9. srpen 2020
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec
DISKUSE K ČLÁNKU

funebrak:To mládí prásklo dveřmi! A už muselo hodně hlasitě aby to Janžurka uslyšela.

(24. 09. 2015 15:56)

ejvm1712:Šmarjá panno to zas bude slátanina! Nemělo by to bejt pro mladý a s mladejma hercema? Nebo to bude z LDM či z domova důchodců?

(24. 09. 2015 13:00)

blankaflexi:SORES-předešlý příspěvek-naprosto souhlasím,ani nemusím psát!! Ovšem to,že jsme národ zbabělých neschopných hnňupů musím dodat.Každý to o nás říká-jenom se tu žvaní a žvaní,jakýkoliv problém se projednává do roztrhání těla a výsledek? NIC NIC NIC proto jsme tak dopadli,jsme jen onuce se kterou si svět vytírá P R D E L

(24. 09. 2015 12:57)

y1xcvbnm:Tak se nám ty Světačky nějak všechny ztrácí, Bohdalová a Janžurová se pomlátily a Jirásková to má už za sebou.

(24. 09. 2015 12:56)

sores:Teď běží v telce jeden stupidnější seriál než druhý! Počátky a přístav, bože na nebi oba seriály mi přijdou jak pro jednoduché nemyslící lidi. Zkoukla jsem obojí jednou a naposledy. Navíc to řekne kdekdo není to jenom můj názor, což mě těší. Raději si přečtu pěknou knihu než se dívat na seriály pro domov důchodců.Třeba až tam také budu, bude se mi něco tak ubohého také líbit. Dost lidí řekne, že nechápe herce kteří se k takovému natáčení propůjčí. Jenže i ti potřebují prachy pro svůj vysoký životní standart,že.Tím se dokazuje jaký jsme rozvojový žebrácký stát, nejsou prachy na něco na úrovni.Vše v jednom bytě nebo u lesa, strašný!!!!

(24. 09. 2015 12:47)

y1xcvbnm:Kdyby bylo jen to ale jsou i další debility jako Kurňa co to je, hrůza a děs , rodinný podnik Zedníčka , pak ty výstupy Cibulky a nakonec třeba další děs s Kranpolem a Bočanovou ( předtím tam byla ještě horší blbka ) nezmámjméno ale její slovní projev byl otřesný a další a další, televize spěje k úpadku, čt24 pouze uprchlíci a NOVA havárie a výbuchy.

(24. 09. 2015 13:00)

chyba.tretiho.uctu:že už si bába nedá pokoj, kdyby aspoň pletla svetry vnoučatům na zimu

(24. 09. 2015 12:32)

alusinek:Nějak nám ty herečky padají,dnes Janžurová a před ní podstatně starší Bohdalová.Už si asi v jejich věku musí dávat větší pozor

(24. 09. 2015 12:19)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy