16. červenec 2020
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
DISKUSE K ČLÁNKU

kuckom:Karle, přejeme vám celá rodina Kučerova ze Znojma hodně brzké uzdravení. Myslíme na vás jako většina lidí v tomto státě, pro které jste tolik udělal Karel Kučera

(08. 11. 2015 10:49)

jojojojonenene:Je mi tu z Vás na blití...Karel Gott,hlavně jeho písně a hudba mě provází celým mým životem, který už je dalece za polovinou.Ač nejsem obdivovatel jeho osoby,jeho hudbu hraji sám,zpívám si jeho písničky a na vánoce nesmí chybět kazeta vánoce s K.Gottem.Ačkoliv jinak víc vyznavám jinou hudbu.Nejsem tu,abych někoho soudil,ale popřál uzdravení. Není dlouho,co můj nejbližší člověk podlehl,této hnusné nemoci,proto mám pochopeni jak pro K.Gotta, tak jeho rodinu. Co nejspíše teď prožívají. Přeji všem sílu. Nicméně, pro zakom­plexo­vaný,­zavis­tivý a vypatlaný imbecily,co v životě *** dokázali vzkazuju:když nevíte, co je trochu úcty, dejte si pár piv a oslavuje Jardu Jágra, kterej dokázal totéž, co Karel Gott a modlete se,ať vás jednou zrovna ta rakovina nepotká.

(08. 11. 2015 10:43)

lalia:Zeman to řekl dobře a to řeklo vše" "Přeji Gottovi nejlepšího onkologa! To je přece hezké,nejlepší onkolog ho může nejvíc uzdravit.Co to je zase za podrazácké řeči ?

(03. 11. 2015 20:51)

sezame_sem: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 11. 2015 17:54)

zamlzena:Lékaři tady u nás nestojí za moc. jedni naleznou, druzí nenaleznou a tak je možné,že jsou ovlivňováni farmaceuty, nebo i politiky. Doporučuji si diagnozu ověřovat u třech lékařů.

(03. 11. 2015 14:13)

joanna5:Pan Gott to dá! A je to člověk, který je opravdová celebrita. Je skromný a galantní. Je na rozdíl od některých "***brit" herců hereček a zpěváků a politiků celebritou se vším všudy. Dělal vždy naší republice jen dobré jméno. Má nádherný a čistý a jasný hlas, to se jen tak nevidí. V 76 letech je ještě stále mlád. Dá to, pokud nepřišel pozdě. A to by byla na místě otázka, jak je možné, že lékaři z krve problém nepoznali např. již v létě.

(03. 11. 2015 10:31)

verajc:Ty musíš být asi dost nešťastný člověk plný zloby.Ano, Karel je stejný smrtelník jako my, ale vyčnívá z řady. Co jsi dokázal TY? Podle těch hrubek asi nic moc

(03. 11. 2015 07:55)

cyrilko:Také cirkusy okolo Gotta. Samé lžy a polopravdy a každý deň stále nové diagnózy. Nechápem, Gott je rovnaký smrteľník ako každý iný človek a preto je prirodzené, že má kardiologické problémy, onkologické, ortopedické a plno ďalších ako sa stáva v tomto veku. Nie je to už žiadny Jura, ako sa snaží na verejnosti prezentovať. Jednoducho impotencia, inkontinencia a všetko ostatné je súčasť Gottovho tela. Takže všetky správy ma nechávajú ľahostajného. Gott má prachy, tak si zaplatí odborníkov lekárov, ale mladosť a život si nekúpi. Čím skôr to pochopí, tým skôr začne rozjímať. A naozaj má čo robiť, má riadne zanedbané.

(03. 11. 2015 02:47)

tulip:Chudáci holčičky z druhého v.rhu.Nikdy jim nemohl dát to,co mladý tatínek.Přesto jim přeji,aby měly na dědečka jen krásné vzpomínky.

(02. 11. 2015 23:16)

janapi:Ty jsi chudák - od Tebe by dostaly leda zánět středního ucha - z průvanu! Jedna kapsa prázdná a druhá děravá. O holky se Karel postaral a stará daleko lépe než nějaký 25 letý -

(03. 11. 2015 15:22)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 11. 2015 20:07)

tulip:Ta stará krůta je ale b.lbá.Myslím tím Pilarovou.

(02. 11. 2015 23:10)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(02. 11. 2015 21:14)

ianka:Já zase nechápu, že si nenechal udělat komplexní vyšetření, zvlášť, když na jaře vypadal velmi nezdravě. V každém případě se mohou odhalit různá onemocnění v počátečním stádiu. Jinak přeji zdárnou léčbu.

(02. 11. 2015 21:10)

kaskader:Třeba Bořek Šípek, a mnozí další, makali aby se nepodlomili. To by bylo špatně. Gott vše prošel na jaře, ale tajně. Finále bylo když Ivana ukončila z fleku muzikál a jak schytala kritiku a uměla pomlčet, smekám.

(02. 11. 2015 21:29)

drakulina: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(02. 11. 2015 21:01)

kaskader:Protože si to přál, a aby nebyl vláčen bulvárem a nepsali tupci. Tak na co hned práskat osobní starosti.

(02. 11. 2015 21:25)

panatov:Nevěřila jsem operaci srdce a šestý smysl mi říkal, že to bude rakovina - bohužel, je to tak, ale nezbývá, než bojovat...... hodně sil a štěstí.

(02. 11. 2015 20:49)

8xxxx8:Snad se to našlo včas, jako u Douglese. Držím pěsti.

(02. 11. 2015 20:39)

8xxxx8:Douglase..

(02. 11. 2015 20:43)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy