19. červen 2019
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
DISKUSE K ČLÁNKU


hejhej:Merkelová si migranty pozvala, ať se o ně postará když jí nevadí v zemi kriminalita, muslimská víra a špína.
Nikdy se tito lidé nepřízpůsobí, budou 5x denně třískat hlavou o zem a vzývat Alláha, který jim samozdřejmě nepomůže . Jsou to fanaticy a nikdy se nepřízpůsobí. Naopak. budou nutit naše ženy, aby nosili hadry ha hlavách a obličeji, snášeli mnohoženství, znásilňování a ponižování. Jsou to primitivové.
Gi vzdělanci do Evropy by nikdy nepluli na člunech a dávali nehorázné peníze převáděčům.
My to víme, ale je smutné, že toto neuvědomují, nebo nechtějí v EU, především Němci a Francouzi.

(21. 09. 2015 11:50)

berlin71:Ziju v Nemecku , lidem se nelibi jednani kanclerky Merkel.Jsou rozpolceni na zaklade jejich valecne minulosti.Obycejni lide si nedovoli skutecny nazor na momentalni situaci uprchliku vyjadrit verejne .Maji obavy ze Nemacka politika cilene uprchliky prijma z myslenkou na levnou pracovni silu . Jsem zvedav jak dlouho se kanclerce bude darit jeji program prosazovat . Nemecky narod je velice trpelivy a tolerantni ovsem pokud se vzbouri tak se zbouri cela Europa na to pani Merkel zrejme nemysli

(21. 09. 2015 09:05)

mandat:Nemci zacli zvedat hlavu.U nas se ozyvaji, i kdyz jsou zastrasovany.Na FB Merkelova otevrene pisou, ze zradila nemecky narod.Chce zachranovat cely svet a zapomina, ze se ma predem starat o SRN.V Nemecku je takovy bordel,na nic nejsou peni­ze,zdr­avot­nictvi je v rujnach,skolstvi a soc. system se borti.Na zacatku leta vlada sebrala soc. podpory mladym rodinam, udajne se usetri 1 miliarna za rok a ted cpou utecemncum 1 miliardu za mesic.Dokonce o vikendu jedna slepice z vlady rekla, ze nemci nemaji moc deti,klesla porodnost.Nikdo se nezabyva otazkou, proc klesla porodnost.Proc si dneska Nemec nemiuze dovolit mit vic deti.Argumentovala tim, ze utecenci maji vic deti.To je proste skandal.Zahnoji Evropu muslimama a ani jim to nedochazi.dnes se cekalo, ze se verejne vyhlasi - Nemecko nebere dalsi utecence a ono nic.To nam do vanoc naleze dalsi milion z Afriky a z Arabskeho sveta.

(21. 09. 2015 10:07)

berlin71:Nebude to lehke tady zit uz ted je tu velka nezamestnanost ktera je retusovana . Lide ziji na pokraji chudoby ale neustale se mluvi o ekonomickem vzestupu Nemecka . Nemecky lid od vlady kanclere Schrödera zaziva
socialni upadek , zivotni uroven zde rok od roku upada . Merkel je jak zelva vzdy zalezla ve sve ulite ktera v dany moment vyleze spusobi chaos a opet zaleze . Pokud nezacne jednat nastanou zmeny . Demokracie je vazne ohrozena dotkne se to nas vsech Evropanu .

(21. 09. 2015 10:29)

athosporthosaramis: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 09. 2015 08:39)

mandat:Nechapu, proc se ta vlna utecencu nestopne.Madarsko jasne dalo najevo, ze je proste konec.Proc to neudela Nemecko, nebo cela EU `? Staci jen oficielne vyhlasit, ze se utecenci neberou.Misto toho Merkelova vyhlasila, ze to sami nezvladnou a chce zamorit celou Evropu.Tahle naivni zenska si neuvedomuje,co dela.Dnes zase rekla, ze se musi uitecenci rozdelit.Ty negramoty a problemovy posle do vychodni Evropy.Za rok jich bude o 100% vic,mnozi se jak mysi.Tohle nikdo nesmi podcenovat.

(21. 09. 2015 07:48)

konecsveta2015: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 09. 2015 06:55)

honza54: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 09. 2015 06:40)

xindlceskej:Na to, aby člověk opravdu pochopil mentalitu a způsob myšlení nemeckyho národa, tam musí zit....Němci vnímají svůj Lebensraum na základě jedné jediné věci a to je to co je dobré pro ne. Je nezajima a nikdy nezajímala druhá strana mince...tohle lze těžko vysvětlovat člověku, který tam nikdy dlouhodobě nežil, nepracoval...

(21. 09. 2015 06:21)

xindlceskej:P.S. Tak jako u Řecka, kdy ta komedie trvala do té doby dokud neměli Němci všechny peníze zpět i tady jako jedinej stát v EU, Německo kope za uprchlíky, nejvíc na tom vydela....Nemec nevnímá ani ho nezajímá co je za rohem. Malý příklad: německý soused uda německého souseda za to, že například popelnice venku i následující den po odvozu odpadků a další den se spolu baví jakoby se nechumelilo a jsou spolu schopni jít na pivo....co tím chci říct? Pro Němce je dulezitejsi materiální stránka věci než vztahova například. Němec vůbec nevnímá "uprchlika" jako lidskou bytost, to vůbec a ani náhodou! Němci nad EU zkrze tuhle "uprchlickou" situaci získají ještě větší kontrolu na vsim....o to jde. Obě války byly jen kvůli Lebensraum a ta třetí bude taky....do 5 let.

(21. 09. 2015 06:35)

rada42:Němci nechají zamořit Evropu Islámem a ještě je v tom podporují - neskutečná hloupost... Naivní Merklová zadělává na problémy , které nepůjde napravit..

(21. 09. 2015 05:56)

brunos:To je asi jediný co jí napadlo správně, že příští volby budou mít navrh nacionalistický strany jež budou mít v programu vypořádat se s tím tmavým genetickým odpadem co zaplavuje Evropu.

(20. 09. 2015 14:59)

cuciktojemoje:Svi ně jedna dederácká doku rví úplně všechno.kur va zas raná.

(20. 09. 2015 14:26)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy