardování Říma, ale že fandil nacistům a slovem se nezastal Židů, o tom ani slovo. Robejšek má pěkný kvádro, už si toho některé čtenářky všimli, ale jinak neřekl nic. S tím zubařem jděte do ...

(17. 11. 2015 10:26)

joudajoudovy:az nastane cas, ze mocipani budou utikat do krytu, ovarovy dominik bude mezi prvnimi, kteri ukryt vyhledaji.
co dela cirkev pro sve farniky a socialne slabe?
ac od statu cernop-r-d-e-l-n-i-ci shrabli velke majetky, nestydi se v kostelich vybirat drobne po kazde msi.
jiste to priznavaji do dani a farnikum rozdavaji uctenky, ze pane duko, 36.arcibiskupe prazsky, 24.primasi cesky a kardinale?

(17. 11. 2015 10:11)

sezame_sem: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(17. 11. 2015 09:06)

zaharvi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 22:35)

donpadre:Dokud se nevyhladi vsichni arabove a lidi kteri s nima sympatizuji a ty co je vitaj tak nebude nikdy mir ve svete!Kazdej arab je vrah!

(16. 11. 2015 21:44)

plzenska:Petr Robejšek for president

(16. 11. 2015 18:47)

majojo:A já bych byla ráda, kdyby se pan Šándor přestal prostituovat v bulváru a když je takovej expert, navrhl nějaké řešení. Nebo vzal do ruky samopal a vyrazil na zteč.

(16. 11. 2015 14:36)

bac-bum-bac: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(17. 11. 2015 13:01)

dzambulka007:A kde se tím Zeman chvástal??? Myslím, že jediný tlučhuba jsi tu ty.

(17. 11. 2015 21:18)

honza54: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 13:55)

maara666: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 12:42)

lunatic:Mě tam chybí časy ,které dosahuje Zeman v běhu na 1km

(16. 11. 2015 13:46)

cid2000:Velice smutné a tragické.Mám jako většina lidí divný pocit,že né vše co se masivně říká a píše je pravda bohužel.Je mě z toho špatně.Koho a co celé ty roky Francie s USA bombardovala?S kým celé roky válčila,že teprve teď najednou přesně udeřila 10 letouny najednou?Proč zrovna Sýrie?Každý je dnes sýřan.Proč né Lýbie,kterou Francie celou zničla bombardováním a zamořila ochuzeným uranem s američany a angličany?Proč nikdo z politiků nehovoří o odvetě teroristů třeba za zničenou a rozvrácenou Lýbii?Proč pořád jen Sýrie a Sýrie?Divné?Všude po Paříži se válejí pasy sýřanů?Pravé pasy?Nebo padělky?Stopa vede do Sýrie?Najednou?Co před tím?Když se půjdete vyhodit dynamitem na sebervražednou akci,vezemete si sebou občanku,doklady a určitě pravý nezničitelný pas?Vše leží pěkně na hromádce vedle sebe v tom zmatku a bordelu a mrtvol po výbuchu třeba?Proč teroristi neukradli auta a průběžně se nepřesouvali z města do města v nově a novém kradeném autě jako to dělá každý běžný zločinec?Oni jedou jedním autem jako z Belgie do Paříže stejným jedním autem,které identifikuje každý kamerový systém na každé dálni­ci,kři­žovat­ce,ben­zíně,­hranič­ným přechodu aby se zpětně krásně zmapovala cesta z bodu A do B?Divné?Atd a atd?A teď najednou policie zpětně za krátkou dobu sotva 1-2 dny zjištuje masivně spousty infor­mací,­,..na­jednou je vše jasné".Divné a divné.Nebo je vše dodatečně trošku poupravováno a řízeno?To je jako,muslim hrdina Pažíže co zachránil dvě ženy.A to jako ty ostatní těch 350-390 zraněných zachránil,ošetříl kdo jako?­Křes­ťané,­buhis­ti nebo židi nebo nevěřící tomášové?Zase hra novinářů?Směšné a zavádějící!Muslim nás sice postřílel,ale další muslim nás zachránil nám sdělují novináři!Hnus a hnus dezinformování a selektování podle náboženství,že někdo někomu pomohl atd!!Tohle vše mě připadá mediální show novinářů a různých v stanic co se živí na mrtv­olác­h!Pro­tite­roris­tické akce a násled­néres­trik­ce,špi­clová­ní, odposlechy postihnou především běžné občany EU!Rozhodně né teroristy

(16. 11. 2015 12:10)

homolka08: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 12:00)

zkratik:u pleskáčů je zvláštní druh demokracie,chemik si názor na prezidenta říct může,my na chemika ne.Článek bez diskuze

http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/zp­ravy-poli­tika/­355392­/kalou­sek-zeman-je-populista-kdyby-byl-v-oblibe-islam-chodil-by-do-mesity.html

(16. 11. 2015 11:56)

zdeniii:Myslím si totéž. Asi Pleskáči dobře tuší, že by Kalouska každý poslal do ***.

(16. 11. 2015 12:37)

majojo:Až půjde Zeman do mešity, bude Kalousek už dávno nosit burku.

(16. 11. 2015 14:38)

ivoadler:Já bych Kalouska nepodceňoval, TOP 09 by dostala asi 12 % hlasů. Nebo že by v ČR bylo 12 % blbců?

(17. 11. 2015 10:29)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy