16. červenec 2019
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
DISKUSE K ČLÁNKU

denisa2424:Děkuji všem za podporu a přeji všem zdraví

(17. 11. 2015 23:44)

denisa2424:Zdravím, tady Denisa. Bohužel to žádná reklama není, myslím si, že reklama na toto téma není ani v nejmenším vhodná. Bohužel je nás víc, kdo touto nemocí trpí a nejen touto. Ten kdo to zažívá, či zná někoho kdo to zažívá ví, jak je to těžké. Myslím si, že v tuto chvíli je úplně jedno kdo má kolik peněz nebo ne. Vždy jsou nějaké postupy které jsou bohužel vyžadovány ač jste či nejste slavný a je jedno kdo má peněz, urychlíte tím snad nějaké testy, které vyžadují nějakou dobu na potvrzení ? ani ne, já jsem se léčila půl roku u lékařů, kteří mě posílali na rehabilitace až ve VFN mě zachránili a šlo to velice rychle, během pár dnů jsem podstupovala chemo.

(17. 11. 2015 23:42)

ctirad22:Můj životní partner trpí stejným onemocněním jako Karel Gott, je ve stavu, kdy mu byla odmítnuta další péče. Myslím, že mu byla poskytnuta maximální péče ze strany klasické medicíny. Konvenční medicína to neumí léčit. My bojujeme dál a věříme. Ctirad22@seznam.cz

(16. 11. 2015 16:58)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 19:42)

jity:petrmetr to jste mu teda pomohl, myslím, že litovat nepotřebuje, ale potřebuje zdraví a sílu tu nemoc porazit.

(17. 11. 2015 09:56)

jity:ctirad22 zkoušeli jste moxování? Kupte si o tom knihu od pana Tomka a uvidíte jak vás to přesvědčí. Přeji vám zdraví.

(17. 11. 2015 13:38)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 13:24)

wanaxa:Ano, je to šílený. I to, že je to tak mladá holka.

(16. 11. 2015 16:24)

dokola: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(17. 11. 2015 00:41)

sores:Pravda je, kdo dostane pořádnou dardu od života po zdravotní stránce tak se změní k lepšímu! Gottovi rozhodně není třeba ty prachy závidět! Nekradl jako spousta jiných např. Gross a spousta jiných korupčních politiků!!Co politik to zlo.děj, nemyslete si že dělají politiku z lásky k bližnímu, pcha pro prachy přeci a spousty výhod.Vemte si lobistu - zloděje Janouška kterého poslouchala celá Praha, za co má dům v hodnotě 100 mega, nebo Ratth také několika násobný milionář a spousta jiných tak zvaných slušných občanů! Goťákovi opravdu není třeba závidět!

(16. 11. 2015 10:41)

anavi942:No Karel má ještě plno záslužných činností, kterými se nechlubí.Já mu nezávidím, jen jeho skromnost s tím co má, ale to mnozí tady nechápou.Každý jsme se narodil nahý a nahý odejde.Že byl schopen se vypracovat z elektrikáře, no tak tady závistivci si mohli udělat třeba stavební firmu...sedí to u pc, plká nesmysle, sprosťárny,neumí se radovat ze života,jen nadávat .Většina politiků když se dostane k nějaké moci, točí se jim z toho hlava a nevědí, co by kde vytunelovali.Vadí mně to v celku, jakože ty peníze všech mohli být použity pro všechny.Jinak ať mají třeba zlaté umyvadlo

(16. 11. 2015 11:15)

anavi942:Deniso, bude to v pohodě.Podpora rodiny a přátel je důležitá, ale nejdůležitější je, si věřit sama. Toto jsem prošla také a také poslední stadium.Také jsem byla simulantem asi rok a dostala antidepresiva! ...až když se vyvalila boule s nikdy nekončící chřipkou, začali dělat.Tři měsíce od potvrzení diagnozy teprve léčba.V tomto pan Gott má nějaké privilegium, neboť všude se čeká na odběr kostní dřeně, ct a podobná vyšetření. Jinak pro ostatní, co to neznáte,není vůbec jednoduché ustát vše. Neumíte si představit těch svinstev, co do vás perou i v prášcích,jaké to má vedlejší účinky a následky na srdce,játra, ledviny...Karel nemá v tomto výjimku, má stejnou léčbu.Netřeba mu závidět další kapačky,dávají všem co mají k dispozici.Jeho pokoj není nijak extra , protože tam prostě nemůže mít všechno.Tento typ rakoviny silně naruší imunitu a dodnes,po pár letech bojuji se všemi následky.Znám důvěrně konkrétně tuto nemocnici a toto oddělení.
Jinak se Karla extra nezastávám,ale zloděj rozhodně není a kdo to píše, měl také možnost se prosadit a ne kousat závistí.Takže jenom lenost, pohodlnost a pak závist .Jestliže pořadatelé přistupují na jeho požadavky, proč by to tak nemohlo fungovat...Jsou mezi námi tací, kteří přišli k penězům bez vlastního přičinění,tam se rozčilujte, mě už nerozčílí ani toto

(16. 11. 2015 10:28)

denisa2424:Děkuji a mám stejný názor

(18. 11. 2015 22:02)

sores:Hrozné je, že z 50% doktor pomůže a z 50% zahrabe! Děsím se jich. Člověk aby je pomalu žaloval a přesvědčoval o důkladném vyšetření. Sobě ho dělají okamžitě když je něco píchne, jelikož jsou denně ve styku se smrtí, tak se jí děsí víc než nevědomí člověk.Vím o čem píšu, i v naší rodině byl Dr.Prostě se člověk nesmí dát a bojovat o své zdraví, nic cenějšího na světě neexistuje!!!!!!

(16. 11. 2015 09:55)

bac-bum-bac: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 11. 2015 10:00)

bibijana:sores: taky souhlas!!! Pořád lékaři zdůrazňují význam preventivních prohlídek,honí na ně lidi,ale když člověku opravdu něco je,tak ho většinou mají za hypochondra,nebo to svedou na psychiku.Kolikrát deprese,panické a úzkostné stavy,kolísání tlaku,příznaky srdečních potíží jsou předzvěstí onkologického onemocnění.Běžná vyšetření nemoc neodhalí, takový mamograf,nebo obyčejný RTG plic kolikrát nádory vůbec nezobrazí.A na magnetickou rezonanci z důvodu finační náročnosti hned tak každého lékaři nepošlou.

(16. 11. 2015 12:54)

xcarodejka:Stanovit správnou diagnozu a včas ji stanovit je docela vyjímečné. Mám xy let artritidu, ale v krvi se neprokázala/ to vždy nemusí/, na RTG to nezjistili, a že bylo těch snímků požehnaně, až magnetická rezonance. Je to bolestivé kloubní onemocnění, někdy se nemůžete ani hýbat, chodit, a invalidizuje. Nevím, zda jsou lékaři takoví neumětelé, nebo jde o příkazy nezjistit diagnozu z finančních důvodů.

(16. 11. 2015 09:33)

oliiiii3:Je to tak , když je to omladina tak doktori je nazyvaji simulanti, to je to nejhorsi, a dala bych jimto pekne zaplatit, ale bohužel vrana k vrane sada.

(16. 11. 2015 08:41)

jajuba:doktoři by měly přistupovat ke všem pacientům stejně a nerozlišovat na nás a VIP , my také platíme příspěvky tak máme snad právo na stejnou péči

(16. 11. 2015 08:22)

carisima:Sobecké a sebestředné celebrity jsou méně hodnotn,ými lidmi, než matka od dětí. Ta nezřízená tužba po slávě s jakýmkjoliv obětováním není známkou velké osobnosti.

(16. 11. 2015 09:37)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy